Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Chyby ve filmu

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2009 11:15 am
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Mikita píše:
Tak s tím jídlem, nevím, kde je ta scéna s hranolkou, ale pro sichr jsem se koukla na první záběry Rosalie v jídelně a tam to jablko pouze drží a u toho si prohlíží nehty. Jablko není nakouslé a Rose si nic do pusy nedává. ;)

Kde je na ní další záběr s jídlem? Nechce se mi to celé pouštět znovu. :)

Jinak myslím, že jsem v nějakém rozhovoru slyšela, že jak se postupně točily některé scény, tak ještě neměli úplně jasno v tom, že nemají jíst a prostě uzobávali, ale myslím, že to přetočili či vystříhali. ;)

Nevim nevim, ale zdálo se mi to jabko pozdějc vožužlaný, tak nevim... Hranolka je potom, když Edward záhadně chybí. A tam někde se cpe i Emmett XD Hm, teď si to z hlavy taky přesně nepamatuju a jsem na chalupě, takže se ani nekounu XD Kdyžtak pak dodám přesnějc, ale fakt mám za to, že užírali XD Spíš mi to příjde vtipný, než cokoliv jinýho XD

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2009 2:18 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Tak ta druhá scéna s jídlem je ve 14:04 a Rosalii si opravdu dává mrkev do pusy ale těžko říct jestli si kousla. ;)

PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2009 3:16 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mě se vždycky vybaví přežvykující Emmett a Rosalie s jablkem ;)
Ale nevšimla jsem si, že by jako doopravdy "jedli" :D Budu si to muset pustit znovu... Sakra :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2009 4:24 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak jo a je to tu. První záběr v jídelně na Cullenovi, Rosalie jen jablko drží a Jasper v puse cumlá párátko, obojí mi přijde dokonale klamavé pro jejich spolužáky a přitom vážně nejí. Ten druhý záběr, kdy chybí ve škole Edward, máte pravdu, Rose si ukousla z mrkve, ale vsadím se, že ten kousek hned nenápadně velmi rychle plivla někam pryč. Je totiž mazaná a rychlá a navíc si nosí pytlíček na rozkousané fuj člověčí jídlo. :D :rolling: Já jsem ale mazaná. ;)

A kde žvýká Emmett? :o

PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2009 8:42 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita píše:
Ten druhý záběr, kdy chybí ve škole Edward, máte pravdu, Rose si ukousla z mrkve, ale vsadím se, že ten kousek hned nenápadně velmi rychle plivla někam pryč. Je totiž mazaná a rychlá a navíc si nosí pytlíček na rozkousané fuj člověčí jídlo. :D :rolling: Já jsem ale mazaná. ;)

A kde žvýká Emmett? :o

V té scéně ale podle mě tu mrkev nekouše :D Jen si ji strčila do pusy, ale neukousla ničehož nic :D

A Emmett trošku žvýká ve kratičké scéně před "La Push baby" :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob srp 29, 2009 3:28 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
No a největší chyba a křivda, kterou udělali, je v seznamu herců v titulkách! Dát Edwarda-Roberta až po Mikovi Newtonovi, takový úlet?! A Carlisla-Petera ještě dál, mimo Cullens family?!
Já vím, je to podle toho, jak se objevují ve filmu, ale přijde mi to hloupé a beru to jako chybu. :D

Zajímavé, že u jiných filmů jsem si nikdy takových věcí nevšimla. (Podobný problém mám i s tím, že píseň Decode zmínila poslední, ale tam to beru dle hesla, nejlepší nakonec. :D)

PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 11:55 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Ramira píše:
Raz som prekladala článok na intox o chybách vo filme a to by ste sa divili, čoho všetkého si ľudia všimnú. Napr. že Edwardovi je v scéne na lúke vidieť tepajúca krčná žila. Asi mali Roberta zabiť, aby to lepšie zahral.:D

Ruksak, hadičky a vodopád sú ale asi najvýraznejšie chyby.

Chudák Rob, to by mu snad nemohli udělat:-)))

Hadičky jsou jasný, toho si musel všimnout každej, vodopád...to mi nějak uniklo...ruksak ten je taky jasnej...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 3:23 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
S tím žvýkáním jídla to by mě asi nezarazilo,protože v knize jedl Edward pizzu.Chápala bych to tak,že to je jen kvůli ostatním studentům.

PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 2:37 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Nevím jestli se to dá brát jako chyba, ale tak mě tak napadlo jak Edward skončil (bůh ví odkud) na bellino auto, tak by přece jako někdo kdo je těžký, tvrdý jako mramor měl na tom jejiím autě zanechat důlek né? Já vím, že asi umí trochu usměrnit svojí sílu, ale že uplně?

Napadlo mě to totiž když jsem přesouvala náš stůl v obýváku. Je z mramoru a je fakt strašně těžký. A to je to v podstatě jen 100cm dlouhá a 60cm široká deska. Tak jsem si představila Edwardovi míry a musím přiznat, že jeho váha musí být nelichotivá. A něco takového hodit na korbu nákladáku z výšky? No nevím nevím. :D

PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 9:43 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
No myslím, že svou sílu asi opravdu dokáže nějak usměrnit a rozložit, to by totiž pak nemohl ani lézt po stromech, sedět na křesle... Já se v těchto věcech moc nevyznám... No ale řekla bych má asi jenom tvrdou kůži, něco jako krunýř želvy... no teda přirovnávat Edwarda k želvě asi není to pravé :rolling:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: