Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Fotky a ďalšie novinky

PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2009 4:35 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Topic pre všeobecné novinky okolo Eclipse, aj keď zatiaľ máme k dispozícii len pár fotiek z natáčania, ktorých nebolo veľa, čiastočne kvôli zvýšenej ostrahe a aj kvôli tomu, že väčšinu filmu natáčali buď v interiéroch alebo niekde v horách, takže tam sa paparazzi/fanúšikova len tak nedostanú.

Ešte je skoro, aby na nás začali chrliť fotky a zábery z filmu. Stále sa ešte propaguje New Moon, takže to určite nechcú mixovať. A som im za to vďačná, lebo keby začali hneď teraz propagovať Eclipse, tak by som si to rovno išla hodiť. Som rada za trochu miernejšie novinkové tempo. Myslím, že minimálne do Vianoc sa bude držať relatívne novinkové sucho a potom to začne. Nemusíme sa báť, že budeme ukrátení o masívnu propagáciu Eclipse. Bude to rovnako šialené ako pri NM.

PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2009 4:50 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: ned lis 29, 2009 6:11 pmPříspěvky: 28
Ramira: To je pravda, že se pár fotek objevilo, ale opravdu malinko. Asi to hodně dělá to, že natáčení na sebe dost navazovalo. Teď zase bude veliká pauza v natáčení, pokud se něco nezmění a BD se nebude přece jen natáčet dřív, než na podzim příští rok.
Těšit se budu tak jako tak. :roll:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř led 06, 2010 4:23 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Prvá kauza je na svete. Na internet prenikol kompletný scenár Eclipse. Je potvrdené, že ide o pravý scenár. Očividne ho chudák Jackson nechal v krvnej banke a niekto ho hodil na internet. Jackson to asi schytá. Nechystám sa čítať ho, až taká zúfalá nie som:D ale súdiac z komentárov na lj zvyšné fanúšičky neboli také silné. Len dúfam, že sa kvôli tomu ku mne nedostanú spoilery, napr. o tom, ako film končí.

PříspěvekNapsal: stř led 06, 2010 5:16 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Nebylo to samé už u NM? Myslím že ano. Tehdy ta dotyčná co ten scénář našla v koši, ale poctivě vrátila. Vypadá to, jako když to dělá Summit schválně. I tak mají ve zvyku držet se pevně knih, tak co nového by sme se ze scénáře dozvěděli. :)

PříspěvekNapsal: stř led 06, 2010 6:39 pm
Jo, ja mám tiež pocit, že to robia naschvál.:D Publicita je publicita. Z deja sa určite nedozvieme nič nové, ale napr. nechcem vedieť, ktoré scény dali do filmu a ktoré vynechali alebo čo nové si vymysleli. Na to si tých pár mesiacov počkám.

PříspěvekNapsal: stř led 06, 2010 8:02 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Jejda chudák Jackson :| Ale tak vždyť je to jen scénář, z toho se stejně tolik nedozvíme, většina scén se stejně ještě upravuje, něco se vyškrtne, něco se naopak přidá ... herci málokdy papouškují přesně všechny dialogy...

PříspěvekNapsal: pon úno 15, 2010 11:29 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak místo teaseru jsme dostali ochutnávku v podobě fotek.

1) Jak se vám převážně "muckavé" fotky líbí?
2) Co říkáte novému vzhledu hlavních hrdinů?
3) A co říkáte tomu, že to opět vypadá, že Edwardovi je čtení myšlenek na prd a že ho nejpíš opět trochu "pomuchlají"?

PříspěvekNapsal: úte úno 16, 2010 12:36 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Tak za fotky jsem vděčná. Konečně aspoň něco nového. I když ty Belliny vlasy... no nevím, vypadá to jako by si půjčila paruku od Jacoba :? Maskérům se ty paruky stále nějak nedaří no. Ale tak Edward se zdá lepší než v NM... no uvidím co se z toho vyvrbí.
No a ta fotka s Victorií... nevím, myslím si nebo v to spíš doufám, že to bude buď jenom promo, nebo další Bellina představa, která se nakonec neuskuteční. Pokud by měl Edward dostat další nakládačku, tentokrát absolutně neopodstatněnou, asi by mě to pořádně vytočilo... v Twilight to bylo v pohodě, v NM jsem to taky celkem chápala, chtěli tomu dodat akci, ale tady by to bylo šlápnutí vedle, vždyť to má být Victoria, kdo tentokrát dostane pořádnou nakládačku :rocket:

PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 9:45 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon čer 29, 2009 11:49 pmPříspěvky: 48
Mě ty fotky přijdou v pohodě... dle mýho to docela odpovídá Eclipse *rofl* a jsem ráda zase za Edwardův mladistvější vzhled... paruka Belly se řešila už dlouho a taky se mi nelíbí... ale s tím se už nic nenadělá... a ta fotka s V a R mi přijde jako promo...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob bře 06, 2010 3:18 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Jak jsem se doslechla na našich oblíbených stránkách. Mění teď střihače.
Citace překladu Ramiry:
"Ako dôvod uviedli, že Sladeov materiál, ktorý je podla nich "velmi dobrý", si žiada silnejšiu ruku pri strihu."

Myslím, že střihač NM měl dost silnou a necitlivou ruku při střihu, takže jsem zvědavá, co se stane teď. Já jen doufám, že to bude na kavlitě filmu znát pozitivně. ;)

Jelikož už má být brzy hotový trailer, tak nevím, nevím. Myslíte, že je tu nějaké riziko, že by se kůli tomu třeba přesunula premiéra Eclipse? Že by byla třeba na Vánoce? I takové kousky už tu u jiných sérií byly. :D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 2
Přejít na stránku 1, 2  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: