Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Jaká je vaše oblíbená scéna ve filmu?

Oblíbená scéna ve filmu?

Baseball
45%
[ 10 ] 45%

The Meadow (Louka)
0%
[ 0 ] 0%

Biology /Hodina biologie/ (I was out of town..personal reasons.)
0%
[ 0 ] 0%

The Van /scéna s Tylerovou dodávkou/
0%
[ 0 ] 0%

The Ballet Studio /finální bojová scéna/
5%
[ 1 ] 5%

The Prom /ples/
0%
[ 0 ] 0%

Bella Meets the Cullens /tam je celá rodina - I would become the meal/
14%
[ 3 ] 14%

The Kiss /no musí to tu být :D/
14%
[ 3 ] 14%

Příjezd Edwarda a Belly do školy
23%
[ 5 ] 23%

Jiná (vypište do komentů)
0%
[ 0 ] 0%

Celkem hlasů : 22
PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 9:57 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Absolutně se přidávám k Ramiře. Ta scéna, kdy Edward jen tak mimochodem opraví auto je milá. A pak jak po polibku leží v posteli a jen si povídají. Bezva.

Baseball je klasika, kůli tomu jsem si film i oblíbila, ale moje romantická duše zvítězila a hlásla jsem pro příjezd do školy, dokonalá muzika a ten Edwardův výraz mě stále dostává a často přetáčím jen na tuhle scénu. A kiss byl povedený, pěkně načasovaný, ale první společný příjezd do školy vítězí na plné čáře. ;)

Jo a pořád jsem si říkala, že v anketě chybí scéna, kdy Edward zachránil Bellu a teď mi došlo, že to asi má být The Van /scéna s Tylerovou dodávkou/, jsem truhlík. :)
No, tahle scéna není špatná, jen mi vadí, že Edward tak nějak hned vypadl a už tam nebylo to škádlení, proč se nestarají i o Edwarda a další s tím spojené situace. :(

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 10:16 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Mikita píše:
Absolutně se přidávám k Ramiře. Ta scéna, kdy Edward jen tak mimochodem opraví auto je milá. A pak jak po polibku leží v posteli a jen si povídají. Bezva.

Teď jsi mi připomněla - ta scéna v posteli po polibku je .... bohové, pro to nemám slov... myslim, že to bylo přesně to, co mě nadobro chytlo na tom filmu. Ten jeho pohled, když se překulila a lehla si na něj... Takovej správně nevěřícnej, fascinovanej.... úžasný... Jo, asi mám nejradši tyhle drobný "běžný" a nenucený scény.

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 12:12 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mikita píše:
Jo a pořád jsem si říkala, že v anketě chybí scéna, kdy Edward zachránil Bellu a teď mi došlo, že to asi má být The Van /scéna s Tylerovou dodávkou/, jsem truhlík. :)
No, tahle scéna není špatná, jen mi vadí, že Edward tak nějak hned vypadl a už tam nebylo to škádlení, proč se nestarají i o Edwarda a další s tím spojené situace. :(

Scéna s dodávkou je hlavne strašne omieľaná. Už pred filmom sme ju videli najmenej päťkrát - v každom teaseri a traileri a pre prípad nám ju pustili ešte aj osobitne. Proste stratila svoje čaro.

Ale ako som už hovorila, tie drobné, nenápadné scény si na Twilight užívam najviac. Napr. ako sa Edward formálne predstavuje Charliemu, hovorí to takým strašne milým hlasom a zase mi to pripomína knižného Edwarda.

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 2:03 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:15 pmPříspěvky: 68Bydliště: Gottwaldov
Já jsem na tom jak Rami, mám ráda malé-velké nenápadné scény...moje nejoblíbenější, když sedí Edward s Bellou pod stromem a prší na ně (něj) a popisuje jí stav, když se upír napije lidské krve a pak kupodivu závěrečnou scénu s Victorií jak schází ze schodů a do toho hrají Radiohead (navíc Rachelle tam má úplně úžasný výraz...mix smutku, nenávisti, pomstychtivosti...)

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 9:14 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Hm, tak já jsem se do fáze, kdy se kouknu jen na jednu scénu z filmu a mám dost, ještě nedopracovala a doufám, že ani nedopracuju...

Asi jsem beznadějnej optimista, ale mě se ten film líbí i s těma chybkama, který má, a ty mě asi neotrávěj natolik, abych se koukla na baseball a vypla to...

Já bych hlasovala pro všechny ty scény a ještě bych přidala další, který jste tady už zmiňovaly... Jak Edward pozve Bellu k nim domů a mezitím ji jen tak spraví auto, scénku po polibku, vlastně i tu před polibkem s Bellinou mamkou, to je sranda, jak jsou v koruně stromu a potom jak Ed hraje na klavír a Bella u něj sedí, nebo jak si spolu povídají v dešti a pak taky tu, jak Edward čeká Bellu před domem, aby ji odvezl do školy nebo Charlie a pistole, když se přijde Ed ofic. představit, jo a taky tu, když si chce Edward přehodit hodiny ve škole a zase mu tam Bella vleze do cesty... Jsou to takový miniscénky, ale ty mi nejvíc evokují tu atmosféru, kterou cítím z knihy...

A nevadí mi ani "my monkey man" ani "spider-monkey" :eek:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 10:29 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Normálně, jak jsem pořád říkala, že film nic moc, pěkný soundtrack. Tak se nad tím budu muset zamyslet....takových scén, o kterých řeknu, že se povedly a ráda si je pouštím znova? To už je na pováženou. A pak tady nahodíte další a já si řeknu, no jo, to bylo také supr. :)

S tím povídáním v dešti je to také pěkná scéna, jen mi vadilo, jak byl rozhovor plynulý a prostředí se moc plynule neměnilo, až moc rychle se sřídalo. ;)

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 12:08 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
Mikita píše:
Normálně, jak jsem pořád říkala, že film nic moc, pěkný soundtrack. Tak se nad tím budu muset zamyslet....takových scén, o kterých řeknu, že se povedly a ráda si je pouštím znova? To už je na pováženou. A pak tady nahodíte další a já si řeknu, no jo, to bylo také supr. :)

To jsem na tom docela podobne... jenze vis co, je tam hodne peknejch scen (a jsou pekny hlavne atmosferou a ne vizualne), ale film jako celek? ee, to fakt uz asi nedam...

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 2:52 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
nickey píše:
Mikita píše:

To jsem na tom docela podobne... jenze vis co, je tam hodne peknejch scen (a jsou pekny hlavne atmosferou a ne vizualne), ale film jako celek? ee, to fakt uz asi nedam...

Já jsem na to nejspíš taky podobně. Taky jsem z filmu nebyla kdoví jak nadšená, ale teď zjišťuju, že se povedl a je tam spoustu dokonalých scén, jejichž atmosféru navíc dokonale podkresluje bezchybný soundtrack. :music:

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 2:54 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Sice má film dobré scény, ale mohli by být lépe "poslepované".

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 3:11 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Katie: Jo, to máš pravdu, souhlasím... :mrgreen: Pak jen záleží na tom, kdo tu špatnou poslepovanost skousne a kdo ne... Já to přežiju :D

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: