Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Trailery/ukážky z filmu

PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 9:32 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Ramira píše:
a že Edward nebude mať celý film vážny výraz na tvári. Chcelo by to trochu odľahčiť.

Mně se hlavně líbí, že už nemá jen JEDEN výraz. Dávkují nám smět emocí a v tom klipu od Muse, jak rozverně a něžně líbá Kristen-Bellu (někde ke konci klipu), jak jí pak nakonec trochu "štípne" do rtu..... Jo, myslím, že to bude různorodé a v tomto směru i dost odlehčené. ;) :D
Ale trochu humoru by to chtělo, proto mě mrzí, že to s Jakea zatím necítím. Ten pro mě byl v třetí knize spolu s Charliem zdrojem humorných pasáží.....

PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 5:41 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Tak jsem se konečně k něčemu dostala (je to záhul) ale koukala jsem na trailer a řekla bych že tady už všichni vypadají jako upíři - už jako opravdu teď z nich jde ten správnej respakt a moc se mi líbí vlci :-) ale celkově se mi to líbí tak už jen ten film :P

PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 2:57 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Souhlas s humorem, ale já si myslím, že už jsem toho tam viděla "dost" na ukázky :)) Edwardův obličej při "of course not" v té poslední scéně je fakt super :D A no shirt scéna byla taky vtipná :D

PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 3:01 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
poslední behind scene z příprav na bitvu mě docela zaskočily - příjemně... mhm, možná že stejně jako u vzhledu vlků v NM nebude bitva s novorozenými v E tak hrozná...

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: