Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Dojmy z filmu

PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 4:04 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Mě se tvoje recenze hrozně líbí :D :rolling: Fakt jsem se hodně pobavila. Navíc s tak 90-95% výtek souhlasím. :D Holt tam bylo "pár" nelogičností.

PříspěvekNapsal: ned črc 25, 2010 11:28 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Katie píše:
Mě se tvoje recenze hrozně líbí :D :rolling: Fakt jsem se hodně pobavila. Navíc s tak 90-95% výtek souhlasím. :D Holt tam bylo "pár" nelogičností.

Katie, to bylo na mě? :thanks:

Tak jsem včera konečně absolvovala návštěvu kina. Bylo nás tam slovy jedenáct :-D Obr sál a 11 lidí v něm. Chvíli jsem si myslela, že tam budeme jen 4 :-D
Dojal mě projev Jess, že jsem zamačkávala slzu, oblíbila jsem si písničku My Love od Sia a taky písničku od Metric. Film byl super, konečně jsem viděla, proč říkal Edward Belle, ať se nesvléká (jasně, že vím, že si rozepínala knoflíky od košile, ale v tom kinoripu to jaksi nebylo vidět :smack: )... prostě vidět film na plátně je super. Ale také tam jsou vidět všechny ty chyby, které film obsahuje (proč si na ty detaily nemůžou dát při filmování pozor?)
Z kina jsem odcházela příjemně uspokojena, ale také mě přepadal pocit, že jsem vlastně jako fanynka splnila svoji povinnost, vidět film v kině. Prostě ten pocit, který převládal... byl takový "plochý". Tak jsem to viděla v kině, no...
Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že když si pustím Stmívání, tak přeruším veškerou akci, co jsem právě vyvíjela (občas mám puštěnou televizi jen jako kulisu) a zaměřím se na film. Věřím, že to tak bude i v případě NM a E, ale... jen u Stmívání mě přepadají ty pocity "naprosté oddanosti" TW sáze.
Nevím, zda někdo chápe, co jsem tím vlastně chtěla vyjádřit. E je super, vše, co jsem psala v minulém komentu platí, film se mi moc líbil, ale ...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned črc 25, 2010 12:42 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon čer 29, 2009 11:49 pmPříspěvky: 48
Lencaa píše:
Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že když si pustím Stmívání, tak přeruším veškerou akci, co jsem právě vyvíjela (občas mám puštěnou televizi jen jako kulisu) a zaměřím se na film. Věřím, že to tak bude i v případě NM a E, ale... jen u Stmívání mě přepadají ty pocity "naprosté oddanosti" TW sáze.
Nevím, zda někdo chápe, co jsem tím vlastně chtěla vyjádřit. E je super, vše, co jsem psala v minulém komentu platí, film se mi moc líbil, ale ...

tak tohle přesně chápu eclipse se mi taky hodně líbí ale prostě tomu chybí to původní kouzlo z TW... a já osobně si myslím že takovejch 80% z toho navíc co TW má tomu dala právě hardwicková a právě s ní odešlo to kouzlo twilight ságy... prostě to něco navíc co v každým filmu nenajdeš...

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: