Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Špekulujme o filme

PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2009 9:37 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
V Eclipse je toľko skvelých scén, že keby ich tam všetky mali nacpať, film by trval 4 hodiny.:D Určite uvidíme viac z finálnej bitky, na čo sa teším. Mohli by pekne prestrihávať medzi Edwardom a Victoriou a zvyškom na lúke. Niečo ako v Pánovi prsteňov.:D Naopak, legendu o tretej žene oželiem, už v knihe mi to prišlo divné.

Jasperov výcvik má tiež skvelý filmový potenciál a teším sa aj na flashbacky Cullenovcov. Myslím, že s Victoriou sa nebudú snažiť o nejaké prekvapenie, už v knihe bolo viacmenej jasné, kto za tým stojí a predpokladám, že to vykecajú už v prvom teaseri.:D Tak ako vlkolakov.

S Rileym som celkom spokojná, vo filme asi nebude mať veľkú úlohu, takže mi je v podstate jedno, kto si ho zahrá. Zábery zo Seattlu by boli podľa mňa rušivé, možno len niečo v drobných náznakoch. Páči sa mi idea eliz, že by sa Rileymu pred očami vynorili spomienky, keď mu Edward odhalí celú pravdu.

PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2009 10:49 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Rami, je pravda, že z toho nemohou udělat tříhodinový film, ale bylo by to pěkné. :)

Oki, třetí ženu oželím, bude to méně melodramatické, ale Rileyho bych opravdu ráda viděla i jinde, než při závěrečné scéně. :) A pokud Victorii profláknou už v traileru, tak bych tedy prosila záběr, jak si Rileyho omotává kolem prstu, stačí mi 30 vteřin, fakt. :D

PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 10:19 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Jo, z filmu bych vynechala všechny ty la pushské kecy :D:D To takhle hrubě pojmenovávám, ale žial mě to prostě číst nebavilo. Takže ve filmu se na to nemusím dívat.

Se vzpomínkami Rileyho - dost dobré :+1:

Jinak s výběrem herce jsem spokojená, myslím, že bude dobrý Riley. Přesto mě pořád trooošku mrzí Tom Felton, to by bývalo bylo krásné propojení. To už jsem ale řekla tolikrát, že jo, že bych se měla spíš stydět :D

PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 11:03 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
petra.freedom píše:
Přesto mě pořád trooošku mrzí Tom Felton, to by bývalo bylo krásné propojení.

Já už ho tam také viděla, teď, jak zmužněl vypadá úžasně, herecky jsem s ním také spokojená, trochu by mu ztmavili vlasy a byl by dokonalý, ale což.....nechtějí se už nechat srovnávat s HP, nedivím se jim......nechtěla bych pak číst ty jízlivé poznámky, které by mohly následovat. :)

PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 11:09 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Vždyt Robert hrál taky v HP a Jamie Campbell-Bower(Caius) bude hrát v sedmém díle Grindelwalda.

PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 11:18 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Katie: já vím, že to propojené už je :o) Jen jsem viděla na další možnost - jako pevnější vazby, propojování fenoménů :o)

PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 8:10 am
No, já věděla, že to bude na mě.

TWL s HP propojené sice je, ale co vím ze svého okolí, tak nikomu skoro nedošlo, kde Roberta viděli (mně tedy ano), ale Draco je trochu větší a profláklejší postava, myslím si, že by pak sílili názory, že se TWL snaží podobat HP. (Už jsem takové blbosti i slyšela.) :)

PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 8:51 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No jo jenže něco z La Push tam být musí a myslím, že tu třetí ženu by měli aspoň zmínit. A t o proto, že Bella kvůli tomu bude vymejšlet bejkárny jak to zase ztížit. Sice v tomto souhlasím s Peťou - taky se mi to blbě četlo, ale jak říkám, pak je tam na to reakce - takže malinkatá zmínečka stačí ;) - ty ostatní legendy oželím. A hlavně potřebuju Švýcarsko - poslední dobou to ráda používám :lol:

PříspěvekNapsal: pát črc 31, 2009 3:10 pm
V souvislosti s novým rozhovorem se scénáristkou o New Moon, kdy prozradila něco málo ze scénáře si myslím, že je opět ve hře možnost, že v Eclipse bude i úhel pohledu Victorie nebo Rileyho, a to mě těší, mám aspoň malou naději. ;) :cheerleader: :D

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 3:24 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Já jen doufám, že tam nebudou cpát moc věcí navíc, nebo prostě nějaký zbytečnosti... aby se tam pak vešlo všechno to důležitý :mrgreen:

Ale něco z pohledu Viktorie mi nevadí, ona tam je taky celkem dost důležitá postava, i když není vidět ;)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: