Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  CZ DVD

PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 11:32 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Já nevím jak vy...ale já se prostě HROZNĚ těším na český dabing na českém DVD New Moon!! Už aby tu bylo :D:D:D:D

Dovedete si to představit? .) Ten film je parodií sama sebe už jen sám o sobě (haha teď si uvědomuju, že jsem do jedné krátké věty napsala dva různé tvary toho zvratnýho čehosi :D:D:D mimochodem můžete házet návrhy toho v jakém pádu je to slovo SAMA - to mě jen tak napadlo, protože to mám v klauzuře:D:D:D)..ehm zpět tématu :D Takže ten film je už takhle extrémně rozesmívající - a když si k tomu představím ten úžasně rozesmívající český dabing, myslím si, že to má opravdu potenciál na moje nejoblíbenější DVD roku, film do nepohody :D Takže musím dodat, že se prostě těším, co s tím provedou :D

Juch, jou :bounce: *yay* *yay* *yay* *yay*

PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 1:36 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
:eek:

Jsi šílený masochista. Já si dala Stmívání 2x v češtině a nevím, nevím, zda bych to zvládla i u Nového měsíce. Ehm, ono i ten film v originále jsem viděla jen 3x a váhám, zda si ho ještě pustím.

Ale jo, mám nové zásoby griotky. Takže proč ne. Přidávám se do klubu a těším se na českou verzi NM.

:cheerleader:

PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 3:15 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Souhlasím s Miki. Mě se NM nelíbí ani v originále takže to dabing těžko může ještě zhoršit. Max. se zase pobavím. :D

PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 10:57 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Ani Twilight som nevidela v dabingu, oželiem aj v prípade New Moon.:D Ale myslím si, že tentoraz to bude mať vyššiu úroveň. Už množstvo tých bonusov napovedá o tom, že si uvedomujú, že ide o fenomén, takže si snáď na tom dajú viac záležať.

PříspěvekNapsal: pon kvě 03, 2010 9:12 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Kupodivu jsem taky zvědavá, ale nejspíš toho budu litovat :ambulance: Twilight jsem viděla nadabované snad x-krát, protože moje kamarádka, která ten film miluje, je líná číst titule, no jako parodie to fungovalo parádně, jen jsem si potom musela pustit originál pro zlepšení nálady... ale jak jste už psali na NM toho moc pokazit už nejde, takže s pořádnými zásobami vodky to snad půjde :beer:
Teda popravdě dříve se mi český dabing strašně líbil, ale to, co poslední dobou tvoří, je v lepším případě k smíchu a v tom horším k pláči (to co provedli s hlasem Arizony v Chirurzích asi nepřekousnu :ambulance: ).

PříspěvekNapsal: úte kvě 11, 2010 8:43 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Já nelituju :D Znova bych se na Twidabing nepodívala :D ale na jednu podívanou New Moon se fakt těším. Je to tím, že si myslím, že ten film jako zhoršit nejde, tak chci, aby mi český dabing dokázal, že jde! :D

PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2010 2:15 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon pro 07, 2009 6:27 pmPříspěvky: 28Bydliště: Praha... částečně
Vypadá to, že jsem asi jediná, komu se New Moon líbil (myslím celkově, některé scény bych tam radši neviděla) :) Teda ne že by to byl nějaký film roku, ale viděla jsem i daleko horší...
Co se týká dabingu, tak ten si tentokrát raději odpustím. Twilight jsem viděla dabovaný dvakrát a opravdu mi to stačilo. I když... když bych se fakt nutně potřebovala zasmát, tak by se to mohlo hodit, že... :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2010 11:23 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Mně se taky NM líbil :partydance:
A určitě si ho dám i s dabingem... sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo :cheerleader: :rolling:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 7:28 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Já se xtrémně těším, to bude pokoukáníčko!!!! :D :D :D Jestli nechají stejné nabovací osazenstvo....tak se kompletně složím :D :D :D Nevím, možná mi nejde tak o ty hlasy, spíš o ten jejich turbo přesný překlad :D :D :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2010 5:45 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Tak co říkáte na dabing? :rolling: Ze začátku mi to přišlo jako parodie :rolling: A co mi přijde fakt vtipný je, že je to doslovný překlad, takže některý věty zní prapodivně :rolling: No nic, jdu to dokoukat :partydance: :cheerleader:

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 3
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: