Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Jakou scénu by neměli vynechávat?

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 2:40 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Katie: Panečku, ty jsi informovaná :mrgreen: Jak to děláš? :mrgreen: Nebo to proběhlo na Intoxu?

Jak říkám, za tu jejich minulost budu ráda, ale mrzí mě, že se to nedozvíme i o Alici... Je to vůči její postavě nefér. A ve Stmívání bylo info i k minulosti Esme, že? Nečtenářům to asi tak nepřijde, ale podle mě by měli říct něco k minulosti všech... A vůbec jestli tam dají i něco z historie vlků, jak se tady už taky řešilo, třetí žena a tak... :?

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 5:05 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Té Alice je fakt škoda a pochybuju že k tomu vůbec někdy vrátí :( a hrozně se těším na Charlieho ksichty vždycky když příjde Edward za Bellou - ale ono to tam asi často nebude. A hlavně jsem zvědavá na Aliciny vyceněné zuby při Belliným útěku s Jakem do La Push od školy :) (jestli vůbec - ale to by tam dát teda měli)

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 11:36 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Jo,s tou Alicí mi to taky vadilo,protože si myslím,že by jim to moc nezabralo časově .No já jen doufám,že tam nebude půl.hod.vyprávění u ohně. *cool* A chtěla bych aby intimní chvíle s Jacobem byly odlišné než s Edwardem.Prostě,aby to Kristen zahrála tak,že to je s jedním i druhým jiné.Aby neměla stejný výraz atd.

PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2009 3:30 pm
Inka píše:
A chtěla bych aby intimní chvíle s Jacobem byly odlišné než s Edwardem.Prostě,aby to Kristen zahrála tak,že to je s jedním i druhým jiné.Aby neměla stejný výraz atd.

Pravda a nic než pravda. Snad to Kristen zvládne :D S Jacobem by měli vypadat jak brácha se ségrou :D a s Edwardem by měla Bella vypadat... no jako vždycky oslněná :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned srp 30, 2009 2:52 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Jacob ať si klidně dělá smutný oči. :) Mimochodem to mu jde pěkně, je na to ten typ, je vážně, jak roztomilé štěňátko. Ale Bella ať je s ním trochu jiná, to bych si také přála. Vždyť s Jakem by měla být taková dětinštější, nezodpovědnější. :)

PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2009 10:48 am
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Jsem si včera tak trochu (dost :) ) četla a dostala jsem se k Rosaliině minulost... A tak jsem si říkala, že jsem docela dost zvědavá, jak to natočej, protože upřímně si nejsem jistá, ... Momentálně si prostě tu filmovou Rose nedokážu vůbec představit v tomhle novym úhlu pohledu. nějak mi to k ní prostě nesedne, takže jsem docela zvědavá, jak se s tim filmaři poperou, jak to zvládne Nikki samotná a jak to nakonec dopadne Oo
Asi se trochu bojim. Ne že by Rose byla moje kdovíjak oblíbená postava, že by mi na tom extrémně záleželo, ale zase bych docela nerada, aby se z toho stal nějakej křečovitě nevydařenej moment filmu -_-

PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 9:04 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Já jsem spíš hodně zvědavá na Jaspera, na ty boje mezi novorozenými hm.

PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 12:12 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
ellizza píše:
Já jsem spíš hodně zvědavá na Jaspera, na ty boje mezi novorozenými hm.

No zvědavá jsem taky, ale toho se nějak,.... Nebojim. Asi Jacksonovi dost věřim, že ten je schopnej to ustát, hlavně ten příběh je přeci jen jinej, ale uvěřit Nikki, že má za sebou takovej zážitek, jakej má a že vážně touží po dítěti... Já vám nějak nevim XD

PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 11:59 am
ellizza píše:
No jo ale podle mě Jacob Bellu jako sestru nikdy nebral takže od něj bych čekala že se bude tvářit jinak

:ambulance:
Já jsem taky psala, jak by se podle mýho názoru měla tvářit Bella a ne Jacob. To jak se bude tvářit on, je mi docela fuck :bounce:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 12:05 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Boston píše:
Asi Jacksonovi dost věřim, že ten je schopnej to ustát, hlavně ten příběh je přeci jen jinej, ale uvěřit Nikki, že má za sebou takovej zážitek, jakej má a že vážně touží po dítěti... Já vám nějak nevim XD

Tak já Jacksonovi také věřím (to je ale překvapení :) )...

Jinak s tou Rosaliinou touhou po dítěti jsem měla ze začátku trochu potíže už v knize, ale teď, jak jsem si to znovu četla jsem si to k ní uměla představit, s čímž mám u Rose v podobě Nikki také docela potíže. ;)
Ale myslím, že to ve filmu vezmou velmi stručně (něco jako proměnu Esme), takže nám to jistě ani nepřijde. ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: