Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Alice Cullen

PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 9:02 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No když to popisuješ takto, tak to rozhodně zní děsnš. Jenže všechny tyto vlastnosti se musí brát s tím co se děje kolem. Možná je otvravná, ale ona ví kam až může zajít. Vášeň pro nakupování? Na tom nevidím nic špatné, když na to má - proč ne - kdybych měla tolik co ona věřím že skoupím Paříž :lol: , i když mě to nebaví (ale podezírám se že mě to nebaví páč na to moc nemám :) ). A velkolepé oslavy? Tak to jediné by mi vadilo - ale zase jen z důvodu, že bych nevěděla jak se tam chovat.

Já miluju Alicici pro její duševní krásu a lásku k Jasperovi a samozřejmě k ostatním Cullenovým, miluju ji proto, že ona od začátku stála na straně Edwarda a miluju ji proto, že je svá a její vidění pomáhá. Alice je prostě skvělá i když má svoje :)

PříspěvekNapsal: ned říj 18, 2009 9:08 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Alice taky pěkná:o))))..třetí nej postava ze ságy:D

PříspěvekNapsal: pon říj 19, 2009 7:25 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Alice je fakt pěkná baba:D Jak ta její představitelka tak i na stylizovaná atd.. dobrá postava... mám jí ráda z Cullenů obecně:D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: