Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  soundtrack

Ktorá pesnička zo soundtracku je tvoja najobľúbenejšia?

Death Cab For Cutie - Meet Me On The Equinox
8%
[ 2 ] 8%

Anya Marina - Satellite Heart
8%
[ 2 ] 8%

Lykke Li - Possibility
25%
[ 6 ] 25%

The Killers - White Demon Love Song
13%
[ 3 ] 13%

Thom Yorke - Hearing Damage
8%
[ 2 ] 8%

Editors - No Sound But The Wind
8%
[ 2 ] 8%

Bon Iver & St. Vincent - Roslyn
8%
[ 2 ] 8%

Grizzly Bear - Slow Life
4%
[ 1 ] 4%

Black Rebel Motorcycle Club - Done All Wrong
0%
[ 0 ] 0%

Muse - I Belong To You
17%
[ 4 ] 17%

Celkem hlasů : 24
PříspěvekNapsal: pon čer 22, 2009 10:22 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: stř čer 03, 2009 9:51 pmPříspěvky: 42Bydliště: Isle Esme
Čo hovoríte nato, že Carter už nebude skladať hudbu k New Moon....vraj by sa mal o hudbu potarať skladateľ, ktorý pracoval s Chrisom na Zlatom kompase, ale ja sa osobne bojím toho ako to dopadne....v živote sa mi nepáčila žiadna hudba k filmu ako hudba k Twilight,,, :+1: :bravo:

PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2009 8:54 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
immortalcutie píše:
....v živote sa mi nepáčila žiadna hudba k filmu ako hudba k Twilight,,, :+1: :bravo:

jj, je opravdu skvělá...

k New Moon má skládat Desplat, je to tak? viděla jsem teď Podivuhodný případ Benjamina Buttona, tam dělal hudbu taky on, a nebylo to špatný... tak uvidíme, snad to k New Moon nezkazí :roll:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2009 9:02 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: stř čer 03, 2009 9:51 pmPříspěvky: 42Bydliště: Isle Esme
dufajme, i ked mna si Cartel ziskal.... i ked Bellina uspavanka sa mi nepacila....ako skladba bola dobra, ale ako uspavanka....neviem, cakala som nieco melancholickejsie....

tiez som citala, ze Kelly Clarkson bz sa mala tiez objavit na soundtracku....pocula som uz nejaku pesnicku na youtube, ktora by to vraj mala byt, ale neviem nakolko je tato informacia pravdiva...ale ta pesnicka vo mne vyvolala zmiesane pocity.....od Kelly som cakala nieco depresivnejsie....ale tak este nic nie je iste...

PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2009 9:59 am
no je fakt, že ukolébavka moc "ukolébavka" nebyla, jinak zrovna tuhle skladbu mám strašně ráda :bow:

doufám, že se na soundtracku pro NM Coldplay objeví, to by bylo fajn, jejich písničky mám docela ráda (některý) a Scientist je dobrá...

ale jinak Kelly Clarkson moc neposlouchám, takže nedokážu posoudit... nějak mi to nic moc neříká... :roll:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2009 11:40 am
ja mam par pesniciek, ktore od nej mozem...skus si najst na youtube napr. Addicted....myslim, ze by dokonale pasovala na Edwarda a Bellu....vystihuje to Belline pocity

vraj by sa tiez na soundtracku mali objavit Coldplay (tusim som to citala prave na intoxicated =) )......pesnicka Scientist je uzasna, bola by som rada, keby sa na soundtrack dostala...

PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2009 4:55 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Zmeny skladateľa sa nebojím, Alexander Desplat skladá dobrú hudbu a zmena filmu prospeje, predsa len bude mať úplne inú atmosféru.

Čo sa týka pesničkového ostu, uvítala by som skôr menej známych interpretov, prípadne menej známe songy, taký Scientist od Coldplay mi príde strašne ohraný.

PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2009 5:31 pm
Ramira píše:
Čo sa týka pesničkového ostu, uvítala by som skôr menej známych interpretov, prípadne menej známe songy, taký Scientist od Coldplay mi príde strašne ohraný.

je fakt, že většinu písníček z Twilight soundtracku jsem do tý doby neznala... přiznávám se :mrgreen:
takže klidně ať tam dají něco míň známýho, mě to neva :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob črc 04, 2009 10:28 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Přidám si do mlýnku :o)

Já bych na OST chtěla Paramore :D A jelikož to se už nestane, chtělo by to zase nějakou dobrou kapelu, ale asi se o výběr nebojím, protože výběr na první OST byl skvělý, takže by to chtělo víc takových tref do kapel.

A moje personal wish - chtěla bych moc, moc, slyšet na soundtracku slyšet písničku Bonfires of Blue Foundation. Ale to se asi taky nestane:D I tak, ta písnička se mi k tomu tak moc hodí.o))

A taky bych si přála, aby tam nebyla ta Hana Pestle, ta se mi k tomu nelíbí :D

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 6:35 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Já bych si tam představovala trochu ponuré hudby od Nightwish - vůbec by mě tam nevadila ;)

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 10:59 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon čer 01, 2009 7:45 pmPříspěvky: 24Bydliště: Praha
Hanu Pestle nesnnáším :D

a Nightwish - to je moje tajný přání, chtěla bych tam nějakou starší skladbu. ty nový se mi nelíbi až zas tak moc

I´m team Switzerland!
Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 5
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: