Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Jaká je vaše oblíbená scéna ve filmu?

Oblíbená scéna ve filmu?

Baseball
45%
[ 10 ] 45%

The Meadow (Louka)
0%
[ 0 ] 0%

Biology /Hodina biologie/ (I was out of town..personal reasons.)
0%
[ 0 ] 0%

The Van /scéna s Tylerovou dodávkou/
0%
[ 0 ] 0%

The Ballet Studio /finální bojová scéna/
5%
[ 1 ] 5%

The Prom /ples/
0%
[ 0 ] 0%

Bella Meets the Cullens /tam je celá rodina - I would become the meal/
14%
[ 3 ] 14%

The Kiss /no musí to tu být :D/
14%
[ 3 ] 14%

Příjezd Edwarda a Belly do školy
23%
[ 5 ] 23%

Jiná (vypište do komentů)
0%
[ 0 ] 0%

Celkem hlasů : 22
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2009 12:04 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Kačí píše:
Tahle scéna mě hrozně baví :lol: Bella se na Edwarda dívá tím stylem, jakože "máš průšvih, hochu" :D a Edward se zase dívá jako "sakra, a je to tady, průšvih, už se to provalilo" :D Legrace no :lol:

Jop, tiež mám tú scénu rada. Úžasne v nej graduje Carterova hudba. Rob okomentoval svoj výraz v DVD komentári "Absolútne nechápem, čo sa deje. Kde to som?":D

Nástup Victorie, Jamesa a Laurenta tiež nemusím. Catherine stále opakuje, ako použili magic carpet, aby to vyzeralo, že sa hýbu neuveritelne rýchlo, ale ja to tam nikde nevidím.:D

PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2009 2:48 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
no ta scéna na tom školním pozemku, kdy na něj Bella vejrá a on je vyjukanej "a sakra", je super XD ta se mi líbí XD ale nelíbí se mi, jak ona pak jde do lesa a on dva metry za ní.... To mi příjde úchylný, nemůžu si pomoct XD

PříspěvekNapsal: sob říj 03, 2009 10:20 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Misqui píše:
Mikita píše:
Mimochodem, je to jen má bujná fantazie a vidím Twilight už úplně všude, nebo se touto úvodní scénou z filmu inspirovali při jedné reklamě na sportovní obuv. Myslím, že tu značku s fajfkou. Včera jsem ji zahlédla v TV a zůstala s otevřenou pusou. :D

Myslím, že tohle není tvá bujná fantazie, tu reklamu jsem viděla taky a podoba tam určitě je :)

Asi mi něco uniklo - o co šlo? Nějaká reklama na sportovní obuv a záběry z Twillight?

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 03, 2009 10:27 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
eumenida píše:

Asi mi něco uniklo - o co šlo? Nějaká reklama na sportovní obuv a záběry z Twillight?

Záběry ani ne. Prostě to vypadalo jako ta úvodní scéna filmu - les, mlha, šero, tajemno a mezi stromy běží muž s kapucou na hlavě. Do toho je nějakej over-voice, ale co říká ti už nepovim. A pak se ten chlap zastaví, před nim stojí a tupě na něj čučí srnka...On na ní bafne a běží dál - evidentně za ní tedy. A twilightistům to jednoduše evokuje tu úvodní scénu, nemůžu si pomoct XD

PříspěvekNapsal: sob říj 03, 2009 11:55 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
A twilightistům to jednoduše evokuje tu úvodní scénu, nemůžu si pomoct XD

Boston, to mě pobavilo. Už jsem twilightista jako poleno. Podle slov ta reklama k TWL moc nesedla, ale beru to, jako vzdání pocty filmařskému řemeslu a věřím, že se inspirovali. :D Jen čekám, kdy se v nějaké reklamě objeví povedená basbelová scéna s našlápnutou muzikou. :D

PS: eumenido, poslala jsem ti odkaz, ať se také pokocháš ;)

PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 3:00 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Mikita píše:
A twilightistům to jednoduše evokuje tu úvodní scénu, nemůžu si pomoct XD

Boston, to mě pobavilo. Už jsem twilightista jako poleno. Podle slov ta reklama k TWL moc nesedla, ale beru to, jako vzdání pocty filmařskému řemeslu a věřím, že se inspirovali. :D Jen čekám, kdy se v nějaké reklamě objeví povedená basbelová scéna s našlápnutou muzikou. :D

PS: eumenido, poslala jsem ti odkaz, ať se také pokocháš ;)

Mikito, díky, odkaz jsem dostala, dobrý video - opravdu, kdo v tom neviděl Twillight, je slepý nebo filmu absolutně neznalý... :mrgreen:

Navíc jako reklama mi to připadá úplně praštěný... Ale protože to nebyla jediná praštěná reklama, docela jsem se bavila... škoda, že to z fóra vykopli, ale asi to je fakt kvůli tomu, aby nedělali neplacenou reklamu...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 7:58 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Ahojte, jako oblíbenou scénu jsem označila návštěvu u Cullenových:-) Ale mám ráda spoustu scén z filmu. Líbí se mi scéna, kdy vidí Bella v jídelně popré Cullenovi a Jess a Angela jí povídají o rodině doktora Cullena, pak vejde Edward a hned je jasný, že to nebude jen tak:-) A pak, když jde Bella na biologii a ta scéna, kdy jí větrák fouká do vlasů a reakce Edwarda, to je taky super scéna:-) Jinak příjezd B&E do školy je výbornej:-) Baseball je taky super, než se tam objeví ti tři šašci (Laurent, James a Victoria). Vůbec bych z filmu vystřihla tu scénu z prvního útoku těch tří, scénu, kdy zabijou toho kámoše Charlieho, stopování Victorie...to v knize není a přijde mi to ve filmu jako zbytečnost. A protože jsem si tenhle film oblíbila (a nemůžu se dočkat listopadu, až bude v kině New Moon), tak až na pár scén (L&J&V viz předchozí věta) miluju film jako celek:-) Teď jsem si vzpomněla ještě na scénu, kdy Edwaed hraje na piáno...jeho výraz, a když pak sedí Bella vedle něj...ta hudba...něco úžasnýho:-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 12:21 pm
Lencaa píše:
Vůbec bych z filmu vystřihla tu scénu z prvního útoku těch tří, scénu, kdy zabijou toho kámoše Charlieho, stopování Victorie...to v knize není a přijde mi to ve filmu jako zbytečnost.

S timhle nesouhlasim. Podle mě právě s timhle si scénáristka poradila na výbornou, protože tohle je přesně to, co mi vadilo na knížce - 2/3 knížky, ne-li víc, jsou o tom, jak po sobě Edward a Bella slintaj a toužej a kdesi cosi (jasně, podstata děje, já vim) a pak najednou "jé, hele, průšvih, oni tě tihle tři chtěj zakousnout"... A působí to vlastně dost zvláštně. Jakoby si autorka uvědomila, že by bylo asi fajn dát tam taky nějaké napětí, nějaké nebezpečí, nějakou pořádnou akci. Alespoň tak to na mě působilo po prvním čtení.

A takhle to použít ve filmu by bylo hodně zvláštní. Prostě je to skok, který by nepůsobil dobře a scénáristka to zachránila tím, že tam ty tři zmiňuje od začátku, odkazuje na to nebezpečí, varuje - a když se pak objeví na louce, je jasný, že to bude problém. Ale působí to jako úžasná spojovací linie celého filmu. Jinak by se prostě rozpadl, protože to jsou "skvělé scény, které jsme si všichni oblíbili v knížce", ale jako celek by to podle mě jinak moc nedrželo.

Ne že bych ty jejich scény kdovíjak měla ráda, spíš je naopak přetáčim, ale prostě chápu jejich přítomnost a souhlasim s ní a při prvním sledování filmu (které bylo ještě před knihou, to přiznávám) mi tam prostě úžasně seděly a dávaly smysl celému ději.

PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 12:42 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Tak rozhodně ten první jejich útok byl hodně rušivej a poté, co je scéna s Edwardem hrajícím na klavír a pak střih a stopování Victorie...to mi teda taky vadilo, pro mě to byl po té scéně rušivej element:-(...mohli tam dát ten útok na loďce, aby to teda "podbarvilo" tu scénu, kdy se pak L&J&V objeví na louce při baseballu a je jasný, že budou problémem....já tyhle útoky prostě přetáčím a nejsou pro mě důležitý...radši bych místo nich brala jiný scény, který jsou v knize a nejsou ve filmu...ale to už jsem sem psala...
"...2/3 knížky, ne-li víc, jsou o tom, jak po sobě Edward a Bella slintaj a toužej a kdesi cosi (jasně, podstata děje, já vim)..." - ano, je to podstata...a když bych se k tomuhle měla vyjádřit...když opominu to, že je Bella v knize pořád nejistá, pořád má pocit, že asi sní...že není možný, aby někdo, tak úžasnej jako Edward ji mohl chtít...tak ve filmu působí víc sebejistě a prostě jinak...a v knize mě to, jak "slintaj a toužej a kdes cosi..." prostě baví...jsem schopná si ty rozhovory přečíst několikrát po sobě...ve filmu je z Roba a Kristen cejtit hrozná chemie, proto mě film baví...jsou romantický scény z jiných filmů, který přejdu...tady mě to nutí se na to koukat pořád a pořád...protože to co hrajou jim prostě věřím:-) teď jsem teda ale uhla někam úplně jinam:-) pardon:-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 1:45 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Boston píše:

A takhle to použít ve filmu by bylo hodně zvláštní. Prostě je to skok, který by nepůsobil dobře a scénáristka to zachránila tím, že tam ty tři zmiňuje od začátku, odkazuje na to nebezpečí, varuje - a když se pak objeví na louce, je jasný, že to bude problém. Ale působí to jako úžasná spojovací linie celého filmu. Jinak by se prostě rozpadl, protože to jsou "skvělé scény, které jsme si všichni oblíbili v knížce", ale jako celek by to podle mě jinak moc nedrželo.

Ne že bych ty jejich scény kdovíjak měla ráda, spíš je naopak přetáčim, ale prostě chápu jejich přítomnost a souhlasim s ní a při prvním sledování filmu (které bylo ještě před knihou, to přiznávám) mi tam prostě úžasně seděly a dávaly smysl celému ději.

Souhlasím, ty scény útoků Laurenta a spol. ten film tak nějak doplňují. V knize to neblyo, jasně, ale filmu to dodává to napětí, jo oni budou nebezpeční, varují nás. Kdyby to bylo jakože bum přijdou na louku a mňam, já chci Bellu tak by mi to asi působbilo divně. Takhle vím, odkud se vzali, to sebou přinášejí ;) Sice scény většinou přetáčím, ale taky mi tam sedí :)

A taky nevím proč, ale mě se strašně líbí střih na ten kohout u továrny a to rozmazané pozadí... :mrgreen:

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: