Autor Zpráva

<  Twilight / Stmívání  ~  Scény, které ve filmu chyběly

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:16 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Před pár dny jsem začala znovu číst celou sérii a Twilight už mám zase přečtený... bylo to docela fajn, po delší době si to číst ;)

Napadlo mě pak založit topic ohledně situací v knize, které vám ve filmu chyběly, anebo tam byly ale jinak podané a vysvětlené...

Co vy na to? Co vám ve filmu chybělo???

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:36 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Dobrej topic ;)

Mě osobně chybělo určování krevní skupiny - moc hezké a bylo tam málo Mika - docela bych se kochala Edwardovými výrazy. A málo Charlieho - myslím, že zděšení Belly z tatínkova vaření by se mi mohlo také líbit :)

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:56 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
určitě souhlasím se scénou o určování krevní skupiny - tu mám taky docela ráda.
ale abych pravdu řekla, nejsem spokojená se scénou na louce! jejich "překopání" se nijak zvlášť nepodobalo tomu v co jsem doufala... odepřít mi dialogy... chfňo! *grumpy*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 12:49 pm
Leca píše:
ale abych pravdu řekla, nejsem spokojená se scénou na louce! jejich "překopání" se nijak zvlášť nepodobalo tomu v co jsem doufala... odepřít mi dialogy... chfňo! *grumpy*

mluvíš mi z duše... tahle scéna by byla tak úžasná, kdyby ji natočili podle toho, jak je v knize... je to tam tak nádherně napsaný, takový to první oťukávání, doteky, jak si povídají... krása :lipkiss:

určování krevních mi tam taky hodně chybí... a pak taky scéna z hodiny trigonometrie, když Edward skrz Jessicu poslouchá Bellino první vyznání.. :cry:

jo, taky mi přišlo blbý, že "trošku" překopali to, jak Bella přijde na to, že Edward je upír... ve filmu to vlastně zjistí sama, ale v knize jí to vyklopí Jacob (a tím vlastně poruší dohodu, ne?) :banghead:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 1:55 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
To poslouchání skrz Jessicu bylo ale v Midnight sun né?

Scéna na louce mě taky dost zklamala. Celkově to jejich počáteční oťukávání dost zkrátili.

Ale chtěla jsem se zeptat objevila se nakonec ta scéna kdy Emmett říká "Ona není jedna z nás" na dvd?

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 2:16 pm
Katie píše:
To poslouchání skrz Jessicu bylo ale v Midnight sun né?

Scéna na louce mě taky dost zklamala. Celkově to jejich počáteční oťukávání dost zkrátili.

Ale chtěla jsem se zeptat objevila se nakonec ta scéna kdy Emmett říká "Ona není jedna z nás" na dvd?

Bylo to v MS i v Twilight... pokaždý z pohledu toho druhýho, samozřejmě...

Já myslím, že ta scéna s Emmetem tam je... jako rozšířená scéna asi...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:21 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Víte co vadilo mě? Přežila bych vynechané své oblíbené scény, i tu louku, ta mě až tak nebrala, chtěla bych tam například alespoň jednou scénu z kavárny, kde oni si sedli spolu sami, to se mi třeba líbilo mnohem víc, než na té louce.o)

Ale vadilo mi, že se třeba hrozně smála, jak s ní Edward "lítal", to mi nešlo na mozek, to se mi absolutně nelíbilo (plus ta hláška, no vážně do dneška mi to přijde..hmmm........)

A jak tady někdo řekl, je to pravda, že to jejich oťukávání tam jako skoro není. Vždyť je to celé hmm, koukám na něj, nemluví se mnou, konečně se mnou mluví, zachrání mě, je na mě hnusnej, omlouvá se, je na mě hnusnej BUM přepadení a už se hrozne maji radi, takove jako nedovysvetlene, nedokreslene mi to prislo - plus Bella byla ve filmu spíš většinu času vyděšená, já vím stěžuju si na hlouposti :D

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:41 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
ne stěžuješ si správně! Kdybych to nečetla tak mi to příjde zvláštní - třeba doma se mě pořád ptali a proč on se jí nedotkne a proč se bojí ji políbit nebo - proč potřebují ke hře hrom - v tom filmu to totiž neřekli. No fakt když to vemem z pohledu druhé strany - tak vlastně ty chybějící dialogy byly poměrně důležité - zřejmě. Ale nevadí já to četla já to chápu mě se to líbí :lol:

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 10:58 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Jako někdo kdo na Twilight šel do kina naprosto nedotčen celou sérii musím uznat že jsem spoustu věcí ve filmu nepochopila (ale neodsoudila jsem ten film na věky jako někteří, ale raději jsem si předlohu přečetla ) což na mě působí jako že byl film natočen především pro fanynky.

Scény co jsem nepochopila. :D lion & lamb(mě to prostě romantický ve filmu nepřišlo), louka( to má být jejich sbližování?), hrom ( divnější mi ještě přišlo jak to po prvním odpalu Bella pochopila. já ani po posledním :D), proč je mu z ní na biologii blbě, co se mu to děje s kůží na sluníčku.

Petra: jaké "lítání"? To po stromech? Jak spolu skočili na ten strom z jeho pokoje? A jaká hlaška? :D

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 11:33 pm
no myslím si, že Peťa myslela pavoučí opičku - to mě totiž teda neuchvátilo. A je fakt že jí mělo být při tom běhu zle :roll: ale ve finále se mi líbil i ten film (jo kniha je hold kniha)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 6
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků
Přejít na: