Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  S kým a kam do kina

PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 3:55 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pát říj 09, 2009 3:30 amPříspěvky: 22Bydliště: mladá boleslav
do kina ani omylem , tam moc nechodím , uvidíme třebas se ke mě dostane záhadnýma cestičkama dříve *lol*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 12:57 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
dorianna píše:
do kina ani omylem , tam moc nechodím , uvidíme třebas se ke mě dostane záhadnýma cestičkama dříve *lol*

Ďalšia odporkyňa kín?:D Nikdy som moc nechápala, čo majú ľudia proti kinu. U niektorých to hraničí až s odporom.:D Vidieť film na veľkom plátne s ohlušujúcim zvukom je predsa oveľa lepšie ako pozrieť si ho na malej obrazovke. Ale to asi zo mňa hovorí filmový maniak.:)

PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 2:37 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pát říj 09, 2009 3:30 amPříspěvky: 22Bydliště: mladá boleslav
Ramira no joo tak nějak , nejsem přímo odpůrkyně , nicméně pokud mám doma kvalitní domácí kino a projektor tak na co lézt do kina , poslouchat chrmlání , a chroupání , a jiné věci .. na to už nemám nervy a pak já jsem zarputilej kuřák a v kině se nesmí ))) v napínavých scénách bych si s největší chutí zapálila *lol* *lol* i já jsem filmový maniak , ale jak říkám jsem chronickej stahovač *lol*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 1:03 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
dorianna píše:

Jejda, Dorianno, víš jak se šidíš? Některé filmy jsou fakt na velké plátno! Vidět Titanic nebo Pána prstenu v kině a v televizi = nebe a dudy!
Kino je dnes nechutně drahé, proto si vybírám. Ale historické velkofilmy, fantasy nebo scifi - to si nenechám utéct. A myslím že New moon si v kině vychutnám... Zkus to taky!
:typing:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 4:25 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: úte zář 29, 2009 12:17 pmPříspěvky: 4
Já třeba zuřivě přemejšlím, s kým sakra půjdu v tom listopadu na New Moon, abych se necejtila trapně :lol: Přece jen předpokládám, že kino bude opět plné slečen a já jsem v těch svých skorotřiceti v podstatě stará, žejo... Ale furt doufám, že se mi podaří přemluvit mého kamaráda, který je filmový maniak a zároveň gay, takže bude brečet víc než já 8-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 4:59 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Taky jsem přemýšlela, s kým půjdu do kina :-) manžela tam nedostanu...a když jo, tak to prochrápe a to mi zkazí dojem z filmu...takže jsem zavolala kámošce, která Twilight ságu taky žere (i když proti mně je to jen slabej odvar :-) ) a prej se mnou půjde...tak uvidíme...kdyžtak půjdu i sama...sice asi mezi patnáctky nezapadnu (asi? ve skoro 33? to jsem přehnala...určitě nezapadnu :lol: )...ale když se budu tvářit nenápadně, třeba si mě ani nikdo nevšimne :-) a kdyby, tak ať si políbí řiť, no ne? :clap:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 8:05 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:04 amPříspěvky: 92Bydliště: Zlínsko
Lencaa píše:
Taky jsem přemýšlela, s kým půjdu do kina :-) manžela tam nedostanu...a když jo, tak to prochrápe a to mi zkazí dojem z filmu...takže jsem zavolala kámošce, která Twilight ságu taky žere (i když proti mně je to jen slabej odvar :-) ) a prej se mnou půjde...tak uvidíme...kdyžtak půjdu i sama...sice asi mezi patnáctky nezapadnu (asi? ve skoro 33? to jsem přehnala...určitě nezapadnu :lol: )...ale když se budu tvářit nenápadně, třeba si mě ani nikdo nevšimne :-) a kdyby, tak ať si políbí řiť, no ne? :clap:

Tak to já vůbec nevím koho ukecám, možná moji mamku, protože děcka mi tam asi nepustí vzhledem k věku. Takže jejich matka a babička půjdou na film pro pubescenty, jak se měl někdo v mém okolí vyjádřit a pubescenti budou doma :-) Sama bych asi nešla.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 17, 2009 1:48 am
eumenida píše:
dorianna píše:

Jejda, Dorianno, víš jak se šidíš? Některé filmy jsou fakt na velké plátno! Vidět Titanic nebo Pána prstenu v kině a v televizi = nebe a dudy!
Kino je dnes nechutně drahé, proto si vybírám. Ale historické velkofilmy, fantasy nebo scifi - to si nenechám utéct. A myslím že New moon si v kině vychutnám... Zkus to taky!
:typing:

plátno máme doma je to na projektor cca 2x2 m , nicméně je u mě jeden ještě problémek , po té mrtvici nestíhám např titulky na velkým plátně prostě nestíhám sledovat děj a titule , naposled jsem byla na indianovi a vcelku jsem byla zklamaná , a pán prstenůů no ten je doma naprosto úžasnej a ten zvuk nádhera , mám tu rozšířenou verzi co má 2 dvd a je to zážitek , pořiďte si projekci a uvidíte sami
u toho new moon .. když jsem viděla jak tam fanynky ječej no to už jen to by mě odradilo , ale nicméně věřím že naše fanynky jsou celkem rozumný *lol*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 17, 2009 1:49 am
kvalenka píše:
Lencaa píše:

Tak to já vůbec nevím koho ukecám, možná moji mamku, protože děcka mi tam asi nepustí vzhledem k věku. Takže jejich matka a babička půjdou na film pro pubescenty, jak se měl někdo v mém okolí vyjádřit a pubescenti budou doma :-) Sama bych asi nešla.

klid mě je 41 a taky to žeru *lol* *lol*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte říj 20, 2009 2:40 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Tak jsem se právě dívala na listopadový program u nás v kině ve Valmezu a nestačila zírat: 26.11.2009 Nový Měsíc, tj. ve stejný den jako česká premiéra.

To je na náš skoro zapadákov co říct, většinou tu bývají filmy tak s měsíčním zpožděním a Stmívání u nás dávali až začátkem února 2009, a to byla loni taky premiéra v listopadu.

Takže jsem šťastná za to 26.11. a nějaký týden oproti světu opravdu neřeším.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 7
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: