Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Hudba v Twilight

Ktorá pesnička zo soundtracku je tvoja najobľúbenejšia?

Blue Foundation - Eyes on Fire
6%
[ 2 ] 6%

Muse - Supermassive Black Hole
16%
[ 5 ] 16%

Rob Pattinson - Never Think
6%
[ 2 ] 6%

Rob Pattinson - Let Me Sign
13%
[ 4 ] 13%

Iron&Wine - Flightless Bird, American Mouth
16%
[ 5 ] 16%

The Black Ghosts - Full Moon
6%
[ 2 ] 6%

Perry Farrell - Go All The Way (Into the Twilight)
3%
[ 1 ] 3%

MuteMath - Spotlight
13%
[ 4 ] 13%

Paramore - Decode
19%
[ 6 ] 19%

Linkin Park - Leave Out All The Rest
0%
[ 0 ] 0%

Celkem hlasů : 31
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 8:52 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
Ivca píše:
pak nejspíš Muse a Linkin Park(ty se skvěle hrajou na kytaru)... :)

muse... tak tenhle song je dobrej, ale muse maji mnohem lepsi...
linkin park... ano ty taky miluju :)

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 9:42 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
nickey píše:
muse... tak tenhle song je dobrej, ale muse maji mnohem lepsi...
linkin park... ano ty taky miluju :)

Který jsou mnohem lepší? To mě zajímá? Já mám ráda Our time is Running Out, Exo-politics, Map of the Problematique (nevím jestli mám dobře spelling :D)

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 10:05 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
petra.freedom píše:
Který jsou mnohem lepší? To mě zajímá? Já mám ráda Our time is Running Out, Exo-politics, Map of the Problematique (nevím jestli mám dobře spelling :D)

krome techto mam rada treba sunburn, starlight, uno, map of your head, feeling good, showbiz, escape a spoustu dalsich

prijde mi ze SBH je pisnicka, ktera je uplne mimo jejich styl, ale urcite je hodne dobra

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 1:11 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Mně zase přijde, že mimo jejich tvorbu nejde vůbec nic :o) Že je to takové....no....rozmanité :o) A Supermassive Black Hole mam hodně ráda, ale je to díky filmu, to určitě, dřív jsem jí vynechávala, protože se mi nelíbil klip nějak ale pamatuju na ní:D:D

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 7:34 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No na první poslech jsem Muse moc nemusela, přišlo mi zvláštní až moc alternativní, ale když jsem si to pustila víckrát tak jsem tomu přišla docela na chuť. Ovšem Supermassive black hole mě chytlo hned "rozpálilo mou duši" :partydance:

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 9:38 am
mno ja jsem znala driv nez TW, takze mozna proto mam na to takovej nazor. ale kazdopadne muse je uplne jina hudba nez vsechno ostatni. cim vic vetsinu songu poslouchate, tim vic vas nudi. a u muse je to naopak, cim vic je poslouchate, tim vic je milujete... takze: muse, muse, muse :cheerleader:

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 10:15 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 9:42 amPříspěvky: 14Bydliště: Austerlitz
u mě je na prvním místě díky té jedinečné scéně Let Me Sign, na druhé místo bych dala asi Paramore nebo Blue Foundation

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 10:53 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
těžko vybrat jen jednu možnost (Rami, nemohly být možnosti aspoň dvě?! :-D)
nakonec jsem musela upustit od Roba a ani nevím proč padla volba na Full moon... - melodická, příjemná, nenásilná, uklidňující - tak proč ne...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 5:17 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Leca píše:
(Rami, nemohly být možnosti aspoň dvě?! :-D)

Uvažovala som nad tým, že vám dám možnosť vybrať si dve, ale napokon som sa rozhodla byť krutá. :mrgreen:

Full Moon mám tiež rada, skvelo sa hodí na úvod filmu.

PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2009 9:54 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:01 pmPříspěvky: 3
To se snad fakt neda rict. Soundtrack se mi libi cely, ale nejvic na me asi zapusobily pisnicky svazane s urcitymi scenami. Flashback v zaveru filmu je pro me asi nejsilnejsi scena a Let Me Sing pro ni jako delana... Pak taky Spotlight, kdyz Edward prijede s Bellou do skoly. Ale diky me slabosti pro instrumentalni hudbu se mi nejvic dostala pod kuzi Burwellova verze Belliny ukolebavky. To je pro me skutecne mastrstyk *congrats* . Sehnala jsem si noty a moje piano od te doby nema pokoj.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: