Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Špekulujme o filme

PříspěvekNapsal: sob črc 04, 2009 10:22 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Aby tu tenhle topic nezel prázdnotou a protože už máme o filmu nějaké informace, napadlo mě tu vyřešit ty úhly pohledu. Protože David, nebo Melissa říkali, že to bude hodně zajímavé a že se budou střídat pohledy, abychom mohli vidět celý příběh (jako třeba to background story Jaspera Whitlocka, že jo) ale i jiné, prý tam dokonce budou věci, které v knize nebyly a já si pořád říkám co to tam asi dají :o)
Nějaké nápady?

PříspěvekNapsal: ned črc 05, 2009 8:31 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 9:37 amPříspěvky: 9Bydliště: Mikulky City
no je dost možné, že tam dají tu bitvu na louce. No přeci jenom chtějí to mít Akční že. A kdyby tam dali jenom tu bitvu mezi Edou a Viktorií tak by to nebylo takový akční jak by chtěli takže si myslím že natočí tu bitvu na louce a upřímně řečeno ych byla ráda, kdyby jí natočili :D

PříspěvekNapsal: ned črc 05, 2009 7:48 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Sice jsem ráda, že tam budou některé scény o kterých sme se v knize dozvěděli jen tak mezi řečí, ale pořád je to příběh z pohledu Belly tak snad to tak i zůstane.

btw. i když za scénu v new moon z jiného pohledu si nestěžuji. :)

PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 2:38 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
background story Jaspera Whitlocka? joo *yay*
:D

jinak já bych se ani asi nenadávala, kdyby film nebyl do detailů z pohledu Belly, Stmívání mi svými postřehy občas připomínalo Dawsonův svět a myslím, že i to mnohé diváky odradilo, takže na velkou bojovou scénu na louce se těším ;)

PříspěvekNapsal: pon črc 13, 2009 6:14 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Já nechápu, proč by měli cpát do filmu něco, co v knize není :evil: To necííí, fujto :?

Klidně ať tam dají příběh Jaspera a Rosalie, tím líp, ať je ve filmech víc o Cullenových, to by bylo dobré :clap:

Jsem zvědavá, jak natočí tu kapitolu "Oheň a led" :argument: Na to se hodně těším a doufám, že to nezkazí :shock:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon črc 13, 2009 6:30 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
No vzhledem k tomu, že probíhal casting na Marii, Bree a Royce Kinga III tak se na 100% dočkáme výletu do minutlosti Jaspera i Rosalie. :cheerleader:

Menší změny ve scénáři mi nevadí, když nebudou k horšímu. :D

No "ohen a led" je moje nejoblíbenější kapitola. Takže doufám, že jí natočí a hlavně že jí snad nějak neodfláknou.

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 1:16 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Ano, bitva na louce mi nevadí a hlavně si myslím, že to má dobrý akční potenciál přestřihovat odtamtud k Edwardovi a Belle a Victorii. Takže to by mi tak nevadilo.

Když to nebude tolik z pohledu Belly, taky si nebudu stěžovat, ačkoli je fakt, že kniha je tak podaná a pokud se chtějí držet knihy. Kdo ví, to uvidíme až při zfilmování.

Mě spíš zajímalo, jestli třeba nebudeme někteřé části vidět z pohledu Jacoba, nebo třeba Edwarda, když je na lovu a Alice unese Bellu a tak podobně. Prostě jiný pohled v tomhle smyslu.

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 9:00 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Jo unesení Belly Alicii - a pak následný návrat Edwarda z lovu by mi tam rozhodně nevadil ;)

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 11:24 am
Tak jako ve filmu to bude, ale spíš z Bellina pohledu. Ačkoli kdo ví, co s tím David provede, že jo :o) Aby to nebylo jako deset minut představování a potom boje, boje, boje - teď mě napadlo, ale že super by tam bylo dát tu scénu u boundary line (tu co Jacob tak bravurně překleslil v podání Stick Man theatre -http://stickmantheatre.wordpress.com/twilight-saga-stick-man-theatre/) kdy se tam jako Emmett, Rose a spol dostanou do potíží, ten výlet u René podle mě prostě zkrátí.

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 12:46 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
No jo, to bude zajímavé, jak se s tímhle poperou... Jak natočí líbací a "postelové" :lol: scény s Edwardem a Bellou...

Naposledy upravil Kačí dne úte lis 10, 2009 10:13 pm, celkově upraveno 1

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 4
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: