Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Alice Cullen

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 12:33 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
No to sblížení je popsané v kapitole co musela na radu vydavatele z knihy vyjmout. Ale jinak se mohly přece sblížit v době mezi první a druhou knihou né? A nebo ty na sebe přímo navazuji? Moc si to nepamatuji, ale myslím že je mezi tím(oběma knihami) nějaký menší, v knize nepopsaný úsek.

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 7:32 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Holky nevím, zdá se mi, že nějak přehlížíte celé to období, které je v NM popsané - jak se Alice o Bellu starala, pže potřebovala nějakou female, když byla zraněná přeci. Takže jí pomáhala a pořád tam byla a vzhledem k tomu, že Alice je sympatická úplně každému a zároveň od začátku podporovala vzah Edward-Bella, je tam víc důvodů, proč to prostě klaplo.
A v té vynechané kapitole je spíš nastíněná povaha Alice když už nic jiného.

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 9:48 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Hrozně moc se mi líbí vztah Alice a Jaspera. Na letišti po návratu z Itálie jsem jim skoro záviděla. Úplně to mám před očima :oops:

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 10:11 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
:D

Já mám Alice a Jaspera jako nejoblíbenější pár myslím i v představovacím topicu. Oni jsou opravdu kouzelní. Její seznámení je naprosto skvělé. :D Libí se mi i jejich scénka z Eclipse, při cvičení v lese.

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 10:16 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Když se mnou je to těžký já nemám oblíbený pár ani knihu - miluju to jako celek :)

Alice je úžasná a co k ní dodat? Ještě mám ráda její vztah s Edwardem viz. MS - tam je to nádherné (scéna u piana když vznikala ukolébavka pro Bellu)

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 10:34 pm
S Alice se mi i líbí scéna mezi ní a Jacobem V BD. Jak přemýšlí o to, že je hrozně protivná a otravná. Ale myslím že si i zároveň rozumí v tom jak se oba bojí o Bellu.

PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2009 8:39 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
ve mě by Alice měla skvělou kámošku :lol: Já bych měla pochopení pro tu její nakupovací mánii, i pro ty ostatní neřesti, viz. organizování oslav, oblečení atd. atd. :cheerleader:

Já pořád říkám, není nad Midnight Sun, aneb viděno z pohledu upíra :D Tam jsou ty vztahy mezi Cullenovými skvěle vidět (proto jsem v mých předchozích příspěvcích psala, že vztah Alice a Belly mi přijde v Twilight tak nějak chudě popsán, kde nic tu nic a najednou na záčátku New Moon "love forever", ale k tomu už se vracet radši nebudu...), špičkování mezi Edwardem a Alicí miluju :lol: a zajímavě je napsané i to, jak se Jasper a Alice dali dohromady :mrgreen: Taky bych chtěla vědět, že se toho pravého dočkám... i když, jednoho už doma mám :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2009 10:05 pm
Citace:
Jinak, ve mě by Alice měla skvělou kámošku :lol: Já bych měla pochopení pro tu její nakupovací mánii, i pro ty ostatní neřesti, viz. organizování oslav, oblečení atd. atd.

no tak na ani jedno mě teda neužije v tomto jsem spíš jako Bella, nakupvání mě nebaví a oslavy moc nemusím :? . I když kdyby mi Alice zorganizovala takovou svatbu jako udělala v BD - vdávala bych se znova a tentokrát s chutí :) (ne že by to předtím bylo bez chutě jen jsem chtěla ještě počkat :) ) - tento talent na Alici opravdu obdivuji - umění udělat dobrou slavnost :bow:

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 5:14 pm
ještě dodám k Alici - scéna v Eclipse kdy unese Bellu a dělá jí všechny ty kosmetický věci - já bych z toho asi vyletěla z kůže.

Zajímalo by mě jen tak nad tím trošku přemýšlím a nemůžu na nic přijít - měla Alice někdy s někým opravdový konflikt? A tím myslím i to co nebylo v knize.

Potřebovala bych Alici doma - pohyby na burze apod. že bychom třeba nezkrachovali - jé to by se mi náramně líbilo

PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 12:05 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Malá, protivná tím, jak vše ví, nutí lidem svůj názor, otravuje, dokud nedosáhne svého, vše dělá megalomansky, má nakupovací záchvaty atd., atd. a stejně ji všichni milují, musí mít neuvěřitelné kouzlo osobnosti. :)

Z některých popisů v knize je asi dost na zabití, já mám Alici ráda vždy v kombinaci s některou z postav, její přestřelky s Edwardem, její vlídnost a lásku k Jasperovi, její malé trápení Belly....
Bohužel jsem si neudělala láskyplný vztah k ní samotné, asi jsem nějaká divná, vím. :)

(Je ale pravda, že v MS jsem ji ale vnímala úplně jinak.)

Svatbu sice udělala pěknou, ale já bych si do ní ráda mluvila a udělala bych si ji podle svých představ, takže to je asi to hlavní, co by mě na Alici štvalo. :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: