Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Jakou scénu by neměli vynechávat?

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 3:29 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Tak už se nám začátek natáčení blíží a tak mě napadlo, že když se to tu řešilo u New Moon proč né i u Eclipse. :)

Moje uplně nejoblíbnější scéna je rozhovor mezi Edward a Jacobem ve stanu.

A taky bych prosila tu scénu, kdy Jacob políbil Bellu, tak si o něj zlomila ruku a pak jak Edie vyhrožoval Jacobovi, když přišel Bellu vyzvednout ke Swanům.

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 4:11 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Tak stejně jak u Ktie,tak u mě taky-scéna ve stanu-úplně bomba.Já si myslím,že to nevynechaj,jenže ty rozhovory budou zkrouhnuté,už tak, v tom stanu byli tak dlouho,že to je na půl filmu *lol* .No a pak bych prosila scéničku u Cullenů,jak Bella volá Edwardovi,protože Alice ji musí hlídat,hláška o grizzlym atd atd.a Edward pak v noci přijde a ta postel a ááááchchchch,víte co.No dále ta zlomená ruka to taky.Jo a v autě jak chce Bella za Jacobem a Ed sedí vzadu s kablema.Pak scénu s prstýnkem.Jo a intimní chvilky-úplně všechny-jak si bude rozepínat ty knoflíky a on ji řekne at to nedělá a ona proč?chceš to udělat sám?naivka :lol: Už nemůžu dál psát,bo chci být zase Bella *cool* :P

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 4:20 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
No tak scénu se stanem snad nevynechají a doufám, že když už to sestřihají, tak z tama nevynechají nic podstatné. Dále by neměli vynechávat takové ty detaily jako rozzuřený grizzly, Švýcarsko, zlomená ruka, Edwardův infarkt a další. Myslím, že na všech těchhle detailech byla postavená celá kniha a bylo by škoda, kdyby to vynechali.

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 8:44 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon čer 01, 2009 7:45 pmPříspěvky: 24Bydliště: Praha
jelikož Eclipse je můj nejoblíbenější díl, tak ho budu hodnotit víc než přísně a už mi nebude stačit že tam celej film bude pobíhat polonahej Jacob :D

takže scéna ve stanu - ta je podle mě dost důležitá a snad to Slade nepodělá tak jako Hardwicke scénu na louce *evil*
pak to jak je Jasper učil bojovat, to si taky nesmím nechat ujít, no a samozeřejmě "únos" Belly, "sex" s Edwardem a ostatní detaily co jsou v knížce...

a slyšela sem že prý ji o ruku požáda už v NM, proč sakra? vždyť na žádosti o ruku je postavený celý Eclipse *mad* ale třeba ji to jenom navrhne, a prstýnek ji navleče až ve třetím díle... *bumped*

I´m team Switzerland!
Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 10:07 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
no Nm ji požádá o ruku protože to udělal i v knize

no a já upřímně doufám že tam budou mít Charlieho přednášku o sexu :lol: a hlavně ten výraz Edwarda v autě před tím než Charlie začne. A samozřejmě zlomená ruka, stan apod. jako u předešlých odpovědí

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 12:10 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Já teď dočetla znovu Twilight, takže tohle je na mě pěkný skok, ale co si tak mlhavě :) vybavím.................

Se vším souhlasím, to jsou takové ty hlavní body, které snad vynechat nemohou, ale z těch drobnějších scén, které kdyby tam nebyly, tak se pro filmovou dějovou linii ani nic nestane, ale mně by se líbily, je souhlas s ellizz, přednáška o sexu a pak ta scéna, kdy Edward říká, kam se dostal na univerzitu :D

Už jsme to tu někde řešili, ale opravdu jsem zvědavá, jak se poperou "s třetí ženou" (byla třetí, teď fakt nevím :) )? Některá už tu psala, že by to bylo melodramatické a možná i zbytečné...navíc by bylo asi složité točit, co se Belle honí v hlavě...ale mně by se saze líbila ve filmu scéna, kdy sedí u ohně v La Push a tyhle indiánské historky tam řeší......takže na tohle jsem opravdu zvědavá, ty historky v La Push by každopádně také vynechávat neměli :)

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 12:27 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Gerico píše:
a slyšela sem že prý ji o ruku požáda už v NM, proč sakra? vždyť na žádosti o ruku je postavený celý Eclipse *mad* ale třeba ji to jenom navrhne, a prstýnek ji navleče až ve třetím díle... *bumped*

Oficiálně ji požadá o ruku v Eclipse a navlékne ji prsten (btw. tuhle scénu tam chci!) v New Moon jí řekne, že ji promění v úpírku ON, ale až po svatbě :D když bude ona souhlasit, že si ho vezme...

Scénu ve stanu chceme do filmu asi všichni, ale podle mě to osekají... uvidíme jak moc :? Hlavně aby tam byly všechny ti vtipný scénky s Charliem, slovní bitky Edward vs. Jacob, rozzuřenej grizzly a hlavně ta noc potom :D

Katie píše:
A taky bych prosila tu scénu, kdy Jacob políbil Bellu, tak si o něj zlomila ruku a pak jak Edie vyhrožoval Jacobovi, když přišel Bellu vyzvednout ke Swanům.

Tohle všechno si myslím, že v tom filmu bude, protože na těhlech konfrontacích to stojí, jak kniha, tak podle mě i film... :)

Inka píše:
Jo a intimní chvilky-úplně všechny-jak si bude rozepínat ty knoflíky a on ji řekne at to nedělá a ona proč? chceš to udělat sám?naivka :lol: Už nemůžu dál psát, bo chci být zase Bella *cool* :P

Inko, tohle bych tam taky 100% chtěla :D Jsem vůbec zvědavá, kolik těhlech " téměř sexuálních scén" tam dají, a jak se jim to podaří natočit :twisted:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 1:57 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
souhlasim se vsema ze nesmi chybet stan a pod.
pak by urcite nemeli vynechat jak rosalie lici belle svou minulost a taky jak alice vydira, aby mohla usporadat svatbu :bounce:

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 2:06 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
nickey: pravdu díš :mrgreen: to Alicino vydírání je fakt dobrá scénka :lol:

Ale jestli tam bude minulost Rosalie, tak doufám, že v New Moon se objeví trošku té historie i ostatních... Třeba Alici v Twilight úplně vynechali... :boo:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 2:25 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
No casting na postavy jako je Leah, Seth, Riley, Maria a Bree(z Jasperovi minulost), Royce King II(z Rosaliiny minulosti) proběhli takže se jich uričtě dočkáme. I když je zvláštní že se na veřejnost ještě nedostali informace kdo je hraje. Samozřejmě až na pár vyjímek. :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 5
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: