Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  S kým a kam do kina

PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 10:22 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Já zřejmě pujdu s kamarádkama.. jedna so fandí upírům.. a která mě uškrtí.. a druhá co fandí vlkům.. čili převaha:DD Samodřejmě u mě vítezí jednoznačně CineStar :cheerleader:

PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2009 3:34 pm
HumanHumanRegistrován: pát čer 26, 2009 3:47 pmPříspěvky: 1
Já jsem si Stmívání užila také v klidu. V kině bylo asi 8 lidí. Nádhera. Vzala jsem mamku, manžel by mě zabil *wink*
Na New Moon jdu opět s mamčou a myslím, že nebudu litovat. Už přečetla všechny 4 knížky a je jasný team Edward jako já.
Jdu do Cinestaru na dvojfilm a musím říct, že mi to neva. Na ten den jsem si dala dovču. Vyspat do růžova, zacvičit, dobrý oběd, trošku vína a pak hurá do kina. Dámský den se vším všudy :clap:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 9:20 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak jsem se nechala zblbnout tou mediální masáží a také si rezervovala lístky. Byl úplně prázdný sál, jen dvě obsazená místa, ale což, když už jsem tam byla, zarezervovala jsem si je. :D

Jdeme s kamarádkou 27.11.2009 od 20:00 do Village Cinemas Anděl. ;)

PS: Kdo ještě neví, rezervace možná zde. http://www.villagecinemas.cz/program-an ... 2009-11-26

PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 9:37 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Od kdy stojí lupen "jen" 129,-? Já byla naposled v kině za 159,- :-( A to není tak dlouho...v srpnu na G. I. Joe...(teda si myslím, že to bylo za 159,-)
Jinak zatím to není vůbec plný, co jsem koukala na village...ale já ještě počkám :-) Leda, že bych si nadělila NM k narozkám... :rolling:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 10:29 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Lencaa píše:
Od kdy stojí lupen "jen" 129,-? Já byla naposled v kině za 159,- :-( A to není tak dlouho...v srpnu na G. I. Joe...(teda si myslím, že to bylo za 159,-)

To je cena za internetovou vstupenku, tzn, že zaplatíš hned kartou přes internet a to pak ušetříš asi 40Kč na lístku ;)

PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 10:38 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Mikita píše:
Lencaa píše:

To je cena za internetovou vstupenku, tzn, že zaplatíš hned kartou přes internet a to pak ušetříš asi 40Kč na lístku ;)

Jj, došlo mi to, jak jsem to napsala...ale už mám sklerozu, takže jsem zapomněla to sem dopsat, nebo se opravit...já měla totiž do nedávna flexipassy...takže mi byla cena celkem jedno a platila jsem až na místě...už je nemám, takže mě to překvapilo, než jsem si poposedla a došlo mi, proč je lupen za 129,- :rolling:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 10:44 pm
no, hlavně, že je jasno ;)

to víš, já zase dřív měla studentskou, tak jsem nějaké podobné slevy neřešila :D Takže jsem ráda, když mohu někomu poradit, mě to stálo skoro 2 dny života, než jsem na to přišla, hlavně než jsem nějak zařídila, že to mohu zaplatit :D

PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 10:52 pm
Tak já o tom vím, že je to přes net levnější a v době, kdy jsem neměla ty flexipassy, tak jsem si i bookovala lupeny přes net, ale nějak mi to prostě dneska, když jsem koukala na village nedošlo :?

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte lis 17, 2009 4:26 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 9:42 amPříspěvky: 14Bydliště: Austerlitz
:massjump: Tak já už mám koupené lístky do Špalíčku na 23.11 v 19:00 h., vezmu sebou asi sestru a mamku, která se už na to také těší rok a knížky čte stále dokola (a to jsem ji minulý rok musela skoro nutit aby skoukla Twilight) :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2009 12:25 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
kto sa chysta do kina 28.11? ja tam budem dajte vediet tesim sa *rofl*

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 8
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: