Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  Ukážky z filmu

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 7:20 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Thx for the vid, Kačí. Hlavne to má čistý zvuk, predtým som im moc v aute nerozumela, teraz som krásne všetko počula. Myslím, že v HD sa ani nedočkáme. Minuloročná scéna z Comic Conu (z domu Cullenovcov) sa nikdy oficiálne na net nedostala, takže v tomto prípade to bude asi podobné.

Addicthanka: Keď chceš niekoho citovať, stačí kliknúť na "quote" u príslušného postu a automaticky sa ti otvorí okno s novou správou. Tam už môžeš zmazať nepotrebný text a nechať len to podstatné.:)

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 7:48 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Ramira: Opravdu? Tak to jsem nevěděla. Tak to se to na net tentokrát asi taky nedostane. :(

Zvuk je opravdu lepší. Čistěji jsem slyšela hudbum která je u Bellyina běhu. :) vlastně i barva je lepší a ani se to neklepe. Už si na kvalitu nebudu stěžovat, když lepší nedostaneme. :(
Říkám si, že ta dotyčná to v té jedné chvíli skopila, protože se jejim směrem možná koukli ti co hlídali nenatáčení. :( Ještě, že se nenechala odradit.

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 7:57 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Ramira: jo s tím quote sem to pochopila, že to bude na to citování, ale nějak mi to nešlo;) te'd už mi to konečně docvaklo, někde to zkusím, dík moc:)
Kačí: óó bože, díky za ten odkaz, konečně něco vidím! :mrgreen: koukala sem na nějaké velmi špatné verze a tam byla většinou skoro jen tma :lol: Teď sem si i všimla, že ty kalhoty mohl mít Ed vážně o trochu výš, ale ot je fuk, takové malinké detaily;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 9:10 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Ramira píše:
Myslím, že v HD sa ani nedočkáme. Minuloročná scéna z Comic Conu (z domu Cullenovcov) sa nikdy oficiálne na net nedostala, takže v tomto prípade to bude asi podobné.

To je fakt, scéna z domu Cullenů není na ofic. stránkách v sekci The world of Twilight ani teď... ale třeba scéna "what if I´m a bad guy" tam je...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 11:09 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Tak mě se z první ukázky líbilo to,jak se Edward objevil u té motorky hned zezačátku,pak to bylo trapné.Scéna s Jacobem je trapná jak by smet,ale dobrý filmařský tah,to je jasný.No a druhe video se mi líbil ten běh s výkřikem.Nelíbí se mi hadry od Edwarda.Kalhoty má nízko schválně at jde vidět ta důležitá mužská předčást *clown* .A Jacob se mi nelíbí s těmi vlasy.

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2009 1:05 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Objevily se další ukázky z filmu, tzv.NEW FOOTAGE, na intoxu na to musím stále koukat a snažím se vyčíst něco nového, šíleně se těším na závěr filmu a Volturi a Volteru, ale nepředbíhejme. :D

1) Také se Vám zdá, že je tam čím dál tím víc otlapkávání Belly s Jacobem? Proč se pořád objímají a skoro líbají ?! Bojím, bojím. :eek:

2) Na ostatní vlky se dost těším, konfrontace Belly s naší vlkodlačí čtyřkou vypadala zajímavě.... v čem se jim to snažila zabránit? :o

3) No a Jacob tam měl také novou světlou chvilku. To jeho šplhání bylo překvapivě skoropřirozené. Že by další monkey man? :)

4) Je vidět, že se snaží ulevit ten mediální tlak kolem Roba, aby měl čas vydechnout před dalšími dvěma/třema díly. Rvou tam tedy všude Taylora, ale přeci jen se tam Edward párkrát mihne. Udivuje mě, že tam střihli to Edwardovo líbání s Bellou (jak je Ed polonahý, je to ten záběr ze záchrany ve Volteře), takové polibky by měly být zlatým hřebem filmu a měly by být pod pokličkou, nemyslíte? (Vím, že tu byly už fanouškovské záběry, ale to je fuk, tohle je jiné.)
Vím, že už jsme to v kecálku řešili, že se díky té mizerné kvalitě zdá, že má ve Volteře Edward oči do červena. Teorie, že to dělá odraz pláště v čočkách mě jen utvrzuje v tom, že ty čočky jsou příšerné. :)

5) Victoria. Vypadá to, že ji tam bude požehnaně, že bude skákat v korunách stromů a že to nebudou jen vlasy v pozadí. ;) Z ukázek cítím trochu akčnější nádech než v knize a přijde mi to zajímavé. ;) Wow.

6) A Bella ve vlnách rozbouřeného moře byla trefná, docela se to podobalo fanouškovským představám z fanmade trailerů. :) Jsem ráda, že neprozradili i skok a snad aspoň to bude překvapení ve filmu.

Prostě jsem tentokrát z ukázek nadšená. Líbí se mi lokality a už trochu poznávám atmosféru filmu a odpouštím ty nedávné striptýzové záběry. :D Jen si pořád musím zvykat na to teplé podkreslení záběrů. To mi bude trvat asi nejdéle.

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2009 1:17 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Tak já souhlasím s Mikitou a jsem ráda,že to nemusím psát,protože to udělala za mě :P .Já jsem na stopero přesvědčená,že se mi to bude líbit,jediné čeho se bojím,tak at tam není moc té vášně mezi Jacobem a Bellou,chtěla bych at jde poznat,že to je o něčem jiném,než s Edem..Jinak,Jacob tam vypadá dobře s těmi krátkými vlasy a akce s ním.

PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2009 2:38 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Sice pořád moc nepobírám zpracování traileru, ale výběr scén je dobrý. I když to, že scény jsou víceméně postupně tak jak půjdou ve filmu trošku poukazuje na to, že Summit prostě trailery neumí zpracovávat.

Na to oranžové ladění si snad zvyknu, ale na namalovanou a podle mě né až tak zdrcenou Bellu asi ne. ;)

Wolfpack je skvělej, Jacobovo lezení mi až tak přirozené nepřipadá. To že jsou ty čočky divné říkám už od chvile co sme je spatřili :D a jestli budou navíc i "přebírat" takhle okolní barvy tak potěš pánbůh. :D

PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2009 3:24 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Páni, Mikita se rozepsala :D Ale dobrý ;)

Já myslím, že ty oči nebudou červený, možná je to ne moc dobrou kvalitou těch videí nebo tak něco, ale to by snad tvůrci nemohli do filmu dát, Edwarda s červenýma očima. To by byla základní chyba :shock:

Mě se líbil taky Jacob ala monkey man... rozhodně lepší efekt, než třeba v Twilight to běhání upírů :D

Aspoň, že už je vidět něco malinko z Volterry, a rozhodně to vypadá dobře. Ten Edwardův výraz je nepopsatelnej :o :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2009 10:18 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Nechápem, ako mohla táto zmes scén s Taylorovým pokecom dostať prívlastok trailer, ale Summit má zrejme iné predstavy. Dúfam, že budú natoľko inteligentní a nevypustia to na net v HD verzii v tejto podobe.

K scénam - v podstate súhlasím s Mikitou, tiež sa mi zdá, že Bella s Jacobom sa nejak veľa osahávajú, ale uvidíme vo filme. Zábery z Volterry sú skvelé, hlavne záber na Edwarda:D a zvyšok, teda Bella vo vode a Victoria v korunách stromov je presne podľa mojich predstáv. Akurát som čakala, že toho vlka vylepšia, Chris predsa hovoril, že dolaďovali vizuálne efekty.

Asi ako jedinej sa mi páči ladenie do teplých farieb. Presne moja šálka kávy.:)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 14
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: