Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Trailery/ukážky z filmu

PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2010 7:42 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Já už pomalu zarůstám do země, jak dlouho čekáme na ten hloupý teaser trailer! vždyť už David ukazoval první sestřih filmu studiu! to při new moon už jsme teaser měli - já vím, bylo to předtím uspěchané a nebyl tak povedený (no na mě teda ale emocionální vliv měl :D), ale chci už ten blbej teaser :D

co vy? těšíte se? co myslíte, že v něm bude? A hlavně KDY bude?? :D

já doufám, že bude mít dobrou hudbu a grády :)

PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2010 8:56 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Taky už z toho čekání rostu, už by ten teaser mohli vypustit do světa, nebo alespoň nějaké promofotky, když už nic...

PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2010 9:05 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Nechápem, prečo to tak naťahujú. Všetky ostatné filmy, ktoré majú premiére v lete, už majú vonku teasery. Neviem, či nestíhajú, alebo si teaser schovávajú zas na nejaké udeľovanie cien. Oscary to asi nebudú.:D

Tiež dúfam v grády a dobrú hudbu a hlavne nech to má tú správnu atmosféru.

PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 8:38 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Já už se také nemohu dočkat. Z toho čekání jsem si dokonce pustila i tu drasťárnu zvanou 30 dní dlouhá noc. A ono je to i trochu slaďák, takže jsem byla docela nadšená a už se fakt těším, co teď přijde v Eclipse.

Po těch antioscarech si myslím, že první teaser vypustí nejdřív v půlce března. ;) Můj osobní tip je, že to možná bude až po ZOH, třeba 1.4. :D

PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 5:08 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
tohle bude znít opravdu, ale opravdu skoro jako svatokrádež, ale: "ono se čeká na teaser" - hua, člověk je zasypaný učením bo je na horách či je nemocný - to vše v jednom měsíci (:-D) a kolem se mezitím zhroutí svět... :bump:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 1:36 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Leco "svatokrádež"??????:D:D:D:D:D:D:D

Miki: podělané olympijské hry, už teď mě serou :D:D:D ale dobrej názor, jenže si myslím, že opravdu nebude první teaser až v dubnu, to už je fakt moc.

Misqui: už máme ty stills z Meadow :) které se mi nelíbí, bože už jsem jenom kritik a né obdivovatel, musím si to znova přečíst:D po zkouškách:)

PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 11:30 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Doufám že už to nebude trvat dlouho. Nebo sei vykopu rovnou jámu. Či kryptu:D

PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 10:57 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Petra: No ty fotky jsou docela pěkné, ale je to to samé, co ta fotka, která tu byla už před půl rokem, chtělo by to něco nového :(

PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 1:07 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Berte to tak, že někde ještě stále dávají NM (třeba u nás). Musí z toho vytěžit, co to jde a nerozptylovat nás ničím jiným. ;)

Jelikož jsem si NM ale zase tolik neužila, už bych vážně brala, kdyby vypustili nějaké jiné fotky či pár záběrů z filmu. :D

PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 8:30 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Trailer je na svete, síce som sa vyrozprávala už v komentoch, ale treba pokračovať aj tu.:D

Dva a pol mesiaca pred premiérou sa uráčia vypustiť trailer, ktorý nezaujatým (a vlastne ani zaujatým) pozorovateľom nedá absolútne nič. Chápem, že si akciu nechávajú na neskôr a možno im už konečne došlo, že sa neopláca vytasiť všetky dobré scény už v traileri, ale mohli aspoň na koniec hodiť nejakú rýchlu koláž, kde by sme uvideli aj zvyšok Cullenovcov alebo aspoň Rileyho alebo kohokoľvek iného. Takto to vyzerá, že sa tam celý film budú promenádovať len Edward, Bella a Jacob a Victoria skočí cez potok.:D

Každopádne kvitujem skvelú hudbu a nádherné zábery na krajinu, atmosféru to má dobrú a cítim v tom Davida, aj keď zatiaľ len trochu. A dúfam, že v klasickom traileri to na nás pekne vybalia.

Neodpustím si poznámku k Edwardovmu čiernemu tričku - to tým kostymérkam až teraz došlo, že mu sekne čierna?:D
:arrow: http://www.eclipsemovie.org/images/gall ... 010-30.jpg

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 4
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: