Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Trailery/ukážky z filmu

PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 8:23 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Misqui píše:
musím souhlasit s Ramirou, že Jasper měl účes lepší v NM a Carlisle zase vypadal nejlépe v Twiligt (přijde mi, že díl od dílu vypadá nějak divněji a uměleji, ale třeba se to spraví)

Tak to zase já nesouhlasím, Jasper měl vlasy nejlepší v TWL. Té ovci z NM zrovna moc nefandím. :D
Ale s tím o Carlislovi absolutně souhlasím. :)

A Rami, také jsem si všimla toho táboráku a nejsem tím zrovna nadšená. Belly další pokus o sebevraždu si mohli odpustit. Už slyším ty kritiky. Ach jo..... občas by vážně něco z knihy mohli vypustit, my bychom je neukamenovali. :)

PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 10:07 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Mikita píše:
Misqui píše:
musím souhlasit s Ramirou, že Jasper měl účes lepší v NM a Carlisle zase vypadal nejlépe v Twiligt (přijde mi, že díl od dílu vypadá nějak divněji a uměleji, ale třeba se to spraví)

Tak to zase já nesouhlasím, Jasper měl vlasy nejlepší v TWL. Té ovci z NM zrovna moc nefandím. :D
Ale s tím o Carlislovi absolutně souhlasím. :)

Tak u Jaspera se na to dá zvyknout, ta ovce se mi dříve taky moc nezamlouvala a ve filmu se mi nakonec líbil, na tyhle delší vlasy si už taky zvykám... Jacksonovi hold sluší všechno :bow:
U Carlisla to však neplatí, tomu ten vypadá jako ken od barbie a to se mi v prvním díle líbil :cry:

PříspěvekNapsal: sob bře 20, 2010 3:19 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon čer 29, 2009 11:49 pmPříspěvky: 48
tak to mě se jasperovy vlasy líbí... nelíbily se mi v new moon :D a celkově si myslím že paruky mají cullenovi mnohem lepší než v new moon... já se prostě na film těším... což mě otravuje :D protože se zároveň bojím že když se budu takhle dál těšit, tak budu pak nehorázně zklamaná z konečnýho výsledku

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 12:52 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: stř lis 11, 2009 7:34 amPříspěvky: 16
Lastie píše:
tak to mě se jasperovy vlasy líbí... nelíbily se mi v new moon :D a celkově si myslím že paruky mají cullenovi mnohem lepší než v new moon... já se prostě na film těším... což mě otravuje :D protože se zároveň bojím že když se budu takhle dál těšit, tak budu pak nehorázně zklamaná z konečnýho výsledku

souhlasím, mně se též líbí víc v E než v NM a paruky se mi zatím líbí...uvidíme, jak to pak bude vypadat ještěv celku ve filmu..jinak já se též těším a zklamání se ani nebojím...páč po NM to už ani snad nejde :D já radši nic neočekávám, abych pak nebyla zklamaná a mohla být jen nadšená :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 7:36 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak jsem v kině před AKČNÍM filmem viděla trailer na Eclipse.
I před akčním filmem dávají verzi 1.
http://www.csfd.cz/film/252134-twilight ... elect=6287

Mno nevím, je pěkný, ale čekala jsem, že uvidím ten, jak Edward dotykem přepůlí borovici a navnadí na akčnější rytmus filmu. Takhle se mnou nikdo do kina nebude chtít. :)

No což, aspoň tam budou samé romantické duše a žádný remcal, co se omylem nechal nalákal traailerem. ;)

PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 6:21 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Myslím, že pri Twilight ságe si nemusia robiť starosti s vymýšľaním nejakej reklamnej stratégie, divákov majú zaručených. Nie som si istá, kto rozhoduje o tom, aké trailery pôjdu pred filmami, tuším je to český distribútor. Zrejme v dobe, kedy pripravovali kópie Ironmana, tak nový trailer ešte nebol na svete.

Každopádne sa ti nedivím, že tvoje okolie to skôr odrádza. Aj keď práve v prípade Eclipse by sa ten akčný trailer najviac uplatnil, pretože si myslím, že tentoraz naozaj dostaneme viac akcie. Takže sklamanie by nebolo také veľké.:D Musíš lobovať individuálne, možno sa nechajú namotať.:)

PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 8:48 pm
Lobuju tak trochu podprahově, ani nemusím nic říkat, a všichni vědí, že se na to chystám a jsou hrozně zvědaví, co na tom mám.

Když jsem si vzpomněla na Péťu, jak se fotila u plakátu NM, tak jsem to zkusila tady u Eclipse a říkala si, že musím vypadat fakt jako šílenec a když jsme s kamarádkou odcházeli, připlížila se k plakátu asi 40tiletá paní a začla si ho ten plakát také fotit.
:rolling:
Takže lidi vlastně i dál inspiruju k šílenostem. Předávám štafetu. :D

PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 10:10 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Výběr traileru je na dohodě mezi českým distributorem a tím americkým, navíc je to i o finančních možnostech. :)

Mikita: Twilight Sága je tak provařená, že by odpůrce trailer stejně asi nepřesvědčil. :D Ale kdo ví.

PříspěvekNapsal: čtv kvě 20, 2010 5:54 pm
Katie píše:
Mikita: Twilight Sága je tak provařená, že by odpůrce trailer stejně asi nepřesvědčil. :D Ale kdo ví.

Ani jsem nemyslela na to, že by mé kamarády trailer přesvědčil, ale třeba bych pak v jejich očích byla menší magor. :D

Mimochodem. Jak se vám líbí ukázka hádky E a J po políbení Belly?
http://www.youtube.com/watch?v=JB75N_xrBXE

Osobně mě docela mrzí, že z toho není cítit ta Jakova rozvernost, že to neřekl s úsměvem a že neměl Charlie potměšilou radost......
Jsem zvědavá, jak to vyzní ve filmu....

PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 12:17 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Miki: Jo, Jacob to hovorí tak namosúrene, akoby sa za to hanbil. Ale je fakt, že si vôbec nepamätám, ako to je v knihe, asi budem musieť znova naštudovať.

Inak sa mi doterajšie ukážky veľmi páčia, hlavne Edwardovo "no shirt":D:D Naozaj dúfam, že sa tentoraz dočkáme oveľa viac humoru a že Edward nebude mať celý film vážny výraz na tvári. Chcelo by to trochu odľahčiť.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: