Autor Zpráva

<  New Moon / Nový Měsíc  ~  premiéra New Moon SK

PříspěvekNapsal: úte čer 09, 2009 10:34 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:10 pmPříspěvky: 14
Připravuji návštěvu kin v ČR na film New Moon... první možný termín, který bude vyhovovat (skoro) všem ve více městech. Vím, že premiéra na Slovensku stále nebyla stanovena... jen bych potřebovala prozatím jednoho člověka, se kterým se domluvím na přípravě na Slovensku. Udělali bychom to podobně. Víc měst, najít někoho ochotného z daného města nebo blízko města, kdo pak tomu někomu kdo se mi přihlásí napíše místo (kino, případně srazu), hodinu a den... Den nemusí být hned první den, kdy to poběží v kinech. Když promítání filmu začně třeba ve čtvrtek, tak to dáte třeba na pátek a nebo na sobotu... víkend bude vyhovovat asi nejvíce lidiem. Na facebooku najdete více info ve skupině The Twilight saga: czech and slovak fans a můžete mi kdyžtak písnou to pošty =) Je to vysvětlený trochu zmateně, tak kdo by to nepochopil moc, tak klidně se ptejte =) Díky předem za ohlasy (doufám, že nějaké budou :-D )

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 10, 2009 12:39 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Ako som už písala, neviem, či budem tou dobou na Slovensku, to závisí aj od toho, kedy sa SPI uráči oznámiť premiéru u nás. Ale keby som bola doma, určite pôjdem do Maxu do Žiliny, akurát ja sa obvykle rozhodujem na poslednú chvíľu, takže na nejaké plánovanie dopredu asi nie som tá pravá.:D

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 8:30 pm
Ramira píše:
Ako som už písala, neviem, či budem tou dobou na Slovensku, to závisí aj od toho, kedy sa SPI uráči oznámiť premiéru u nás. Ale keby som bola doma, určite pôjdem do Maxu do Žiliny, akurát ja sa obvykle rozhodujem na poslednú chvíľu, takže na nejaké plánovanie dopredu asi nie som tá pravá.:D

to je v pohodě... mluvili sme o tom =) skusim, jestli by do toho někdo nešel... No já spíš potřebuju člověka kterej je tam odsud a zná to a může mi pak akorát napsat tohle to kino, v tolik hodin to dávaj... pak jestli jdou online rezervace a pak v kterej den. Já bych to sama žěžko hledala =)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2009 9:18 pm
NEW MOON V BRATISLAVĚ

Ahoj,

tak jako v Čechách, i na Slovensku se slovenští fanoušci sejdou u filmu New Moon. Prozatím jsem zvolila jako místo setkání pouze Bratislavu.

Mám pro vás 1 termín. Na 28.11. v 19:10 do Palace Aupark.

Na http://palacecinemas.sk/movie.asp?id=266917&uid=001c8be1effb1147ecd7927e3dd4bfa0 si můžete zakoupit vstupenky, rezervace (pokud je to jako v ČR) by měla být možná od 23.11.

Co se týče jiných měst, pokud se najde nějaká dobrá duše, která mi pošle podobné info jako v tomto případě, není problém :) (inspiraci můžete brát i z českých setkání, kde si někteří zvolili různá poznávací znamení, možná se budou i fotit a promluví si o svých dojmech ohledně Twilight :) Nechám to jen a jen na vás...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 1:41 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
ja by som urcite sla ale ma to problem v sobotu mam stuzkovu takze z troho pre mna nic nebude *mad* ale ak sa dostavite na FF mozeme dat hromadne premietanie na TWcone *rofl*

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: