Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Hudba v Twilight

Ktorá pesnička zo soundtracku je tvoja najobľúbenejšia?

Blue Foundation - Eyes on Fire
6%
[ 2 ] 6%

Muse - Supermassive Black Hole
16%
[ 5 ] 16%

Rob Pattinson - Never Think
6%
[ 2 ] 6%

Rob Pattinson - Let Me Sign
13%
[ 4 ] 13%

Iron&Wine - Flightless Bird, American Mouth
16%
[ 5 ] 16%

The Black Ghosts - Full Moon
6%
[ 2 ] 6%

Perry Farrell - Go All The Way (Into the Twilight)
3%
[ 1 ] 3%

MuteMath - Spotlight
13%
[ 4 ] 13%

Paramore - Decode
19%
[ 6 ] 19%

Linkin Park - Leave Out All The Rest
0%
[ 0 ] 0%

Celkem hlasů : 31
PříspěvekNapsal: ned kvě 31, 2009 9:08 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
ja som tiez zatazena na osty dokonca som nakazila svoju sesternicu natolko ze musi svojich kolekov v kancelarii dokola prehravanim songoveho ostu *yay* moja misia bola splnena :cheerleader: co sa tyka naj pesnicky tak som vybrala never think. som jednoducho zatazena na gitaru alebo piano. v tesnom zavese sa drzia milovany muse a druhy R song :partydance: dufam ze sa na oste k NM obiavia Kings of Leon *cool*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 12:28 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:15 amPříspěvky: 44
Je ťažké vybrať jednu, pretože všetky sú skvelé - všetky sa do filmu perfektne hodia. Ale ak mám teda hlasovať len za jednu, tak u mňa vyhráva Supermassive Black Hole... :D

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 12:10 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: stř čer 03, 2009 9:51 pmPříspěvky: 42Bydliště: Isle Esme
ja som hlasovala za Iron Wine.....bolo to tazke rozhodovanie, ale nakoniec padlo rozhodnutie na tuto pesnicku :D
musim vsak povedat, ze zboznujem instrumentalny soundtrack.....stalo sa mi po prvykrat, ze hudba mi tak vyrazne podkreslovala dej ako u Twilight....predtym som ani nevnimala, ze nejaka hudba v pozadi hra, ale pri Twilight sa mi dostavala jasne do popredia.....z The Skin Of The Killer mam zakazdym husiu kozu, ked ju pocuvam.... :+1:

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 8:46 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Citace:
z The Skin Of The Killer mam zakazdym husiu kozu, ked ju pocuvam....

True story! Tohle je asi má druhá nejoblíbenější. Já mám zase husí kůži u I Know What You Are, ale Skin of a Killer mi tady jela na přehrávači před Jimmy Eat World a je skvělá. Ale nesouhlasím, že jen u Twilight by mě brala hudba, stalo se mi to i u jiných filmů. A všeobecně vnímám hudbu dost intenzivně.

PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2009 7:11 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
:grouphug: já zbožňuju celý ten instrumentální soundtrack, a nejvíc Phascination Phase, Bella´s Lullaby, Tracking a Who are they?... tahle hudba je prostě skvělá :bravo:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 4:33 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
hehe, tohle mi později někdo smaže, nebo ja, ale je to krasne, jak se tu střídá Rob a Charlie (v ikonkách :D) to je jako ve Wonderlandu :D Nádhera! Ještě by mohla něco připsat rami :D Další Rob .o)

Jinak Tracking je taky dobrá skladba - líbí se mi jak se rozjíždí, že má dvě části, je to krása. Jo celé Score je úžasné. Jen je kolikrát dost obtížné to poslouchat na cestách.

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 4:39 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Já mám ten soundtrack ráda celý, hlavně se mi líbí, že se tam střídají různé žánry a není to takové jednolité. Hlasovala jsem však pro Muse, sice nevím přesně proč, ale prostě to tak nějak cítím. :D
Jinak mně ale strašně vadí ten remix Belliny ukolébavky, ve filmu sice naštěstní není, ale já z něj vždy dostanu málem infartkt. Z MP3 jsem si jej už raději preventivně smazala. ono pokud mám volume téměř na maximum a po táhlé pomalé Clair de Lune na mě vybafne Edward "Are you afraid." tak to se mnou málem sekne. :eek:

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 10:41 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Doufám, že tohle nebude úúúplně offtopic - hudby a Twilight se to týká, tak snad ne XD

Nicméně jsem se chtěla zeptat, jestli tu není někdo, kdo by hrál na klavír a kdo by měl noty k The Meadow (není to na soundtracku a vlastně vůbec nevim, odkud to je, našla jsem to jakožto jednu z věcí s autorem "Robert Pattinson", spolu s věcmi jako Esme's Favorite a další).

Bella's Lullaby už více či méně úspěšně pokořuju, ale k tomuhle se mi ještě neopovedlo ani sehnat noty... Hm? :)

EDIT: Našla jsem :)

PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 11:12 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Nevim, kam jinam tohle napsat, ale hraničí to s tématem.... Koukám akorát na Střepiny - reportáž o Polanskim.... Hrajou k tomu Bella's Lullaby.... Docela drsný tohle -_- oni fakt nemaj problém narvat k čemukoliv cokoliv XD

PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 11:19 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
To by se šiklo asi tématu soundtrack. ;)
Také jsme to teď na intox napsaly ve stejnou minutu asi 3. :D
No vida, to je takové podprahové působení. Až TWL záběry a muzika mezi diváky zevšední, tak pak pustí film v TV a najednou to všichni budou milovat a najednou se třeba více lidí dopracuje k tomu, co že je ta Kniha našeho srdce. :D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: