Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Dojmy z filmu

PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 3:06 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Děkuji Pétě za postnutí téhle fotky na intox. :D Ted svojí domněnku můžu něčím podložit.

http://www.imagebam.com/image/8e036a87007422

V téhle scéně na Cullenovi znatelně svítilo sluníčko a přitom se netřpytili. :)

PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 6:40 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon čer 29, 2009 11:49 pmPříspěvky: 48
jo tak to si moje sestra stěžovala už u traileru že jí příjde že tam furt na ně svítí slunko a že celkově celej ten film je moc světlej... ale tak třeba tam jsou jakože takový ty bílý mraky přes který sice projde hodně světla... ale přímý sluneční záření to není :D :D :D nebo nevím co

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 7:30 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Já jsem úplně v řiťi, nemůžu se dočkat pondělka. V té ruštině jsem z toho pochytila velký kulový, hm a proto jsem nejspíš v řiťi. Na netě to dává jeden do titulek, ale má teprv 3 části, takže jsem slyšela jen 35 minut. Překládat bude až zítra. A zítra začne po půlnoci, budu čekat *lol* .
No a líbí se mi to moc, Volturi ani tak ne. Akce dobrá, hudba tam sice pasuje, ale nedokážu si nic zabroukat. Nejlepší je soundtrack z Twilight. Slade je pašák.
Souhlasím s tím, že Bella je oprsklá jak sviňa, bych ji takovou liskla, až bych si o ni zlomila ruku. Jacob se mi tam líbí, jako hraním. Roztomilá je scéna Alice a Jaspera při nácviku.
Edward vypadá dost dobře. Líbací scény mi nic neříkaj. A je to i vtipný, to je fajn, popichování Jacoba a Edwarda. Hrozila jsem se vyprávění legend u táboráku a náhodou to bylo dobrý. Stan atd., to ještě nevím, že :boo:
Jo a to Švýcarsko, hm, takové trapné, v té situaci. Má to své mouchy, ale fakt se mi to moc líbí, natočené je to dobře. Jo a ještě Charlie je dobrej, je mi sympatičtější než knižní. A už si na nic nevzpomenu. Počkám na kino a doufám, že budou kolem mě sedět důchodci a ne nějaké ehm... ;)

PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 9:43 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon čer 29, 2009 11:49 pmPříspěvky: 48
Inka: tak jestli ses ještě nekoukala po anglické verzi tak mám pro tebe dobrou zprávu ptz od včerejška je na netu celekm kvalitní verze v angličtině jestli ti to nějak pomůže... já osobně jsem sice v kině byla hned ve středu ale i tak ji mám už v počítači staženou *evil*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 11:47 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Teeeeda moc moc moc se mi to líbilo :+1: :+1: :+1: s radostí bych Belle střelila facku stejně jako v knize - tudíž dobře zahrané :P příští týden valím znova - sice to mám už doma ale kino je kino.

PříspěvekNapsal: pon črc 05, 2010 5:32 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Let´s face it... :shock:
Eclipse se mi teda vážně moc moc moc líbilo :+1: Vážně super.

Jen... nesnáším "filmovou" Bellu, fakt že jo. Osobně si myslím, že Bella a Charlie Swan jsou postavy, které se ve filmu nejvíc odlišují od knižní předlohy. Ale zatímco u Charlieho to je jenom dobře, protože ve filmu je prostě úžasný, u Belly je to přesně naopak. Nevím, jestli to je chyba Kristen nebo tvůrců filmu, jestli prostě chtěli ten její charakter takhle přetvořit, to nedokážu posoudit, ale... I don´t like it :( Je mi protivná už od jejího "shut up" v New Moon a v Eclipse je to ještě horší. Já být Edwardem, tak ji v klidu přenechám Jacobovi :twisted:

Pak je tu Bryce v roli Victorie. Nemá šmrnc a ani náhodou na Rachelle nemá, protože ta byla v téhle roli perfektní :(

Ale zbožňuju Emmetta :D Konečně dostal Cullenovic klan řádného prostoru a je to moc dobře. Jasper taky zabodoval ;)

Nevtipnější scéna je rozhodně "sex talk" :lol: a moc se mi líbila Edwardova žádost o ruku. Opravdu moc krásné ;) :cry:

Jsem ráda, že indiánské historky byly zkráceny na to nutné minimum, to mě potěšilo, a taky flashbacky byly dobré, obzlášť ten Jasperův ;)

Jo a taky Riley, toho musím vyzdvihnout. Fešný záporák :)

Hudbu nedokážu zatím nějak zhodnotit, ptž si pamatuju jen to, kde hrál song od Muse a písníčku z titulků. Toť vše :o Divný. Až to uvidím podruhé, budu se na hudbu (snad) víc soustředit.

Každopádně díky Davide Slade, škoda, že nebudeš točit i BD ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon črc 05, 2010 7:06 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Mikita píše:

2) Je příšerné, jak může něco tak nádherného a intimního, jako jsou rozhovory B/E či B/J, při vyřčení nahlas OBČAS vyznít tak směšně. Ale tady jsem za jedno s Lecou, „ach ta rozpolcenost“, tos vystihla. ;)

Neukamenujte mě, ale já už fakt vysloveně nesnáším líbací scény B/E. Jako jsou pěkné, ale je jich moc. :D

Myslím, že to vyznělo směšně právě proto, že to jsou spíš intimnější scény, já třeba miluju ve Stmívání tu scénu na louce, ale nedovedu si ji představit doslovně převedenou na plátno a předhozenou davu puberťáků... některé filmy jsou asi stvořeny pro domácí kino.
(I když, některé filmy jsou nabité emocemi a dovedou vyvolat napětí i v kině, ale to jsou extra kusy. Např. Pán prstenu. Nebo Harry Potter.)
Doufám, že na tenhle film se dostanu ještě v červenci. Bylo plné kino?

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon črc 05, 2010 11:19 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Já byla v kině dnes, před chvílí jsem dorazila domů. Vůbec mi nepřišlo, že jsem to dnes viděla po čtvrté. Až dnes jsem měla pěkný obraz, ale taky už čtvrtý překlad. Když dovezl Edward Bellu Jacobovi, tak Jaco říká " jsi krásná", jindy Ahoj krásko a v kině Ahoj lásko. No a po čtvrté to bylo rusky :D . Ale jiné věty byly zas logičtější v tom kině, než na netu. Třeba - studený jako led.

Taky se mi víc líbila scéna z louky, ta první. I postelová nebyla špatná. Jaco hraje dobře, ale připadal mi větší dítě ve tváři, než v New moon a líbačka s Bellou byla suchá, ale přišla jsem na to, že to bude tou Kristen, u chlapů nevidím problém :D

Já nevím, z Volturi se mi nejvíc líbil Aro a ten tam teď není. Jsou to takoví vandráci v hadrech ze second handu.
Jaspera už jsem chválila, ale dnes ještě víc, byl sexy.
Kino nebylo plné, asi tím, že je svátek a taky nebyl lístek za 98 kč i když je pondělí, protože je svátek :D . Snědla jsem 3 cheesburgery, 2 nektarinky a domů jsem šla jak v 8.měsíci těhotenství. Opět jsem měla zaražené větry a chtělo se mi strašně čůrat, wc přeplněné, takže to byly muka.

PříspěvekNapsal: úte črc 06, 2010 11:02 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon pro 07, 2009 6:27 pmPříspěvky: 28Bydliště: Praha... částečně
Tak už i já se konečně můžu pochlubit prvními dojmy z filmu. Teda zatím jsem viděla jen verzi z netu, navíc s rozplizlým obrazem (no aspoň to mělo české titulky :D), ale tak aspoň něco - do kina se totiž dostanu kdoví kdy...
Takže k věci... Celkový dojem z filmu je dobrý, jen mi to přišlo nějaké trochu uspěchané a docela mi vadilo, že hodně scén bylo slepených dohromady, takže tím zanikly mé oblíbené knižní momenty :( Ale tak na druhou stranu chápu, že to museli do těch dvou hodin nějak nahustit...
Teď se to pokusím rozebrat trošku podrobněji, dokud si to ještě pamatuju :D

- úvodní scéna s Rileym - super, líbil se mi ten hororový nádech
- nechápu, co dělal Jasper ve škole, neměl náhodou "maturovat" společně s Rosalií a Emmettem? :shock:
- líbily se mi flashbacky Rose a Jaspera, hlavně u Rose to bylo přesně tak, jak jsem si to při čtení představovala :clap: a s povděkem jsem uvítala zkrácené indiánské báchorky :clap:
- miluju trénink Cullenových!!!
- podle trailerů jsem myslela, že mi bude hodně vadit scéna, kdy Bella odjíždí s Jacobem na motorce od školy, ale nakonec to nebylo tak hrozné (ale pořád si stojím za tím, že to by knižní Bella NIKDY neudělala - kazí to charakter postavy a to mi vadí)
- buď to bylo tou mizernou kvalitou obrazu, ale nějak mi tam chyběl třpyt Cullenových na sluníčku...
- sex talk s Charliem :D :bravo:
- Volturiovi - asi to bylo tím, že tam nebyl můj oblíbenec Aro, ale zrovna nadšená jsem z nich nebyla... nevím jestli bylo dobře ukázat je, jak sledují řádění novorozených a přitom nezasáhnou :roll: Ale Jane byla dobrá.
- scéna ve stanu :bravo: "I'm hotter than you" :D:D
- zásnuby - ehm... z toho jsem malinko rozpačitá... asi to chce ještě pár zkouknutí... jinak scény EaB se mi vesměs líbily
- polibek BaJ - tuhle část v knížce zásadně přeskakuju, a ani film to nezmění... ale zahrané to bylo dobře :)
- Victoria - až do poslední bojové scény jsem si myslela, že ani není poznat, že to není Rachelle... ale pak... ouvej :?
- moc se mi naopak líbila honička Victorie a Cullenových v lese :clap:
- návštěva na Floridě - no asi bych se bez toho obešla...
- Bellina paruka - v některých scénách super, v jiných to bylo horší... Naopak Cullenovi si co se týče vzhledu oproti NM dost polepšili
- miluju všechny scény, ve kterých je Jasper :bounce: (kromě již zmíněné "školní", kam prostě nepatří)

Tak to by bylo asi všechno. Vím, že je to hodně chaotické, ale psala jsem to tak, jak jsem si vzpomněla. Doplním po dalším shlédnutí :)

Eh... koukám, že jsem se nějak rozepsala :shock:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 07, 2010 12:39 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Pokud Jasper nebyl v maturitním tak tam podle mě byl proto, že maturovala Alice. :) Jinak je to chyba.

Ted mě tak napadlo. Jakou roli nakonec měla ta němka co roli vyhrála v nějaké soutěži?

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: