Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Film

PříspěvekNapsal: pon pro 07, 2009 5:59 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
eumenida: Prodej je přesunut na 11.12;) Za 69kč v edici Blesku... je to ale děs.. dávám za to támhle skoro 400 a ted tohle :curse: :rolling:

PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 3:00 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Já jsem docela váhala a teď se mi to možná vyplatí, tedy pokud někomu docvakne, že mi DVD má koupit, nerada bych měla dvě. :D

PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 10:57 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Jen jestli to vůbec přijde na stánky, loni jsem takhle nemohla sehnat Tři oříšky pro Popelku (sranda, co?), letos mě málem vypekli se sérií Pýcha a předsudek - u pátého dílu (asi) bylo málo kusů v prodeji a já to sehnala až v sedmé trafice. Takže děs!
A nebylo to naposledy, u Ságy rodu Forsythů udělali to samé. Uvidíme, jestli Stmívání bude k mání nebo jen sen. *confused* *mad* *wink*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 12:31 am
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: čtv lis 05, 2009 9:42 pmPříspěvky: 83Bydliště: Praha
Dneska jsem si PRVNĚ! všimla,že Bella s Edwardem vyhráli zlatou cibuli na biologii. :cheerleader:

PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 1:30 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Šáry, tak je jasné, že si celou dobu zírala do očí Edwardovi, takže ti nějaký cibule mohla být ukradená. :D To se dá pochopit. ;)

Co se ale změnilo, že sis všimla? Hmmm, co s člověkem udělá, když si něco pouští po sté. :)

PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 2:06 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Šarulka píše:
Dneska jsem si PRVNĚ! všimla,že Bella s Edwardem vyhráli zlatou cibuli na biologii. :cheerleader:

tak nevím na co celej film koukám já :eek: protože cibule jsem si všimla už poprvé

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 2:15 am
Panthea píše:
tak nevím na co celej film koukám já :eek: protože cibule jsem si všimla už poprvé

Tak to bych tě pak podezírala, že tě zase tolik nebere Rob. :( Že tě prostě od děje kolem odpoutávají jiní. Hihihi. ;)

PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 2:28 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Mikita píše:
Panthea píše:

Tak to bych tě pak podezírala, že tě zase tolik nebere Rob. :( Že tě prostě od děje kolem odpoutávají jiní. Hihihi. ;)

:banghead: sakra teď jsi mě prokoukla :rolling:

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 9:26 am
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: čtv lis 05, 2009 9:42 pmPříspěvky: 83Bydliště: Praha
Koupila jsem si minulý týden ve stánku DVD,tak jsem si řekla že to skouknu :cheerleader: a porovnám titulky (mám totiž v PC "jinou" verzi ehm ehm)
A najednou koukám,co to ta Bella drží v ruce... :rolling: :rolling: :rolling:
No nevím nevím,které titulky jsou lepší - některá spojení mi přijdou lepší na orig.titulcích,jiná zas na těch od detinoci... :poke:
Ještě to nemám dokoukané - vánoční nákupy mě zmohly :sleeping:
Ale je fajn najít na filmu,který vidíte už 5x, zase něco nového.Byla jsem taky nadšená z prodloužených a některých vystřižených scén.Škoda,že je nezakomponovali do filmu (jako je to udělané např. v LOTRu),hmmm stálo by to asi velký peníze :boredom:

PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 11:33 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: ned lis 29, 2009 6:11 pmPříspěvky: 28
Šarulka píše:
Ale je fajn najít na filmu,který vidíte už 5x, zase něco nového.Byla jsem taky nadšená z prodloužených a některých vystřižených scén.Škoda,že je nezakomponovali do filmu (jako je to udělané např. v LOTRu),hmmm stálo by to asi velký peníze :boredom:

Mně mrzí, že některé filmy mívají i 170 minut a Stmívání, které by si takovou stopáž taky zasloužilo má jen 120. Uvítala bych klidně i dvě verze - jednu dlouhou navíc pro fanoušky. Materiálu mají natočeného víc než dost, takže by to filmu možná i prospělo, kdyby se tam dostalo to, co bylo vystřiženo.

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 7 z 9
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: