Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Jakou scénu by neměli vynechávat?

PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 2:48 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
U Jacksona se vůbec nebojím. :D A u Nikki by sme se taky neměli bát. Je to hodně dobrá herečka a tohle zvládne.

U Rosalii mi bylo tak nějak hned jasné, že má ke svému chování nějaký důvod. Její vzhled je navíc jediné co má. :)

PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 3:27 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Souhlasím s Katie, Nikki je dobrá herečka a myslím, že tohle zvládne... V Twilight to zahrála dobře, její chování Rosalie odpovídá popisu v knize a je i pro nás čtenáře tak nějak pochopitelné, když víme proč... Po Eclipse to bude pochopitelnější i pro nečtenáře, alespoň myslím...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 8:46 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Jistě se shodneme, že by pohled do minulosti členů Cullen´s family vynechávat neměli, ale včera jsem se opět dostala k líbací scéně s Jacobem a tu by klidně mohli vynechat....prosté "také tě miluju, ale ne dost" by stačilo..... :)

PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 10:22 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
nene jen ať ju tam pěkně dají ať si můžu svou zlobu na Bellu pěkně užít i ve filmu ;) (šmarjá ta mě tam tak vytočila)

PříspěvekNapsal: stř zář 09, 2009 7:28 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
ellizza píše:
šmarjá ta mě tam tak vytočila

No právě, mě tam také vytočila. Celou dobu jsem ji tak nějak chápala, že miluje i Jaka, ale po tomhle vášnivém úletu....a pak se i Ed choval jak hňup.....prostě tohle bych ve filmu snad ani zažívat nechtěla...
ale kdybych se rozčilovala u filmu jen u téhle scény...tak bych byla ráda ;) (znamenalo by to, že jinak je film skvělý :D )

PříspěvekNapsal: stř zář 09, 2009 1:44 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: stř zář 09, 2009 1:27 pmPříspěvky: 2
Teda tu scénu si rozhodně taky nevychutnávám ale na mě víc než vášnivě ten polibek působí bolestivě. Ona si až při něm přizná, jak moc pro ni Jacob znamená, ale že i tak je to málo.Vidí i jinou možnost, vlastně by ta možnost byla jednodušší. Ale taky ví, že to by nebyl život ale přežívání. Bez Edwarda by nemohla být nikdy absolutně šťastná.

Jo a taky ten polibek je úplně něco než když se líbá s Edwardem. Protože s ním zapomíná dýchat, točí se jí hlava, silně jí buší srdce a je zkrátka omámená a to se Edward musí safra krotit. A s Jacobem tam tohle chybí, jediné co on může přinést, že se nemusí ovládat, což Bella v polibku nikdy nezažila.

Prostě Jacob všechno v dobrym ale Team Edward forever

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř zář 09, 2009 6:54 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
No já se na tu líbací scénu taky moc netěším, při čtení jsem z toho měla šok a měla sto chutí knížku zaklapnout. Nejsem nějak vysazená proti Jacobovi, občas ho mám i ráda, ale co je moc, to je příliš :banghead: :curse: Takové zvraty prostě nemám ráda. Bella patří prostě k Edwardovi a tady to skoro vypadalo, že si nakonec vybere Jacoba... :?

Jinak Nikki a Jacksonovi věřím, že své role zvládnou oba skvěle. :dance:

PříspěvekNapsal: stř zář 09, 2009 10:40 pm
Misqui píše:
Jinak Nikki a Jacksonovi věřím, že své role zvládnou oba skvěle. :dance:

No, to, že si k Rose ty mateřské touhy neumím moc dobře představit není proto, že bych Nikki nevěřila, zbožňuju ji, ale jde o to, jak na mě působí její image. :) Ale věřím, že až ji uvidím ve vzpomínkách v historických šatech a třeba vyčesaném drdolu, že to bude působit hnedle jinak. ;)

PříspěvekNapsal: sob zář 19, 2009 7:48 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Tak já tu líbací scénu s Jacobem asi nerozdýchám :boo: ,ale hlavně proto,že se s ním bude líbat divoce a dokonce ta flundra nebude chtít přestat.Bude ještě špulit pusu a Jacob už bude odcházet :lol: .Což mi připomělo ten fingovaný nepolibek mezi Kristen a Robertem,jak dostali tu cenu :lipkiss:

PříspěvekNapsal: ned zář 20, 2009 12:49 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
:D Já to rozdejchám, ale jen protože vím, jak to nakonec dopadne ;)
Taky mě tam Bella vždycky tak naštve :evil: ale na druhou stranu, když si představím sebe na jejím místě... :lol: Je přece tak lidská, jak by řekl Edward... Nakonec Bella to má vymyšlený, Ed jí nemůže číst myšlenky, tak nemůže vědět, jak moc se jí to s Jacobem líbilo... chytrá holka ;) Právo volby máme každej, tak musela si vyzkoušet oba, než se rozhodla ne? :D

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: