Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  Ukážky z filmu

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 3:17 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Prekvapilo ma, že sa tu vôbec nerozoberajú dve scény z Comic Conu. Keďže predpokladám, že tých ukážok bude pribúdať, o pár dní nás vlastne čaká trailer, tak sa snáď tento topic uživí.

K ukážkam: Scéna s motorkami - páči sa mi prostredie, natáčanie v Kanade im prospelo, inak ma scéna skôr pobavila, Edwardovo zjavenie mi pripomína nejaký duchársky film alebo ako niekto niekde správne podotkol - vyzerá ako billboard:D spôsob, akým sa zrazu zjaví na ceste, je strašne smiešny. Jacob bez trička - no comment, očividne keď niekto krváca, hneď si vyzliekate tričko.:D Trochu ma štve celá propagácia, ktorá sa zameriava skôr na nahé hrude ako na samotný film.

Scéna v Taliansku sa mi páči podstatne viac, vyzerá to presne tak, ako som si predstavovala - ulice plné ľudí, Bellin zbesilý beh a výkrik na konci má ten správny náboj. Zase tu síce propagujú nahú hruď:D ale tentoraz to má aspoň nejaký účel.

Som zvedavá, čo nám ukážu v traileri, myslím, že sa dočkáme už aj Volturiovcov.

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 7:45 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: stř čer 03, 2009 9:51 pmPříspěvky: 42Bydliště: Isle Esme
Mne sa scéna s motorkami bohvieako nepáči. Úprimne som sa tešila na Belline halucinácie, ale skutočne to vyzerá smiešne. Nehovoriac o tom, keď išla na motorke a míňala "Edwarda". Niečo mi to pripomína, ale neviem povedať čo. Skutočne to mohli spraviť nejak inak. Tiež sa mi dá zvláštne ako Jacob vysvetľuje Belle všetko okolo motorky? Príde ten štýl rozprávania divný iba mne?
A to vyzlieknutie trička...Pripadá mi to trápne, ako nejaký záber zo sfilmovanej červenej knižnice. :-D Vôbec sa mi to do toho nehodí, akoby to tam dali len preto, aby Lautner mohol predviesť svoju hruď. :-D Prosím, neukameňujte ma zato. :-D

Scéna z Volttery sa mi však páči. Hudba je úžasná, po celý čas som mala zimomriavky. Trochu sa mi nepáči, to Kristenine dramatické obzeranie, ale prenesiem sa cez to. :-D Tým výkrikom na konci si to u mňa vyžehlila, až mi naskočila husia koža. A tentoraz mi nahá Pattinsonova hruď vôbec neprekážala, malo to aspoň význam. Veľmi sa to podobá mojej predstave, takže s touto scénou som spokojná. :+1:

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 1:58 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Taky jsem přemýšlela proč se to tu neřeší, ale je to asi tím že sme se při komentování těch scén už skoro všichni vyřádily v komentářích. :D Ale když už, tak taky napíšu svůj názor co jsem napsala tam.

motorky: přišlo mi to celé nějak divně nepřirozené. Edwardovo zjevení bylo fakt divné a doufám že to ještě trošku upraví. Bellyin pád mi přišel hrozně nahraný. No a Jacobovo sundavání trička :rolling: Měla jsem to čekat, ale stejně jsem z toho dostala záchvat smíchu. Strašně mi to připomělo tu parodii s morčetem. :D

itálie: tady se mi hrozně nelíbilo jak divně vypadala ta scéna v autě. Připomělo mi to takové ty scény v autě z filmů tak přibližně z 60-tých let(i dříve). :D Bellyin běh měl ale tu správnou atmosféru. V knize jsem si nevšimla že by byl Edward bez trička, ale asi jsem nedávala možná moc pozor na popis jeho oblečení. Tak jako tak mě pobavilo, že tvůrce chtěli upokojit oba Teamy. :D

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 3:15 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Katie píše:
Tak jako tak mě pobavilo, že tvůrce chtěli upokojit oba Teamy. :D

Jo, to je přesný :lol:

Když jsem poprvý viděla tyhle scénky, tak jsem se šla hned potom podívat do knihy, jak to bylo... :D Ve scéně Jacoba s Bellou se sice Jacob svlíkne z trika, ale hodí jí ho a hned spěchá pro auto, a vůbec se tam takhle nevykecávají... To je jak kdyby si dali rande u šutru a hráli flašku na svlíkanou... :roll: A toho Edwarda doufám ještě vylepšej, já nevím, tahle scénka prostě nic moc, ale možná to je tím, že ty videa jsou v dost špatný kvalitě, takže kritiku si schovám buď až na trailer nebo do kina :D

Itálie je jiný kafe, akce na záchranu Eda, ta se mi líbila moc, měla jsem husí kůži, i díky té hudbě :D na tohle se do kina těším úplně maximálně :twisted: v knize je Edward úplně bez košile, takže ok... jen jsem zvědavá, jestli ho nechají vstoupit do slunce nebo ne :shock:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 3:52 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Tak taky přidám svůj názor.
Scéna s motorkami: Přijde mi taky strašně umělá a to Edwardovo zjevení se mi tam vůbec nelíbí, po pravdě mi to vyvolalo spíš úsměv na tváři a to by ta scéna měla být vážná, jako halucinace to teda moc nevypadalo a nelíbilo se mi jak se tam za ním Bella ohlédá, to se pak nemůže divit, že z té motorky slítla. No a to svlékání trička mi přijde přehnané, knížku už jsem četla dávno, takže nevím jak to tam bylo, ale v téhle scéně to prostě nepůsobí opodstatněně, vypadá to jakoby prostě Jacob mermomocí chtěl, aby Bella viděla jeho vypracovanou hruď. :roll:

Scéna v Itálii: Tak ta je mnohonásobně lepší, vypadá to přesně podle mích představ, ty zástupy lidí mě mile překvapily, tak nějak jsem se obávala, aby to neodflákli. To jak se Bella prodírala těmi zástupy lidí bylo skvělé a ta hudba tomu přidala na napínavosti. Záběr na Edwarda pomalu vystupujícího na slunce a strhávajícího si košili byl podle mě skvělý. Moc se těším na tuhle scénu v kině. :clap:

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 9:35 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Katie píše:
itálie: tady se mi hrozně nelíbilo jak divně vypadala ta scéna v autě. Připomělo mi to takové ty scény v autě z filmů tak přibližně z 60-tých let(i dříve)

Chris všade vyhlasuje, že je dosť staromódny a že aj New Moon bude skôr pripomínať filmové klasiky ako súčasné filmy, takže niečo na tom bude. Ostatne Ashley tu s tou šatkou vyzerá ako Audrey Hepburn.:)

Katie píše:
V knize jsem si nevšimla že by byl Edward bez trička, ale asi jsem nedávala možná moc pozor na popis jeho oblečení.

Jo, je tam bez trička, to aby sa mohol pekne trblietať a všetci naňho civeli.:D Keď už sme pri tom, dúfam, že sparkling effect vylepšia.

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 9:52 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Je vidět, že PC efekty budou ještě ladit, i to pozadí v první ukázce je jasně promítané a myslím, že to ještě vylepší. Toho bych se nebála. (Určitě si pohrají i s Edwardem.)

Spíše se bojím toho, jak mi Bella přijde šíleně zmalovaná, vím, že se pro film musí líčit víc, že to třeba ještě dotónují a nebude to tak markantní, ale stejně....

Z té muziky mě také mrazí, ale myslím si, že je to stejně taková pracovní verze a ve finále bude jiná a ještě působivější.

Jinak druhé video mi přijde povedené. Myslím kamera, kompozice a tak.

Velmi tleskám kameře. :clap: :cheerleader:
Konečně vidíme něco z prostředí, z postav a nemusíme zírat jen na 3/4 obličejů přes celou obrazovku. Herci mají možnost hrát i tělem a třeba i Rob bude milejší širšímu publiku, než jeho vážné pohledy a nic víc. Hra tělem mu očividně jde skvěle, to, jak si nakročí ze schodů je impozantní. ;)

No a první video? Vím, že teď se šíleně odkopu, ale přirovnala bych to k nějakému erotickému filmu (ano, na Nově jsem pár útržků viděla, takže vím, o čem mluvím.) :) Chlapi, co znám já si prostě chytnou tričko za krkem a stáhnou ho "nenaruby". A klidně to zvládnou v sedě. :) A co to otlapkávání, když ji učí ovládat motorku?! Jinak zjevení Eda je docela OK. Jen ta zmalovaná Bella....

PS: No, Edward má ty kalhoty také dost nízko, ale tam se nějak zapřu a přežiju to. :D

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 9:53 pm
Ramira píše:
Chris všade vyhlasuje, že je dosť staromódny a že aj New Moon bude skôr pripomínať filmové klasiky ako súčasné filmy, takže niečo na tom bude. Ostatne Ashley tu s tou šatkou vyzerá ako Audrey Hepburn.:)

Hm, tak to nevím, jestli to je dobrá zpráva nebo ne :o

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 9:58 pm
Mikita píše:
PS: No, Edward má ty kalhoty také dost nízko, ale tam se nějak zapřu a přežiju to. :D

:lol: Já jsem si pořád říkala, jestli mu spadnou nebo ne... :lol:

Jinak s tebou souhlasím, to že neuvidíme jen Edwardův obličej je určitě dobrá zpráva :D

Já nevím, mě Kristen jako Bella nepřijde nějak zmalovaná... vypadá jinak, líp, ale nezdá se mi nějak přemakeupovaná :roll:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 9:59 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: stř čer 03, 2009 9:51 pmPříspěvky: 42Bydliště: Isle Esme
Skoro som zabudla- neviem ako Vám, ale mne sa nepáči Kristenin výkov v aute. Príde mi to také umelé...Proste jej to neverím...Avšak veľmi sa mi páči jej výraz tváre, keď dobehne na námestie a uvidí vežu

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 14
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: