Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Hudba v Twilight

Ktorá pesnička zo soundtracku je tvoja najobľúbenejšia?

Blue Foundation - Eyes on Fire
6%
[ 2 ] 6%

Muse - Supermassive Black Hole
16%
[ 5 ] 16%

Rob Pattinson - Never Think
6%
[ 2 ] 6%

Rob Pattinson - Let Me Sign
13%
[ 4 ] 13%

Iron&Wine - Flightless Bird, American Mouth
16%
[ 5 ] 16%

The Black Ghosts - Full Moon
6%
[ 2 ] 6%

Perry Farrell - Go All The Way (Into the Twilight)
3%
[ 1 ] 3%

MuteMath - Spotlight
13%
[ 4 ] 13%

Paramore - Decode
19%
[ 6 ] 19%

Linkin Park - Leave Out All The Rest
0%
[ 0 ] 0%

Celkem hlasů : 31
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 3:36 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Tak člověk chce hlasovat a nemůže,prostě mu to úplně znemožní,nejde to a dneska to u mě není rukama *wink* .Takže mě se líbí celý soundtrack,fakt úplně celý a poslouchám to i stěmi zvuky,jako co nejsou písničky.Ale jak mám profil na Lidé,tak jsem si dala Iron aWine,nechápu kde jste nabrali to americké a,já ho na klávesnici nevidím,ha,už jo,ale nejde mi stejně udělat.A ten Remix se mi líbí,ptž.tam jde slyšet Robův hlas,ale je fakt,že to je nejhlasitěji nahraná písnička a musím na to myslet,že to bude hrát a rychle to jít ztlumit,protože v naší domácnosti to nemůžou už ani čut.A mě to nezájem,celé léto jsem vyhrávala u otevřeného okna,jsem v přízemí a nutila tím poslouchat všechny sousedy na lavičkách před barákem.Ať si zvykaj.Za chvíli jim dám přídavek :P .

PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 11:57 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Na Barrandově běžela nějaká benefiční šou Bona mente a při módní přehlídce hráli Supermasssive.... ;)
Je zajímavé, že ta písnička je na každý poslech pořád stejně působivá a jakékoli představení tak nějak pozvedne, nemyslíte?

Fascinuje mě, jak je i v Čechách soundtrack s TWL tak používaný. :D
A nejvic mě těší, že spoustu lidí netuší, já se jen tiše usmívám a vím. Už to ani nehlásím, jsem s tím otravná, jak všude vidím TWL. Ale to není jen má bujná fantazie, začíná to být až děsivě reálné. No, výborný soundtrack se pozná podle toho, že se používá a hraje, což se u tohoto potvrzuje na 100%. ;)
Jsem zvědavá, zda to bude stejné s NM.

Je pravda, že tady také hodně pomohli Linkin park, ty hrajou v rádiu do dnes a 3/4 posluchačů ani neví, co miluje. ;)

PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 9:42 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita píše:
Fascinuje mě, jak je i v Čechách soundtrack s TWL tak používaný. :D

Tak to mě teda fascinuje taky, protože jsem si toho nikdy nevšimla. Jedinou písničku, kterou slýchávám ze soundtracku je Leave Out All The Rest od Linkin Park :) Jinak nic.
A taky jsem třeba zaslechla úryvky z instrumentálního soundtracku, v pár pořadech v TV, ale to je vážně všechno :) ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř lis 04, 2009 10:09 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
No právě ty instrumentální úryvky jsem ve Střepinách a Víkendu slyšela už nejmíň 4x a to už je podle mě dost, ptž podobné pořady moc nesleduju a když už to náhodou po měsíci zapnu, tak na to narazím. :D
A teď ten Barrandov, fakt už to mám jako za hotovou věc, že se to u nás používá a je to slavné. ;)

PříspěvekNapsal: stř lis 04, 2009 10:23 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mikita píše:
Je pravda, že tady také hodně pomohli Linkin park, ty hrajou v rádiu do dnes a 3/4 posluchačů ani neví, co miluje. ;)

Linkin Park by som moc s Twilight soundtrackom nespájala, tá pesnička bola ohraná už dávno pred filmom. Ostatne podobne je to aj s Muse, myslím, že som ju už predtým počula na nejakej akcii. Len teraz si to automaticky spájame s Twilight. Inštrumentálky sú samozrejme druhá vec, tam je inšpirácia jasná.

Som rada, že na soundtracku k NM sú len pôvodné skladby, keď ich náhodou budú hrať v rádiu (čo pochybujem:D) alebo ich započujeme niekde inde, bude nám jasné, že majú soundtrack.

PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 10:28 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Já jsem hlásla pro Paramore.. protože ty prostě u mě vedou.. pak samodřejmě Muse.. Linkini a i Iron&... ;)

PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 4:48 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: čtv lis 05, 2009 9:42 pmPříspěvky: 83Bydliště: Praha
Bylo to těžké,všechny písničky jsou úžasné... :+1:
Nakonec jsem,ale vybrala Blue Foundation - Eyes on Fire,protože mi při ní leze mráz po zádech :-)
Ramira: Ta písnička od Linkinů je výborná,ale hodila by se podle textu spíš do New moon (beru jí jako takovou přípravu na to co bude dál... :boo: )

PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 9:07 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Jak si mám vybrat jen jednu písničku? Mně se třeba líbila nejvíc Flightless Bird American Mouth - jako melodie.
Ale pak se mi líbilo nejvíc Eyes On Fire - i jako hudba a hlavně text.
A taky se mi líbila Supermasivní černá díra, protože má dobrý odpich. A taky se mi líbila.... a to bych mohla jmenovat postupně všechny, od procítěné Let Me Sign po cestovatelskou Full Moon.... *cool* *thumbs* *smile*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 9:35 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Hm, teď jsem si tak uvědomila, že jsem ještě pro žádný song tady nehlasovala :shock: takže jsem to běžela honem napravit :) A hlásla jsem pro MuteMath - Spotlight, protože mám strašně ráda tu scénu, když Edward s Bellou přijedou společně do školy a všichni na ně zírají :D Super.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 12:37 am
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: čtv lis 05, 2009 9:42 pmPříspěvky: 83Bydliště: Praha
Kačí: ta scéna je fakt dobrá a i ten text se k tomu hodí :-)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: