Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Scény, které ve filmu chyběly

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 11:10 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
No, co by si pomohli tím, že se Belle dělá špatně z krve? Zbytečný záběr. To je nás takových víc, to není nic extra. Brzdilo by to děj a nic než další obdivné koukání na Edwarda by to nepřineslo. (Jako v knize tyhle scény mám ráda, ale z filmařského pohledu mi to přijde zbytečné).

S těmi scénami s Cullenovými naprosto souhlasím. To jsou klíčové postavy, ke kterým si divák musí udělat nějaký vztah, navíc, když máme v dalším díle soucítit s Bellou, že nám také chybí. Divák nepoznamenaný knihou se jen pak může divit, proč tak Bella vítá Alici, když s ní předtím prohodila asi 2 věty? Kdyby tam šoupli aspoň nějaký malý rozhovor. Trochu víc o jejich historii......já nevím, aspoň 2 minuty filmu......

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 4:02 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
No mě to třeba přijde s tou krví zajímavá ironie. Celou tu dobu se jí jen ze zápachu kre zvedal žaludek a potom v Breaking Dawn si na ní bude pochutnávat a taky mi přišla vtipná scéna v nemocnici na konci Twilight, kdy se Edward pozastavuje nad tím, že sadistický upír jí nevadil a z injekční stříkačky má hrůzu. :lol: Jsou to pro mě prostě takové detaily, díky kterým mám Twilight ráda. :P

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 10:50 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
To, že ve filmu nebyly krevní skupiny mi nevadilo.

U nás doma cítíme krev všichni a nepřipadá mi to nějak neobvyklé. :D

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 11:20 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
Katie píše:
To, že ve filmu nebyly krevní skupiny mi nevadilo.

U nás doma cítíme krev všichni a nepřipadá mi to nějak neobvyklé. :D

ja taky citim krev, mysli, ze to vazne neni nic tak zvlastniho... ale ta scena je dobra :bounce:

PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2009 7:55 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Citace:
Celou tu dobu se jí jen ze zápachu kre zvedal žaludek a potom v Breaking Dawn si na ní bude pochutnávat

jenže to je ta změna chutí v těhotenství taky nic zvláštního nehledě na to že tu krev nevyžadovala v BD ona. Možná to nemuseli rozrbírat, stačila jen zmínka"vadí mi krev". A s tou Alice jsem taky zvědavá jak se s tím poperou, když ji tady tak vynechali

PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2009 5:48 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
No tak samozřejmě, já taky cítím krev, vím, že to není nic neobvyklé, ale mohli to aspoń zmínit... no co už.
Jinak s tím přátelstvím s Alicí mě tak napadá, že to možná bude načrtnuté na začátku New Moon, co my víme kolik se toho odehrálo před tou osudnou oslavou ;)

PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2009 10:29 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Já si myslím, že když Alicin příběh vypustili ve Twilight, tak na něj budou kašlat i v New Moon, už to tam nebudou cpát...nevím no, můj názor ;) je to škoda tam o ní nic nezmínit...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř zář 30, 2009 12:31 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Eumenida:
K tomu, jestli Edward žárlil - ano. Když stál opodál Mika, který zval Bellu na ples, tak poslouchal. Když Bella Mika odmítla, neubránil se úsměvu.

K tomu naklánění na stromě - možná to bylo trochu umělé, ale zdá se mi, že chtěli Edwarda připodobnit k pumě - puma byla přece jeho zvíře - a puma přece může odpočívat ve větvích stromů. No, třeba se pletu.

Dobrý je nápad s tím seriálem! Tam by se toho vážně vešlo víc! A třeba někdy v budoucnu seriál natočí - koneckonců Superman byl taky přetočený do seriálu, i Hvězdná brána. Pýcha a předsudek z roku1995 byla daleko lepší než film z r.2005 (to jen jako příklad).

Padla tu zmínka, proč nebylo uvedeno, že James vlastně způsobil Alicinu proměnu, i když nepřímo. Pro příběh to nemělo nějakou cenu, nijak to neovlivnilo dění mezi Bellou a Edwardem, ani Alicí a Jasperem. A je fakt, že nemůžou nacpat do filmu všechno. I když, detail o vaření by asi nezabral moc času.
Osobně se mi líbil moment, kdy jí Edward přiznává, že se na ni chodí v noci dívat - má přitom neodolatelný výraz někoho, kdo ví, že prováděl něco co dělat neměl, ale bude mu odpuštěno.

Co mohlo ve filmu být, byla vystřižená noční scéna - Belle se zdá sen, probudí se a vidí Edwarda. Strhne ho k sobě na postel... (sen). Probudí se a vidí skutečně Edwarda. Rozsvítí lampičku, podívá se a nevidí nikoho... Přitom by scéna zabrala jen o několik vteřin navíc.

Co mi tam ještě chybělo - Jacobovo prozrazení, že Cullenovi jsou upíři. V knize mi to připadá logičtější, než že Bella si zajde do knihkupectví, půjčí si nějaké indiánské legendy a podle nich vykoumá na Googlu, že Edward je upír. Ale zase filmově zabili dvě muchy jednou ranou - jejím cestou do knihkupectví došlo k přepadení Belly a následné záchraně Edwardem. Mimochodem, způsob, jakým stočil auto, byl bravurní.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2009 12:07 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
eumenida píše:
Co mi tam ještě chybělo - Jacobovo prozrazení, že Cullenovi jsou upíři. V knize mi to připadá logičtější, než že Bella si zajde do knihkupectví, půjčí si nějaké indiánské legendy a podle nich vykoumá na Googlu, že Edward je upír. Ale zase filmově zabili dvě muchy jednou ranou - jejím cestou do knihkupectví došlo k přepadení Belly a následné záchraně Edwardem. Mimochodem, způsob, jakým stočil auto, byl bravurní.

This! Vždy, keď vidím tú scénu, čakám, kedy Jacob povie, že im hovoria Cold ones. A ono to nikdy nepríde.:D Vážne by sa to tam hodilo. Btw, aj v knihe ide Bella do kníhkupectva , aby zistila viac, takže to si nevymysleli.:)

PříspěvekNapsal: pát říj 02, 2009 12:04 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Už jsem to taky jednou psala,ale špatně se to pochopilo,jak to myslím.Jacob ji na té pláži ve filmu pověděl o vlkodlacích atd,a přišlo mi nelogické,že to ukončil tím,že jsou to studení,jak kdyby to už nemohl doříct a i Bella se nechala najednou odbýt.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: