Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Český dabing

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 8:03 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Ramira: To jako vážně??? Jsem si nejdřív myslela, že je to vtip :eek: Zítra vyrážím do DVD půjčovny, za tohle prachy nedám, jen se na to mrknu... A souhlasím s ellizzou, tohle je vážně spíš k pláči... :roll:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 8:27 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
I am deadly serious. (nie ako Jamie:D) O tomto by som nežartovala. A mne to stále príde šialene vtipné. To bude možno tým, že som za DVD nezaplatila ani korunu, keby som ho nedostala, ani by som české nekupovala.

Proste keď to vôbec nečakáte a zrazu si prečítate ich skvelý preklad, tak vás to dostane.:D

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 8:30 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Rami tys mě teď zničila :D:D:D JSem tu vybuchla smíchy, je to úžasné :D:D:DD

Já se ve vystřižených koukala jen na tu pošahanou jak spadnou a Bella dává Edwardovi "ochutnat" (JEŠTĚ ŽE JÍ VYSTŘIHLI!!!!) - protože mi Kubi řekla, že se mi tam bude moc líbit překlad:D:D:DD
A tam jsem se dověděla, že Bella je jednička :D:D

Ale na nemocného masochistického lva to nemá :D:D:D:D

Já jsem ve skupince těch, co se tomu fakt děsně smějou :D:D:D Taky proto, že jsem DVD vyhrála a nekupovala si ho :D:D:D:D:D

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 8:35 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
"Ochutnávku" raději ani nepřipomínat. Za to bych Cath, Melissu a nebo obě nejraději nečím praštila. To bylo takové šlapnutí vedle, že mě překvapuje, že se to vůbec nestyděli dát na DVD.

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 8:43 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Za to nemôže ani Catherine, ani Melissa, to bola improvizácia zo strany Kristen. ;) Trochu zvláštna, ale budiž.

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 9:15 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Tak já díky téhle debatě jsem si dala schválně dvd do kompu,protože vůbec nevím,že to tam tak bylo.No a díky za to,protože ted jsem viděla všechny ty vynechané scény.V přehrávači se mi spustily tuším jen 4.No úplně jsem čuměla co tam všechno bylo.A navíc jsem to popletla hlídala jsem klasickou scénu a tam znělo v překladu chorý lev.Tak se vrátím zpátky do fora a zjistím,že jste psaly o prodloužených scénách,tak zpátky na film,ale v prodl.scénách mi to nejelo dabované,tak jsem jen na ně čuměla a snažila rozpoznat jestli slyším jiné anglické slova než jindy.A ve finále zjistím,že jste se bavily o přeložených titulcích při té scéně.Ale to už můj chorý mozek neměl nervy se na to znovu podívat.A ta scéna s ochutnávkou byla od Kristen nejoblíbenější,se ani nedivím *clown* ,ale v tom filmu by byla trapná,protož,Bella taková vůbec nebyla.Ale nevadilo by mi,kdyby tam nechali tu ,jak stojí u auta s Emmetem a Jasperem.

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 9:34 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Nejde o to, že by to ve filmu vypadalo trapně, ale protože by to bylo uplně scestné. Vždyt v té době by nevydržel ani pach její krve natož kdyby si cucnul.

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 9:38 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
chi chi,ty informační tabule *clown* ,napadlo mě to,hned jak jsem to odeslala a říkám kašlu.Celkově tam vypadá,jak kdyby se nemohla ubránit ona té krvi a Ed byl v pohodě.A ještě,že tam nedali tu scénu jak se v noci vzbudí,ztratila by kouzlo ta první líbací scéna v pokoji.

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 10:54 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Blíží se mé narozky a obávám se, že bych mohla dostat DVD, budu to muset příteli asi vymluvit a nebo nějak smazat cokoliv českého z DVD. Já jsem totiž už ve stádiu, kdy mě záchvaty smíchu přešly, už ani nebrečím spíš mám vztek a začínám se řadit do skupiny, že někam napíšu dopis s nevybíravým komentářem k práci překladatele.

Co si vůbec myslí? Že to dají přeložit nějakému pologramotnému amatérovi, že to ty puberťačky stejně nepoznají? Už i 10tileté děti umí anglicky líp, než překladatel, který na dvd dělal. :evil: Asi u nás necítí masovou oblibu jako v USA, tak si myslí, že pro tu hrstku zájemců nemá cenu se snažit nebo co? Vrrrrrrr. Dle ankety Kniha mého srdce mám ale jiný názor, asi milovníků ságy nebude jen hrstka!!!!!!

Co by asi dělali, kdyby všichni chtěli své DVD reklamovat? Šlo by to vůbec vrátit z důvodu nekvalitního fušérského překladu?

No, zkrátka, ať si české DVD třeba nabouchají do trenek. ;)

Omlouvám se za naštvanou zprávu, ale dnes jsem vyzvedávala mamce fotky v drogerce Rssmn a všechny 3 balíčky s označením, že mají být matné, byly lesklé (naposledy mi jinde film vyvolali jako diapozitiv, takže si do Francii můžu zajet znova a nebo si fotky promítat leda tak na zeď), a teď si čtu, že Bella je nemocný masochystický lev a to už byla poslední kapka. :roll:
:)

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 4:23 pm
Ha,ha,tak reklamovat bys ho nemohla,na to se reklamace nevztahuje.To,že je Bella nemocný masochistický lev je problém Belly a ne jejich :lol: S těmi fotky,no to já,kdybych tam byal,teda dneska,tak to by tam nerozdýchali,mám debilní náladu a udělala bych kravál.Někdy mávnu rukou a někdy se do nich pustím.No a někdy to pomůže a jindy neuděláš nic.Ale zrovna ty fotky reklamovatelné byly.Nesplnili tvůj požadavek,takže máš na to právo a tak jak si psala o dvd,tak tihle si mohli tvoje fotky natlačit do trenek. *lol* A s tím dabingem.mě by spíš zajímalo,jestli ho změní u NM.Doudám,že ano,možné to je.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 8
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: