Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Hudba v Twilight

Ktorá pesnička zo soundtracku je tvoja najobľúbenejšia?

Blue Foundation - Eyes on Fire
6%
[ 2 ] 6%

Muse - Supermassive Black Hole
16%
[ 5 ] 16%

Rob Pattinson - Never Think
6%
[ 2 ] 6%

Rob Pattinson - Let Me Sign
13%
[ 4 ] 13%

Iron&Wine - Flightless Bird, American Mouth
16%
[ 5 ] 16%

The Black Ghosts - Full Moon
6%
[ 2 ] 6%

Perry Farrell - Go All The Way (Into the Twilight)
3%
[ 1 ] 3%

MuteMath - Spotlight
13%
[ 4 ] 13%

Paramore - Decode
19%
[ 6 ] 19%

Linkin Park - Leave Out All The Rest
0%
[ 0 ] 0%

Celkem hlasů : 31
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 5:02 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Myslím, že soundtrack k Twilight (pesničkový aj inštrumentálny) sa viac než vydaril. Už som prestala rátať, koľkokrát som oba osty prehrávala. Keby ste sa ma spýtali na obľúbený song pred pozretím filmu, tak by to bolo zrejme Iron&Wine, ale po filme je to jednoznačne Let Me Sign od Roba. Vždy, keď si ju pustím, vybaví sa mi tá úžasná scéna z filmu. A v tesnom závese za Robom je Muse.

Špeciálne pre Petruš pridávam aj anketu.:D Zahlasujte si za obľúbenú pesničku zo soundtracku, nech vieme, ktorá u vás najviac zabodovala.:) Bohužial, maximálne je povolených 10 možností, takže sa mi tam nevopchala druhá pesnička od Paramore ani Collective Soul, tak to snáď prežijete aj bez nich.

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 5:12 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
Tak s touhle anketou jsem měla neskutečný problém :(
Je težké vybrat samotnou písničku, protože pokaždé, když si pouštím soundtrack, tak u toho poslechu i vidím ty scény, při kterých písničky hrály...

Takže Muse a baseballová scéna X Robert Pattinson a Let me sign

Rob zase vyhrál :twisted:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 5:19 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
Stejně jak Ramira... po shlédnutí té báječné scény jsem hlasovala pro Let me sign :) jako druhé bych taky dala Muse nebo Paramore- Decode :)

That I must love a loathed enemy.“

William Shakespeare, Romeo a Julie
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:15 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:04 amPříspěvky: 92Bydliště: Zlínsko
Tak já vlastně díky Twilight našla Paramore a jsem za ně vděčná. Moje ranní cesta do práce je s mp3 v uších a album Riot. Takže já hlasuji jasně pro Decode, i když musím se přidat, že celý soundtrack včetně istrum. je fakt povedený a výběr je těžký.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:19 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:13 pmPříspěvky: 8
Zbožňuju hudbu z TW. Taky jsem přišla na to, že se mi začínají zamlouvat i jiné hudební žánry než obvykle... čím to asi bude? :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:27 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
kvalenka píše:
Tak já vlastně díky Twilight našla Paramore a jsem za ně vděčná. Moje ranní cesta do práce je s mp3 v uších a album Riot..

Jé, já mám takovou radost :o))) Já to zase měla úplně naopak - díky Paramore jsem našla Twilight :D A Riot je úžasný album! (ale stejně tak je All We Know Is Falling) Hrozně se těším na září, až jim vyjde nová deska.

A DÍKY RAMIRO :O)))) Jen mě mrzí, že se tam nevejde ten druhý song od Paramore anebo třeba ty věci navíc jako 15 Step od Radiohead :D Ale nemrzí mě to AŽ tak moc:D Je tam Decode, samozřejmě, že nemám na výběr, než zahlasovat pro Decode :blueangel:

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:34 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
ja jsem vahala mezi let me sign X flightness bird, american mouth

flightness bird, american mouth to vyhrali, ale bylo to tesne

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:44 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:24 amPříspěvky: 33Bydliště: Brandýsek
Soundtrack je opravdu skvělý posláchám ho dost často a to celý ní jen některé písně. A proto vybrat jedinou píseň je fakt těžké, ale přeci jen se mi podařilo vybrat vítěze, takže pro mě MuteMath - Spotlight, pak nejspíš Muse a Linkin Park(ty se skvěle hrajou na kytaru)... :)

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:48 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
jednoznačně MUSE. Podle mě by se Rob měl asi držet herectví. A Paramore jsou totálně super ta zpěvačka má perfektní hlas!!! Ale Muse v kombinaci baseballem prostě nepřekonatelný :cheerleader:

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:53 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
ellizza píše:
jednoznačně MUSE. Podle mě by se Rob měl asi držet herectví. A Paramore jsou totálně super ta zpěvačka má perfektní hlas!!! Ale Muse v kombinaci baseballem prostě nepřekonatelný :cheerleader:

Jako jo, co se týče písničky ve scéně na první pokuk filmu u mě absolutně zvítězili Muse :D já poslouchala soundtrack ještě než jsem viděla film a hrozně jsem přemýšlela kam tu blackhole šoupnou, protože ta písnička se mi hrozně líbila a teda nakonec se to fakt povedlo

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 5
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: