Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  Scény, které by raději vynechávat neměli!

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 1:33 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Zdravím, napadlo mě se inspirovat jednou internetovou stránkou, kde kdysi udělali žebříček scén, které by tedy rozhodně ve filmu vynechávat neměli, umístil se tam rozchod v lese, skok z útesu, náměstí ve Volteře a tak dále.

Nicméně inspirovalo mě to, protože každý z nás má své oblíbené scény a stejně tak, jako když to Stephenie psala a říkala, že to bylo vizuální, že to viděla před sebou (a nedávno bylo v jednom článku psáno, že se Stephenie chodí dívat na natáčení svých oblíbených scén, to je nice), tak já si to taky v hlavě představovala, když jsem četla. Tak mě napadlo se zeptat, co jsou pro vás ty scény z knih, které byste moc rádi viděli na plátně??

Pro mě je to třeba hlasování, chtěla bych "vidět" Edwarda rozbíjet věci ve vedlejší místnosti :D (ale neříkám, že to nesmí vynechat, jen že se mi ta scéna líbí) :o)))))

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 4:15 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
já mám pocit že hlasování tam bude :lol: akorát asi zase nezjistíme co se v tom obyváku rozbilo. Moje oblíbená scéna je zmatenej Edward ve Volteře což vím že tam bude taky :lol: a pak příjezd Alice zpátky do Forks. No ale docela bych se podívala jak se Bella pořád dokola rozbíjí na motorce :lol: a pak let z Voltery ta první noc no hele já bych tam asi nic nevynechávala

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 8:00 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Hehe, jo ale my víme co rozbil, myslím si, že to byla nová drahá televize, ale už si to nepamatuju :D

Btw. jo scéna, kdy se vrátí Alice by mohla být dobře provedená tak abych z toho měla Chills jako v knize kruci já si to budu muset znova přečíst :D:D:D

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 8:08 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
no počkej já myslím že neřekli co rozbil - Bella říkala že ju vedl zadem, takže neví co se rozbilo.

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 8:11 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
tak já si tento film docela dokážu představit bez hlasování.....myslím, že to je zrovna scéna, která by mohla být na začátku dalšího filmu :) myslím, že zachráněný Edward a ublížený Jacob bude dokonalým závěrem...a rozhodně by film mohl končit záběrem na Viktorii ...už zase :)....a jejího nového druha

jinak úplně dokonale vizuálně vidím scénu u Emily v kuchyni, jak všem vlčatům dělá lívance, jak ji Sam dává pusu na zjizvenou tvář, jak se Jacob a Paul zase pošťuchují.....

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 8:15 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Super topic. :D

V obýváku rozbil drahou ,nově dovezenou plazmovou tv z Japonska. V knize to není ale Steph na to odpověděla na svých stránkách.

No já se spíš bojím jak dopadne pád z útesu, pokud to dělalo stejné gragfické studio jako vlčka tak se asi dočkáme pádu nějaké hadrové panenky (možná červené karkulky) :lol: .

Já chci vidět zfilmované : uplně všechno :lol:
stačí: narozeniny, rozchod, Bellyiny deprese, tréninky jízdy na motorkách, návrat Alice, Itálie, hlasování. :)

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 10:01 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Zo všetkých fotiek, videí a rozhovorov už o všetkých hlavných scénach vieme, takže rozchod, motorky, Volterra a hlasovanie tam budú na stopro, o to nemám strach. Ja si zakladám na tých malých milých scénach, napr. keď Edward s Bellou sledovali Rómea a Júliu. Pochybujem, že sa to do filmu dostane, ale bolo by to nice. Práve vďaka podobným scénam a všetkým tým dialógom medzi Edwardom a Bellou sú mojím obľúbeným párom. V Twilight chýbala hravosť, tak dúfam, že aspoň na začiatku a na konci New Moon tam trochu tej hravosti prepašujú.

A tiež by som rada vo filme videla scénu z Bellinej izby, keď si celý čas myslí, že sníva a Edward sa vyparí.:D A ešte Edwardov telefonát... prosím. *pray*

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 10:18 pm
No vidíš telefonát - tak ten bych tam měla taky ráda!!! Ale hlavně opravdu tak jak byl v knize a ještě svatý Valentin s Jakem - to bylo taky hezké (i když bez Edwarda :cry: )
Jo a víc Chrlieho prosím

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 10:30 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
To Ramira: Odkud víš, že se ve filmu objeví hlasování?
Edwardův telefonát se natáčel, takže ho díky bohu uvidíme. :)
S tou hravostí máš pravdu, taky bych chtěla v New Moon pár přirozených, nevyhrocených scén.

No ono nakonec moc nejde o to jestli ty scény natočily, ale spíš o to jestli je nakonec dají do filmu.

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 10:37 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Katie: Cullenovci hovorili, že scénu točili, tak vo filme určite bude. Telefonát sa točil, ale nevieme, či aj obraz.:D Ja chcem vidieť Edwarda, nielen počuť jeho hlas.

Som tiež za viac Charlieho, Billy ma dojal už v Twilight, takže v New Moon budem permanentne namäkko.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 7
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: