Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  Chyby ve filmu

PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 6:46 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Nevěděla jsem kam to napsat;)(Kdyby náhodou tak to pak klidně smažte) Jen.. že jsem se koukala tak růžně po netu a už tam kolují chyby ve filmu.. četla jsem je a jsou to spíš jen detaily jako třeba změna vlasů, špatné uzly, blbý střih záběru.. nebo pohyb koše:D Já si ani jedné nevšimla.. ale třeba vám se mohlo něco zdát divného. ;)

PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 7:03 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Já si všimla třeba toho, že když odchází od Ara, tak to vypadá, že se drží Bella s Edwardem za ruce, pak je záběr, že ji drží za pas a pak zase za ruce...ale to jsou fakt detaily :-) Asi se na chyby zaměřím víc...ale v té kvalitě filmu co mám doma...to bude těžký :rolling:

Jo a taky střih u Emily...když leze Bella z auta...otevírá dveře a pak je střih a už je skoro před autem :-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 7:33 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Lencaa: Jj.. nebo třeba když jsou Jake s Mikem před kinem tak se tam mění postavení koše:D A u Alice se cestou do Itálie mění uzel na šátku.. nebo jak je Bells na louce s Laurentem má jiný vlasy a Ed na konci s B a J je má taky jiný nejdřív jeho rozcuch a pak uhlazený:D

PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 3:44 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Claire píše:
Lencaa: Jj.. nebo třeba když jsou Jake s Mikem před kinem tak se tam mění postavení koše:D A u Alice se cestou do Itálie mění uzel na šátku.. nebo jak je Bells na louce s Laurentem má jiný vlasy a Ed na konci s B a J je má taky jiný nejdřív jeho rozcuch a pak uhlazený:D

Tuším sme čítali ten istý článok.:D V NM nie je nič také strašne bijúce do očí ako to bolo v prípade Twilight. Veci ako iné vlasy v tej istej scéne alebo posunutý kôš sú fakt drobnosti. Akurát som sa pozastavila nad pár zábermi, v ktorých je počuť Bellin hlas, ale jej ústa sa nehýbu. Ale už si nepamätám, ktoré to boli.

Millie píše:
Ja jsem se těch chyb moc nevšimla, ale to bude asi tim že jsem viděla film jenom jednou ;) , ale mě přišlo že v každem zaběru měla Bella jiny vlasy. Nebo se mi to jenom zdalo :?: :)

Oni sa hlavne snažili ukázať rozdiel medzi Bellou s Edwardom a Bellou bez Edwarda. Takže na začiatku má vlasy ako v Twilight - vlnité s čelenkou a po Edwardovom odchode sa už akože o vlasy nestará, takže ich má rovné a len tak voľne rozpustené. A na konci pri tom už nejako ostala.:D

PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 12:41 pm
Rami: Jo asi jo:D Naštěstí se Chrisovi povedlo tech chyb udelat málo a jeste k tomu moc nevýrazné:D To je alespon nejaký pokrok od Twilight :D

PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 1:43 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pát pro 04, 2009 5:56 pmPříspěvky: 6Bydliště: Praha
Ramira píše:
Oni sa hlavne snažili ukázať rozdiel medzi Bellou s Edwardom a Bellou bez Edwarda. Takže na začiatku má vlasy ako v Twilight - vlnité s čelenkou a po Edwardovom odchode sa už akože o vlasy nestará, takže ich má rovné a len tak voľne rozpustené. A na konci pri tom už nejako ostala.:D

To jsem pochopila :) , ale nebyly to jenom "učesy" ale take lesk vlasu - jednou byl červeny a někdy zas zlaty. Nevim jestli to patřilo take k tomu že ji Edward opustil. :?

Claire píše:
Rami: Jo asi jo:D Naštěstí se Chrisovi povedlo tech chyb udelat málo a jeste k tomu moc nevýrazné:D To je alespon nejaký pokrok od Twilight :D

Souhlasim. Ja když jsem se poprve divala na Stmivani, tak jsem si všimla mnoho chyb, napřiklad jak ma Edward v nemocnici nejdřiv hlavu na jednom ramenim a potom zas na druhym. Novy měsic nemělo tolik chyb, ktere by si člověk všiml na poprvi. ;)

“The depth and strength of a human character are defined by its moral reserves. People reveal themselves completely only when they are thrown out of the customary conditions of their life, for only then do they have to fall back on their reserves.”
- Leonardo da Vinci
Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 2:08 pm
Millie: Hlavně že to nebylo tak vidět.. tam tech chyb předtím bylo požehnaně moc:D I když jsem a tom byla v kine mohla jsem je najít.. ale na NM jsem nenašla nic protože kdo by hledal detaily?;)

PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 2:23 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pát pro 04, 2009 5:56 pmPříspěvky: 6Bydliště: Praha
Claire píše:
Millie: Hlavně že to nebylo tak vidět.. tam tech chyb předtím bylo požehnaně moc:D I když jsem a tom byla v kine mohla jsem je najít.. ale na NM jsem nenašla nic protože kdo by hledal detaily?;)

Člověk se nemohl moc soustředit na hledani chyb když tu pobihal Jacob bez trička. :lol:

“The depth and strength of a human character are defined by its moral reserves. People reveal themselves completely only when they are thrown out of the customary conditions of their life, for only then do they have to fall back on their reserves.”
- Leonardo da Vinci
Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 3:33 pm
Millie: Tak tak:D To já slintala... :DDD A nejradši bych byla na plátně s ním a ne žádné hledání chyb ve filmu:D

PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2013 12:28 pm
HumanHumanRegistrován: úte úno 19, 2013 11:09 amPříspěvky: 9
Jako mě osobně ze všeho nejvíce pobavila ta chyba u ortodoncie jak tam najednou nemá ten křivej zub, jaký tam celou dobu má...

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 2
Přejít na stránku 1, 2  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: