Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Edward

PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 11:16 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Citace:
Žádný obecně :lol:

Jasně obecně Edward jako že ne vybraná scéna ale obecně TW sága :lol:

PříspěvekNapsal: pát črc 31, 2009 10:00 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Jak už je asi tradicí, čtu opět Twilight. :D
(Fakt nejsem blázen, jen jsem teď tak vyřízená z práce, že po přečtení 2 stránek vždy usnu, takže bych z knihy, kterou neznám skoro nazpaměť měla pěkný prd. :D)

A tak jsem se teď dost zaměřila na Edwarda. Všímám si těch maličkostí, které dělá. Hrozně ho obdivuju za to, že sleduje věci, které pro něj nejsou přirozené, jak hlídá, zda Belle není zima, zda nemá hlad a tak. Je to běžně galantní, ale od někoho, kdo to necítí je to supergalantní.

A prý: "Měla by ses ode mě držet dál!" Jak by to šlo, když je tak oslnivý. :D Tedy, stejně je to pro mě nepředstavitelné, myslím, že jsem ještě nepotkala někoho, o kom bych řekla, že mě oslnil. :)

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 10:11 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Miluju Twilight... Miluju Edwarda v Twilight :twisted:

Já už jsem na tom tak špatně, že když si aspoň jednou denně nepřečtu něco z těch knížek, nějakou scénku s EDWARDEM, tak mám absťák a jsem z toho celá špatná :boo: :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 4:57 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Edward je má nejoblíbenější a nejmilovanější postava a myslím si,že to je krásné a takový únik z reality a naši muži můžpu být rádi,že básníme o knižní postavě,tsee,i když teda u mě to básnění je teda horší než když básním o chlapovi ketrého mám na dosah :lol: Líbí se mi všechny jeho vlastnosti,i ty špatné,tak to má být,takže pro mě je i se špatnými vlastnostmi dokonalý.Jo a k tomu,jestli by pro nho byla Bella tak zajímavá,tak určitě nebyla,zaujala ho právě tímhle a tím si ji začal všímat,vrtalo mu hlavou,že nic neslyší a tím se na ni zaměřil a taky zjistil jak mu voní atd.Jinak by to byla klasická holka ze školy,tak jak ostatní.V MS se přece zmínil-všichni mluví o té nové atd...,nezajímala ho.A navíc i pro nás čtenáře by to bylo nudnější a odvíjelo se od toho spoustu věcí v knihách,takže to byla nutnost a nutnost i v tom směru,že je logické,že pro ńho byla něčím vyjímečná,ptž,proč by zrovna ona jinak měla být tou jeho láskou,když by si ji ani normálně pořádně nevšiml s jeho povahou a způsobem života.Až pak poznal jaká je a miloval ji jaká je..blbec :lol: Kdyby byl v Ostravě,poznal by lepší :lol:

PříspěvekNapsal: úte říj 27, 2009 5:19 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
ellizza píše:
Víte co mě tak napadlo? Zaujala by Edwarda Bella, kdyby jí viděl do hlavy tak jako ostatním?

Ellizo, dobrá otázka. Myslím že ne. Pro něj by to byla talší tuctová holka, která ho bezmezně obdivuje (vzpomeň jenom jak komentoval Jessičiny představy - a v podstatě ty Belliny byly úplně stejné, nebo podobné.)
:oops:
Takže prvně ho zaujalo to, že ji neumí číst. Tím se pro něj stala naprosto jedinečná a vyjímečná. To, že několikrát zkoušel, jestli se nemýlí, ho vlastně přivedlo k ní blíž (když pomineme jejich společnou hodinu).
Navíc k tomu patří fakt, že mu voněla jako nejslibnější kořist. A k tomu myšlenky ostatních Belliných kamarádů a kamarádek, některé normální, některé žárlivé a nepřejícné. Plus jeho vrozený ochranitelský komplex a gentlmenství.
A hups, je tu Bella jako objekt hodný jeho zájmu, ochraňování a lásky... :cheerleader:

Nééé, to si dělám celkem srandu. Fakt je, že tohle má logiku - a taky o čem by Stephenie psala?
:rolling:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte říj 27, 2009 5:33 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Jasně, že by ho nezaujala. Maximálně jako chodící svačinovej bar, ale to kouzlo spočívá přece v tom, že jí do hlavy nevidí, to je na tom to... Co ho láká ještě víc, než její krev - chtít ji pochopit, vědět, o čem přemýšlí, proč se tváří tak či onak... O tom to přece je. Když by mu to naservírovala na podnose jako každá jiná holka, rázem by zapadla a ztratila to kouzlo. ;)

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 11:15 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Přidávám se ke Kačí, jak jsem teď na čas odložila knihy, mám absťák po Edwardovi. MS to jistí, asi si ho budu muset nahrát do mobilu. ;)

Myslíte, že Edwarda dělá dokonalým ta moudrost, co nabral za 100 let, nebo že byl dokonalý už v roce 1918? :) Jako jde mi o to, zda nějaký takový typ může vážně už teď existovat, nebo za sebou musí mít ty roky. :D

PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 12:23 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Mikita: Edwarda dělá dokonalým ta moudrost, má 108 let, že jo, teda v knize je to tak myšleno, ale jinak je dokonalý pro to, že nám ho Steph tak stvořila. :lol: A odpověď na druhou polovinu- takový typ teď neexistuje a kdyby to mělo být těmi roky, tak to by zas nebyl typ pro nás. Teda aspoň já bych 108letého nechtěla :lol:

PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 12:28 am
Hehe, já bych také chtěla jen 108letého forever 30tiletého upíra. :)

Ne, upíra asi ne, nevím, zda bych chtěla být také upír. :)
To mamina s tím nemá problém. Dnes u filmu mě absolutně dostala, prý proč Edward tu Bellu hned nepřeměnil. :)
Tož jsem jí s sebou domů vrazila první díl, ač čte, holka jedna. :D

PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 1:39 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Edward je hodně scestovalý a zná spoustů věcí, ale nevím jestli nabral moudrost. Kdo pro mě zosobnuje moudrost je Carlisle ;) Edward je spíš takový galantní. :) Prostě gentleman.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: