Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Scény, které ve filmu chyběly

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 2:17 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
No vidíš, to mě nenapadlo. Máš pravdu. No možná by to mělo šťávu, kdyby to říkala Rosalie:D A ještě by mělo vtip, kdyby tam ukázali Rosaliiny technické schopnosti :D

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 8:21 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Já jsem ráda, že to Emmettovo "She´s not one of us" ve filmu nakonec nezaznělo... Vůbec se to k němu nehodí, a navíc by to vypadalo divně pak v porovnání se scénou u Cullenů doma :roll:

To ta "spider-monkey" mě zas tak moc nevadí :shock: :D

Jo a komu Billyho řízení... vozíčkáři přeci taky řídí auta, ne? Tak má třeba upravený auto na řízení bez pedálů, ne?

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 8:52 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Já bych neřekla že Emmett působil naštvaně - spíš tak nějak nerozhodně. uznával, že má Rosalie pravdu, ale na druhou stranu věděl, že i Edward snad ví co dělá.

Mě by se docela líbila scéna ve voze - jak vymýšlí plán útěku před Jamesem

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 12:35 pm
ellizza píše:
Já bych neřekla že Emmett působil naštvaně - spíš tak nějak nerozhodně. uznával, že má Rosalie pravdu, ale na druhou stranu věděl, že i Edward snad ví co dělá.

No ale Emmett s Rosalií ve filmu Bellu vůbec neřešil :roll:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 4:12 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
no já bych řekla že u Cullenů doma ji to dali docela sežrat - teda Rosalie a tam na mě prostě Emmett takto působil :| nic víc jsem tím říct nechtěla

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 5:50 pm
ellizza: No tak to jó, u Cullenů doma jí to Rosalie dala sežrat... Já jsem to myslela v souvislosti s tou Emmettovou hláškou ve filmu (která tam teda nakonec naštěstí nebyla), prostě že se mi k němu nehodí ;) a navíc to bylo docela vytržené z kontextu, protože tohle by měl říkat Edwardovi těsně po té první hodině biologie a to chtěl Edward Bellu spíš vysát než s ní zrovna začít chodit, takže nevím, proč by mu tam měl říkat "Edwarde, ona není jedna z nás" :twisted: Jop.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 3:59 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Ve filmu mi chybělo víc toho otukávání,škádlení atd.První lítání s Bellou bylo blbé,protože je logičtější,že by ho měla pozvracet od nevolnosti než se potrhle smát.Taky tam mohli zmínit,že mluví Bella ze spaní,prostě tu scénu jak se vrátí z louky a jsou u ní doma.I to jak se obleče Bella na návštěvu ke Cullenovým a on jí řekne,no a nevím co kurna,ale prostě jak ji udělá kompliment.Taky mohl James podotknout to,že Alici zná atd.Vynechanou scénu na dvd s Emmetem bych tam nechala.Je dobře,že tam nedali tu jak se jí zdá o Edwardovi a přitáhne si ho atd.,to by pak neměla ta pravá líbací scéna už takové kouzlo.A scéna na dvd,jak mu Bella dává prst do pusy at zkusí krev je sice sexy,ale na Bellu se to v 1.íle nehodí,byla tam moc žensská,už tak je oprsklejší než v knize.Jo a rozhovor v restauraci-jakože oslnuju tebe? atd.to tam měli dát,jééžiš,to bych se zbláznila :oops: Chápu,že by to bylo dlouhé,ale je plno filmů dlouhých.Třeba scéna kdy přijde saervírka za Charliem se zeptat,že chlapi chcou vědět co se děle-zálesáci jedni-co by se dělo?v knize vraždy žádné nebyly.Zbytečná ztráta času.A už tam mohlo být něco pěknějšího,místo toho.Jestli to udělali proto,že film měl být horor-no tak to zdaleka nebyl.A vůbec,ted mám výpadky a už vůbec nevím co jsem chtěla.Jasně,nízký rozpočet,no tak snad NM bude delší.Ale nesrovnávala bych režiséry,protože Catherine tomu dala ten počátek a ostatní to mají jednodušší a znají už i fanoušky a jejich očekávání.

PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 11:46 pm
Inka píše:
I to jak se obleče Bella na návštěvu ke Cullenovým a on jí řekne,no a nevím co kurna,ale prostě jak ji udělá kompliment.

Tuhle část mám taky ráda :hug:
Řekne jí, že se plete, že vypadá neslušně, a že by nikdo neměl vypadat tak svůdně, není to fér... Nebo tak něco :lipkiss: Miluju Twilight :bump:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 3:59 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Vím, že by se to velmi obtížně natáčelo, ale já bych tam chtěla tu, jak Ed skočí s Bellou na gauč a pak přijde Alice a řekne něco jako: Znělo jako by sis dával Bellu k obědu tak sme se přišli zeptat...(dál to přesně nevím :D ) Škoda no, ten skok by vypadal asi moc uměle;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 4:20 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Mně tam tam nejvíc chyběla scéna s krevními skupinami, vždyť ve filmu se vůbec nezmiňuj, že se Belle dělá špatně z krve a bojí se jehel.
Taky tam mohli dát to s tím gaučem a všeobecně víc Cullenů.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: