Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Jakou scénu by neměli vynechávat?

PříspěvekNapsal: pon zář 21, 2009 12:08 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
To je pravda,což jen dokazuje to,jak Edward úúúúžasně líbá :lol: A Robert hraje Edwarda,tak tak úúúúžasně líbá :lol: A my si o tom můžeme jenom psát :lol:

PříspěvekNapsal: stř zář 30, 2009 2:00 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
ellizza píše:
no Nm ji požádá o ruku protože to udělal i v knize

no a já upřímně doufám že tam budou mít Charlieho přednášku o sexu :lol: a hlavně ten výraz Edwarda v autě před tím než Charlie začne. A samozřejmě zlomená ruka, stan apod. jako u předešlých odpovědí

To by mohla být pěkná scénka, včetně Edwardova uculování v autě, když už ví, o čem bude Charlie s Bellou mluvit.
Jinak bych uvítala všechno, o čem tu byla řeč. To jsou vážně detaily, a na těch detailech stojí celé Zatmění. Včetně scény ve stanu a rozhovoru Edwarda s Jacobem, včetně Belliných sváděcích pokusů a jsem zvědava, jak natočí Edwardův souboj s Victorií.

A uvítala bych i scénu, kdy Edward podléhá a chce dát Belle všechno co chtěla - pitomou svatbu v Las Vegas bez svědků a svatebních parádiček, a vlastní milování. Tam by jeho ústupek mohl být i ve filmu. Ale nejsem režisér, ani scénárista... *confused*

Naposledy upravil eumenida dne čtv pro 03, 2009 9:39 pm, celkově upraveno 1

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 11:17 am
HumanHumanRegistrován: pát říj 09, 2009 11:05 amPříspěvky: 1
Mno podle mě by rozhodně neměli vynechávat všechny ty vtipné rozhovory Edwarda s Bellou na téma svatba...tam sem se fakt natlemila... :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 12:12 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Kačí píše:
:D Já to rozdejchám, ale jen protože vím, jak to nakonec dopadne ;)
Taky mě tam Bella vždycky tak naštve :evil: ale na druhou stranu, když si představím sebe na jejím místě... :lol: Je přece tak lidská, jak by řekl Edward... Nakonec Bella to má vymyšlený, Ed jí nemůže číst myšlenky, tak nemůže vědět, jak moc se jí to s Jacobem líbilo... chytrá holka ;) Právo volby máme každej, tak musela si vyzkoušet oba, než se rozhodla ne? :D

Tu líbací scénu s Jacobem taky moc nemusím..."Polib mě, Jacobe. Polib mě a pak se vrať."...sama si o to řekla:-( Bella patří k Edwardovi...ale ok, líbání je to jiný jak s Edwardem...akorát by se u toho nemusela tak odvázat...i když začíná polibek tak nějak "ok, tak si mě líbej...je mi to šumák", tak pak tomu Bella podlehne...a reakce Edwarda, když se mu Bella "svěřuje" s tím, co provedla...on přes Setha vidí jak to bylo...tak to prostě přejde..."Nezlobím se na tebe, lásko. Jacob je mazanější, než jsem si myslel. Ale vážně mě mrzí, že sis o to sama řekla."..."Proč se na mě nezlobíš? Měl bys mě nenávidět..."..."Jsi jenom člověk."...atd. prostě Edward je vděčnej Jacobovi, že se o Bellu postaral, zatím co ji on opustil...tak prostě tohle přejde a vůbec mu nevadí, že Bella miluje i Jacoba...ne že bych to celý nechápala...ale kdyby projevil trochu žárlivosti, tak by se mi to líbilo víc:-))) No, jsem zvědavá, jak se s tímhle ve filmu poperou:-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 1:01 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Lencaa píše:
...ne že bych to celý nechápala...ale kdyby projevil trochu žárlivosti, tak by se mi to líbilo víc:-))) No, jsem zvědavá, jak se s tímhle ve filmu poperou:-)

Také by mi nevadilo, kdyby tu líbací pasáž pozměnili. Malá změna, jakou udělali např. při návštěvě Volturi, aby to bylo akčnější. :D To je nápad, ve filmu by mohl projevit trochu žárlivosti a hodit ho přes půl louky. :D Jenže Jacob hned po líbání běží fuč a pak, když už by byl čas na rozhovor s Edem, tak je Jacob celej pomuchlanej a to už by nebylo ono. Takže nám musí stačit, že pak bude Edward s Carlislem lámat Jacobovy kosti, které mu špatně rychle srostly a že si to bude užívat. ;) :rolling:

PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 1:11 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Mikita píše:
Lencaa píše:
...ne že bych to celý nechápala...ale kdyby projevil trochu žárlivosti, tak by se mi to líbilo víc:-))) No, jsem zvědavá, jak se s tímhle ve filmu poperou:-)

Také by mi nevadilo, kdyby tu líbací pasáž pozměnili. Malá změna, jakou udělali např. při návštěvě Volturi, aby to bylo akčnější. :D To je nápad, ve filmu by mohl projevit trochu žárlivosti a hodit ho přes půl louky. :D Jenže Jacob hned po líbání běží fuč a pak, když už by byl čas na rozhovor s Edem, tak je Jacob celej pomuchlanej a to už by nebylo ono. Takže nám musí stačit, že pak bude Edward s Carlislem lámat Jacobovy kosti, které mu špatně rychle srostly a že si to bude užívat. ;) :rolling:

Jsem ráda, že vím, jak to všechno nakonec dopadne a to mě drží nad vodou:-))) Takže jak jsem psala, i když tu líbací scénu Bella & Jacob moc nemusím, tak ji asi přežiju:-))) Ale je fakt, že zadostiučiněním pro nás může být to lámání Jacobových kostí, jak píšeš:-)))

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 1:29 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
to né :) líbací scéna a následný telefonní rozhovor tam musí být - to bych neoželela (i když co jiného by mi zbylo) :)

PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 6:05 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita píše:
To je nápad, ve filmu by mohl projevit trochu žárlivosti a hodit ho přes půl louky. :D

To by byla skvělá scéna :lol: No, mohli by si s tím tvůrci trošku pohrát, aby Edward dostal trochu prostoru nakopnout Jacobovi pr... ehm zadek :lol: A že těch důvodů má víc než dost ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 6:07 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
S těmi návrhy.. ''Nakopnout Jakovi zadek'' fakt nesouhlasím:D Já říkám.. že by mohl konečně někdo sprdnout Bellu:D i když.. to se nestane protože ona je svatoušek nejsvatější

PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 2:01 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pát pro 04, 2009 5:56 pmPříspěvky: 6Bydliště: Praha
Ja si toho moc nepamatuju, je už to nějaka doba co jsem Zatměni četla, ale ja si myslim že vše co tady bylo řečeno určitě daji. Jsou to přece hlavni momenty knižky. ;)
Ja bych tam chtěla ty všechny vtipne momenty s Charliem, hlavně doufam že tam daji "sexualni vychovu" :lol: i když ne v souvislosti s letem do Jacksonvilu a take celej ten "po polibkovy moment" - jak Charlie chvali Jakea :lol: nebo jak Charlie oznamuje že nechce žadnu rvačku v domě. :lol:

“The depth and strength of a human character are defined by its moral reserves. People reveal themselves completely only when they are thrown out of the customary conditions of their life, for only then do they have to fall back on their reserves.”
- Leonardo da Vinci
Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: