Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Edward

PříspěvekNapsal: čtv črc 16, 2009 8:45 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Katie já si to myslím asi taky tak, jenže Bella má opravdu zvláštní myšlení takové svoje takže dříve či později by ho stejně upoutala tím jak přemýšlí.

PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2009 2:14 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
ElLizz: Opravdu jsi nadějná romantička. :D

Už se mi o tom skoro i zdá a uznávám, že zajímavé myšlenkové pochody by pro Edwarda mohly být dostatečně lákavé. Ale co kdyby věděl, že ho Bella miluje?
Kam by se poděl ten dobývací efekt? Ta zvědavost, proč ze spaní říká jeho jméno? Edward si pořád myslel, že se ho Bella bojí, že ho nemá ráda (MS), nemyslíš, že tohle bádání by jim v zamilovávání chybělo? :)

Naposledy upravil Mikita dne sob črc 18, 2009 1:08 pm, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2009 8:40 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
no jo to by chybělo, ale já věřím tomu že on by si našel něco jiného - třeba otázka proč se mě nebojí? :lol: Já myslím, že by si něco našel už jen kvůli té její vůni - prostě nesmířím se s tím, že by se sbalil a odešel

(Já jsem romantická jen když se mi to hodí - třeba Angeliku jsem nikdy neviděla a jsem na to pyšná :lol: )

PříspěvekNapsal: úte črc 21, 2009 11:45 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Ellizz, tak jsem nad tím tak přemýšlela a asi máš pravdu, Bella by byla stále nemotorná a potřebovala by ochránit a situaci s dodávkou by se vyhnout nemohli. A i kdyby se s ní Edward odmítal bavit, instinktivně by ji zachránil a už by to jelo. :)

Četla jsem fanfiction povídku, kde mohl Edward číst Belle myšlenky přes jinou novou upírku v rodině a moc mě to pobavilo. :)

Já bych ale ráda nahlédla do hlavy Edwardovi. Moc by mě potěšilo, kdyby Steph dopsala MS až k pasáži, kde v sobě Edward najde sílu Bellu opustit, taky by mě zajímalo, jak o tom s rodinou debatují.

Myslíte, že má Edward nějakou aspoň drobně negativní vlastnost? :)

PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 9:06 am
Jasně že má - :lol: přehnané ochraňování Belly a trošičku té majetnickosti 8-) sklony k melodramatičnosti - no shrnuto a podtrženo - přehánění :lol:

PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 9:48 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Kdyby Edward uměl a mohl číst myšlenky Belly, tak by ten příběh vypadal úplně jinak a ztratil by ten původní smysl, alespoň pro mě ;) A z mýho pohledu by to nemělo takový kouzlo a asi by mě ani nebavilo to číst :roll:

Edward a špatná vlastnost? Pche, neexistuje :lol: Mě jen vždycky štvala ta jeho trpitelskost, pocit, že jen on může za všechno špatné... ;) A taky trošku to ochraňování, i když je pochopitelné ;)

Už jsem tady psala, že majetnický teda pro mě není 8-) Chová se jen lidsky, tak jak by se zachoval každý chlap, kterému na jeho lásce záleží 8-) Samozřejmě že žárlí, kdo by nežárlil? Asi jen opravdový flegmatik ;) A to mi přijde v tomhle ohledu ještě docela dost tolerantní ;) :roll:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 10:27 am
No ono to nebylo myšlený jako že by to mělo být v příběhu spíš jen jako polemizace.

A podle mě je žárlivost špatná vlastnost - je to nedostatek důvěry

Citace:
Chová se jen lidsky, tak jak by se zachoval každý chlap, kterému na jeho lásce záleží

Tak tohle si teda taky nemyslím - aby mi chlap dával zaracha a nemohla bych jet na návštěvu za mým nejlepším kamarádem? No to bychom si asi popovídali. (I když oni mají sice jiné bariéry a zdi které zřejmě nejdou překonat - to je pravda, ale rozhodně se nechová jako každý chlap, kterému na lásce záleží - v tom případě bych se musela rozvést, nebo se zavřít doma a nevystrkovat nos :roll:)

PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 10:36 am
Citace:
Tak tohle si teda taky nemyslím - aby mi chlap dával zaracha a nemohla bych jet na návštěvu za mým nejlepším kamarádem?

K téhle situaci jsem tu žárlivost vůbec nevztahovala ;) Tady si myslím, šlo spíš o to Bellu ochránit, i když to bylo přehnané ;)

Taky myslím, že později měl Edward dost důvodů k žárlení :twisted: Např. když Belle její "nejlepší kamarád" řekl, že ji miluje a pak ji políbil... No, nezlob se na mě, ale kdo by v tuhle chvíli nežárlil, tak není normální 8-) Jen můj názor, toť vše ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 11:00 am
No jo Kačí u této situace mě spíš napadlo, že jeho reakce je opět přehnaná, ale úplně opačně. Jé já bych vyváděla!!!! (bože mě ho bylo líto :cry: chudinka Edík a zlá Bella - :curse: nevzpomínat). To je jasný v tom jsem s tebou za jedno - já to ale brala obecně ;) :P

PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 11:05 am
No jo, Bella :mrgreen: k tý se radši ani nevyjadřuju ;)

Žádný obecně :lol: Tady se všechno bere z Twilight sága pohledu ;) :D

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: