Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  Obľúbené momenty

PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 12:35 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Kačí píše:

1. Jo, tak tohle všechno se mi líbí. I ta Jacobova část je fajn, taková milá a dojemná, od začátku až do konce.

2. Taky mi přijde roztomilé, jak Bella vždycky když uvidí Edwarda, tak se tak oslněně usměje :) V tom snu na začátku, když k ní kráčí před školou, když slyší jeho hlas při haluškách...

3. Ještě taková poznámka... scény, které jsem si myslela, že se mi ve filmu líbit nebudou (po té, co jsem viděla trailery a všechna ta videa atd.) se mi ve filmu líbily ;)

1. Kačí, vypadá to, jakoby tvé nej momenty byly vlastně celý film, což je dobře. ;) Myslím, že se k tomu postupně dopracujeme všechny. ;)

2. Toho jsem si všimla jen před rozchodem, jak Eda celý den nevidí a pak i když tuší, že se něco děje, stejně se uculí, také mi to přišlo roztomilé. Teď se budu muset juknout i na ty halušky... ;)

3. Mám to podobně. ;) Jen scény, na které jsem se těšila se mi ve finále zase moc nelíbili. :D

Lastie: Ono až to uvidíš po několikáté, tak jich jistě ještě pár přibude a něco připíšeš. ;)

PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 5:41 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita píše:
1. Kačí, vypadá to, jakoby tvé nej momenty byly vlastně celý film, což je dobře. ;) Myslím, že se k tomu postupně dopracujeme všechny. ;)

2. Toho jsem si všimla jen před rozchodem, jak Eda celý den nevidí a pak i když tuší, že se něco děje, stejně se uculí, také mi to přišlo roztomilé. Teď se budu muset juknout i na ty halušky... ;)

3. Mám to podobně. ;) Jen scény, na které jsem se těšila se mi ve finále zase moc nelíbili. :D

1. Miki, taky si to myslím... ;) Zajímavé je, že téměř ve všech mých oblíbených momentech se objevuje Edward... :D
2. No, abych tě nemystifikovala, u těch halušek se tak usměje, když jde skákat z útesu a uslyší Edwardův hlas... u těch ostatních si to teď přesně nevybavuju, jestli to tak bylo... abych nekecala... :?
3. Taky tak... Dva příklady... Bella fackuje Paula, to jsem si myslela, že mi bude hrozně vadit a nakonec ani ne... a narozeninová scéna, myslela jsem, že bude dechberoucí... ne že by byla špatná, ale celkově jsem čekala víc...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 7:41 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Tak vezmu to taky popořadě, abych na něco náhodou nezapomněla ;)
- Charlieho přání k narozeninám :D
- Bellin příchod do školy, příchod Edwarda a taky Jacoba, následné řeči ohledně věku, Alice a Jasper no a vlastně až po Edwardovo citování Romea
- narozeninová scéna... vím, že spoustu lidem se nelíbí, ale já ji mám ráda, i když některé pasáže mohly být dotaženější
- scéna, kdy Carlisle ošetřuje Bellu
- Scéna, kdy Charlie a ostatní stojí u domu a objevuje se Sam s Bellou v náručí
- E-maily Alice - skvělý nápad :bravo:
- "monolog" Jessicy ve městě
- Bella, Jacob a motorky v garáži
- kino s Mikem a Jacobem
- scény s vlky, Bellina facka Paulovi a následná scéna u Emily
- Honička Victorie v lese ... absolutní top scéna :+1:
- rozhovor Belly a Alice v obýváku
- Téměř celá Volterra, Bellin běh, setkání s Edwardem, příchod Demetriho a Felixe, Jane, výtah, Arův maniakální smích... nelíbila se mi snad jen ta obludná vize a pár detailů
- hlasování a Bellino "shut up"

PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 10:04 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Asi bych jen opakovala, co už tady padlo. Výborně to rozpitvala Mikita, ve všech bodech souhlasím.
Navíc několik věcí - některé už tu jsou napsány:
- monolog Jessiky při odchodu z kina.
- Harryho reakce - nejdřív po příchodu Sama s Bellou, později když Bella oznamovala vlky a nakonec mazání vlčích stop při pátrání.
- moment jeho osobního střetu s Victorií.

Navíc se mi líbil ještě jeden momentík, který tady nepadl - okamžik, než Bella s Alicí odjedou a Jacob ještě přesvědčuje Bellu, aby nikam nejezdila. V ten moment je Alice kouzelná, jak se snaží nedýchat, jak se drží, aby po něm nevystartovala, jak se snaží ho nevnímat.

A Edwardovo "heaven" v těch prvních chvílích, krásný zmatek a nevíra, že se s ní skutečně setkává.
Taky se mi líbilo, že mu Bella o chvíli později neskočila kolem krku, ale začala couvat, že jako svůj úkol splnila, předvedla se mu že žije a že se kvůli ní nemusí zabíjet. Že už se chystala na to, jak se vrátí, aby ho svou přítomností nemusela obtěžovat, a jak znovu padala do svých depresí při té představě. Fakt to byla chvilka, ale tu proměnu z Belly zachránkyně v Bellu bez naděje vychytali dobře.

A Aro, jedinečný, jak střílel pohledama z Edwarda na Bellu a jen se třepetal na to, jak zkusí, jestli bude odolná i vůči němu. Zápal vědce při výzkumu! Plus jeho smích, když zjistil, že Bella je imunní i vůči Jane.

A ta poznámka o Edwardově duši byla taky moc pěkná.
Hm... asi převyprávím celý film.
Vlastně mě tam nejvíc štvaly asi jen tři scény, zbytek byly nedochytané detaily... :bounce:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 8:30 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pát pro 04, 2009 5:56 pmPříspěvky: 6Bydliště: Praha
Novy měsic se mi po strance vtipnych momentech libil vic než Stmivani. Stmivani ale zase mělo mnohem romantičtějši momenty než Novy Měsic, kde mi přišli hrozně pruměrny. :( Takže se nedivte že mezi moje oblibene momenty patři spiš to vtipny z Noveho měsice. ;) Vezmu to zezadu podle oblibenosti:

10. Rano - předavani darku a šedivy vlas
9. Škola - fotografovani a koukani na film
8. "Happy... never mind" - Jasper
7. "You can t trust vampires. Trust me." - Edward
6. "I ll wait until you put the dog out." - Alice
5. Kino s Bellou, Mikem a Jakem
4. Bella a Jacob - scena v dešti
3. Volterra - Edwardovo a Bellino objeti
2. Hearing Damage scena

1. Possibility scena
Tato scena mě dojala vice než samotny rozchod. Měsice tam sice pusobili rušive, ale stejně to bylo uplně jak jsem si to představovala a pisnička (dalši pisnička, ktera se mi předtim nelibila) se k tomu dokonale chodila. ;)

“The depth and strength of a human character are defined by its moral reserves. People reveal themselves completely only when they are thrown out of the customary conditions of their life, for only then do they have to fall back on their reserves.”
- Leonardo da Vinci
Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2009 1:39 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: čtv lis 05, 2009 9:42 pmPříspěvky: 83Bydliště: Praha
Líbí se mi scéna Belly v depresi - točící kamera a měnící se roční období je skvělé.Bohužel to kazí nápisy měsíců - nevadilo by mi to v tom případě kdyby na záčátku filmu bylo taky napsáno v jekém měsíci se to odehrává.
Užasný je polibek Belly a Edwarda na parkovišti před školou :lipkiss:

PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2009 6:33 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Našla jsem na jednom webu, nevím kam to zařadit, takže to dávám sem...

Pro všechny, kteří si (jako já) říkali, co to Aro pověděl Belle, když mu řekla, že neví nic, o Edwardově duši - tajemství odhaleno :) V italštině věta zní "Fore... ne il vostro l´uno o altro", což přeloženo znamená "Možná... že ani o tvojí" (pochopitelně přeloženo z anglčtiny, italštinu neovládám :) ).

Zdroj: http://www.newmoonmovie.org

EDIT: A co říká Jake Belle, než jí v kuchyni Swanových skoro políbí? Kwop kilawtley, quileutsky to znamená "Zůstaň se mnou navždy."

Zdroj: http://dvorakova.ruza.sblog.cz/o30

(Navíc dost dobrá autorka několika fan fiction povídek, týkajících se Twillight ságy.)

:bravo:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2010 5:52 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon pro 07, 2009 12:10 amPříspěvky: 97Bydliště: Praha
Mně se líbí ta scéna, jak je v depresi a ta kamera se točí kolem ní...a jak se Bella tváří při zaznění písničky od Muse...

Ale jinak naprosto nejoblíbenější je, když se topí a vidí Edwarda a zní song Slow Life....prostě nádhera *thumbs*

PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 10:58 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
pokud jde o NM movie - budu skeptická - je tam pro mě víc pokřivených scén jak těch, které bych si užívala...
dalo by se říct, že to co je ve filmu klíčové mě nijak neoslňuje, ale naopak momentové "scénky" jsou povedené...

Teddysa píše:
Mně se líbí ta scéna, jak je v depresi a ta kamera se točí kolem ní...a jak se Bella tváří při zaznění písničky od Muse...

okay, tak takhle klíčová scéna je opravdu povedená 8-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř dub 28, 2010 1:35 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Tak jsem jediný člověk, kterému se ta scéna s Possibility nelíbila :D Ale to je tím, že mám nějaký problém s točením kamery, se mi u toho dělá špatně :D:D

Nejradši mám tu "Hearing Damage" scénu, to mi přijde jako jediná vážně dobrá scéna ve filmu a výborně zasazenej song.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: