Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Trailery/ukážky z filmu

PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 8:45 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:15 pmPříspěvky: 68Bydliště: Gottwaldov
Jak už jsem psala do komentářů na webu, trailer mě nějak zvlášť neohromil. Ale spíš mám radost z toho, že jsme zatím neviděli celý film ve fotkách a ukázkách.

Celý trailer měl docela dobrý koncept, ale chyběl mu závěr :), jak psala Rami stačil jen rychlý sestřih pár scén s Cullenovými či záběrem na novorozené upíry.

+ nádherný, opravdu nádherný vizuál, už velmi dlouho jsem neviděla tak úžasné záběry na krajinu

+ hudba

+ louka

+ Edward odhodil saka ze šatníku

- žádní Cullenovi

- žádná akce (viz výš :D)

Pozn. Asi jsem jedna z mála, kterou paruka Kristen nějak zvlášť neirituje, a Bryce taky není trnem v mé patě :), z těch dvou sekund se opravdu nic usoudit nedá :).

PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 9:05 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Tak jak už jsem psala na stránkách, mě se teaser celkem líbí. Hudba skvělá a ty krajinky jsou dokonalé :+1: Ano není tam skoro žádná akce, ano nejsou tam Cullenovi, ale upřímně... v teaseru na New Moon tohle všechno bylo a jak to dopadlo... no moc slavně teda ne :( Takže já budu zase jednou optimistka a budu věřit, že to, co nám tají, nám tají proto, abysme u filmu padli nadšením na zadek ... já vím trochu to přeháním.
Pokud jde o vizáž postav... Edward je o něco lepší, konečně odhodil to děsné obnošené sako z NM, ale v Twilight byl stejně lepší ... ta Bellina paruka není taková hrůza, chvílema to vypadá divně a neučesaně, ale v předchozích dílech to jisté osoby odskákaly hůř ... no a ostatní zatím v pohodě, Jacob ujde, na Victorii si snad zvyknu, Jane má nějaké divné stíny

PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 9:07 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Kubi píše:
Pozn. Asi jsem jedna z mála, kterou paruka Kristen nějak zvlášť neirituje, a Bryce taky není trnem v mé patě :), z těch dvou sekund se opravdu nic usoudit nedá :).

Ja parochňu tiež neriešim. Síce to má v pár záberoch nejaké divoké, ale nie je to nič, čo by som nedokázala prežiť. Bryce nechcem hodnotiť z pár sekúnd, počkám si do filmu. Rachelle mi bude chýbať, ale napr. vo vzduchu ani nebol poznať rozdiel.:D

PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 12:29 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: stř čer 03, 2009 9:51 pmPříspěvky: 42Bydliště: Isle Esme
ja som Bryce zatiaľ neodsúdila....na fotke, kde drží v rukách Edwardovu hlavu však na mňa zapôsobila viac ako tu...i keď ten skok bol vážne dobrý :+1:
Belline vlasy mi tiež nejak extra nevadia, zatiaľ sa to dá....hudba ma dostala, príroda tiež....skutočne nádherné zábery, ale celé to bolo také nezáživné....niežeby som chcela, aby to dopadlo ako u NM, tam som skoro bola až zúfalá koľko toho vypustili, pretože moja osoba to nikdy nevydržala a všetko skukla....ale mohli tam dať niečo....aspoň malinkú návnadu....napr. sekundový záber na novorodených....záblesk Cullenovcov....hocičo....toto ma nejak neupútalo, i keď sa mi to veľmi páči....
a je fakt, že Robovi tá čierna fakt sekne :+1: dúfam, že to nebude jediný jeho čierny odev vo filme....celkovo sa mi jeho vzhľad v tejto ukážke páči, som zvedavá na druhý trailer...

PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 11:05 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak já jsem docela spokojená, líbí se mi vizuál celého traileru.
Vzhled a oblečení postav se oproti NM změnilo k lepšímu.
Přesně souhlasím s Rami, konečně jim došlo, že Edwardovi sekne tmavá barva, krom trička má v traileru i tmavou košili a vypadá úžasně. ;)
Trailer měl aspoň nějakou pointu, prozradil, že to bude o lásce, strachu z Volturi a Victorie, škoda, že ten strach nepřešel z traileru i na nás, ale na druhou stranu jsem ráda, že neukázali novorozené, to by mělo být velkým překvapením filmu.

Ale s tím rychlým prostřihem na závěr souhlasím, mně by se líbilo, kdyby to napětí signalizovali např. ukázkou z výcviku s Jasperem. :D

Každopádně, oproti rychle spíchnutým trailerům k NM má tohle aspoň trochu kouzla. ;)

PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 7:20 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Pár chybiček bych našla, okolo Edwarda, Belly a Vicky. Jinak.. je určitě lepší než na NM:D

PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 2:44 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Nemůžu si pomoct a musím se zeptat na nový SNEAK PEEK.

1) Také vám přijde, že konečně Cullenovci vypadají trochu "lidštěji"? Ty nové moderní účesy, moderní oblečení. Přesně jak říkala Péťa, ani já se neubráním entusiasmu. :D

2) Viděl někdo 30 dní dlouhou noc? Jakoby z ní jeden zlý plešatý upír utekl i do Eclipse, že? :D

3) Jak to na vás celkově působí? Já mám vážně dojem, že bude dost akce. Na jednu stranu jsem vážně ráda, jen se bojím, aby film nevyzněl až moc odlišně. :)

PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 3:10 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Sorry, že ťa stále presúvam, ešte furt je v tejto sekcii menší bordel.:D

Nový sneak peek sa mi páči veľmi, kľudne to mohli vypustiť namiesto traileru.:D

Cullenovci vyzerajú skvelo, Esme s Rose si jednoznačne polepšili, len si nemôžem pomôcť pri Jasperovi - vyzerá s tým účesom ako masový vrah. Asi som jediná, ktorá viac fandí účesu z New Moon.

Mikita píše:
Viděl někdo 30 dní dlouhou noc? Jakoby z ní jeden zlý plešatý upír utekl i do Eclipse, že? :D

Presne to isté napadlo aj mne. Možno je to ten istý herec.:D

Potešilo ma veľa záberov na Rileyho. Xavier mi je strašne sympatický, tak dúfam, že si ho vo filme užijem čo najviac.

Vo videu sa tiež mihla scéna s táborákom, okamžite si ju asociujem s báchorkami o tretej žene. Prosím, nech to skončí v strižni na podlahe.:D

PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 9:57 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Film vypadá opravdu velmi dobře, většina Cullenů už nevypadá jako voskové figuríny a vypadají lidštěji než v NM, ale musím souhlasit s Ramirou, že Jasper měl účes lepší v NM a Carlisle zase vypadal nejlépe v Twiligt (přijde mi, že díl od dílu vypadá nějak divněji a uměleji, ale třeba se to spraví)
Za Sneak Peek jsem ale neskutečně ráda, taky si myslím, že ho mohli klidně vypustit dříve místo toho teaseru, ten je taky fajn, ale no tady je vidět více akce a tak.

PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 7:10 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Ta první ukázka se mi kupodivu líbí, i když jako trailer nemá správné grády. Možná dají později upravenou, oficiální verzi, ale i tam bych byla ráda, kdyby nenaprali všechno nejdůležitější - jak to udělali u Nového měsíce. Fantastický trailer, který sliboval hory doly a nakonec to byly jen kopečky...
:banghead:
Tady se mi zdá, že šetří prozrazováním detailů. Několik nicneříkajících fotek, první trailer, který naznačí jen něco málo. Nemůžu si pomoct, mně se to zamlouvá - mám totiž pocit, že film by mohl být opravdu dobře natočený.

Ale nerada předbíhám a dělám nějaké závěry... Takže - uvidíme... :poke:

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: