Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Demetri

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 2:39 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Cítím zjevnou snahu o to aby Demetri zůstal single. :D
Ale beru to. V anagličtině je to prostě jasnější. Navíc kdyby spolu chodily objevilo by se to v profilech těch postav. :D

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 2:57 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Prostě logika a všechno napovídá tomu, že to tak je :o)

A není to JEN má snaha aby Demetri zůstal single :D:D Spíš snaha o napravení falešného mýtu, který mě hrozně štval. Říkala jsem si, jak je vůbec možné, že jsem si toho v knize nevšimla a všichni si tím byli tak jistí. Vůbec se mi to nelíbilo.

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 3:14 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
No s tou Jane to asi opravdu bude jenom mylná představa, přeci jen je na Demetriho mladá a bylo by to divné. Já jsem však na internetu narazila ještě na nejaké povídačky, že Demetri je s Heidi, už nevím, kde to bylo, ale tuším, že se o tom někde zmiňoval i Charlie. Už v tom mám opravdu hokej :?

Jinak Demetriho jako postavu mám hodně ráda, mám poslední dobou ve zvyku si k postavám, které v knize nejsou moc podrobně popsané, vymýšlet vlastní příběhy :D no a Demetriho jsem si opravdu oblíbila. Ani nevím proč.

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 3:32 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Haha Ja som sa tiež divila, odkiaľ to všetci máte. Knihy som čítala len v aj a na nič také som si nepamätala. Peťa to konečne objasnila. Z tej vety je jasné, že Edward myslí len, že Demetri prišiel s Jane, nie je tam nič o chodení. Demetri a Jane by bol fakt divný pár.:D

Vyhľadala som to aj v slovenskom preklade a tam znie tá veta takto:
Aj ona by si samozrejme povedala, že som s tebou, presne ako Victoria. A s ňou prišiel, samozrejme, aj Demetri.

Nechápem, ako sa mohla stáť taká chyba pri českom preklade. Logicky to tam vôbec nepasuje. Už tá prvá veta "Jane by asi uhodla, že s tebou chodím" je sprostosť vzhľadom na to, že Jane vie, že Edward s Bellou spolu chodia.

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 3:38 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Ono se dobře hádá něco co už vlastně víš a máš potvrzené. :D

Koukám že v některých ohledem neselhat jen český dabing, ale i český překlad knih. To je opravdu smutné.

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 9:51 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
petra: To jsem ráda, že sis dala tu práci a dohledala, jak je to psáno v originále :mrgreen:

Už jsem to psala tady víckrát, mě to opravdu připadlo divný a zvláštní, že by Demetri a Jane spolu jakože "chodili", prostě se mi to tam nehodilo, takže jsem ráda, že moje tušení bylo správný :mrgreen:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 11:54 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
No já napoprvé četla český překlad z netu, přiznávám, to než mi přišli knihy, a ani tam mě nic takového nenapadlo, a právě jsem si toho údajného chození vůbec nevšimla, ale raději jsem se nevyjadřovala, ale teď jsem také ráda, že je jasno. ;)

Jinak, kdybych už někoho dávala dohromady s Jane, byl by to Aro, měl pro Jane očividně slabost, možná ale jen otcovskou. :) Ale můj Aro po miliontem přečtení knihy nějak stále víc mládne, takže kdo ví? :D

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 5:08 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Citace:
No já napoprvé četla český překlad z netu, přiznávám, to než mi přišli knihy, a ani tam mě nic takového nenapadlo, a právě jsem si toho údajného chození vůbec nevšimla

abych se přiznala tak ani já to nějak neřešila až pak. A teď je mi dost líto jak ten překlad spackali - je to škoda, ale díky bohu za to že to tak není!

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 6:55 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
Mikita píše:
No já napoprvé četla český překlad z netu, přiznávám, to než mi přišli knihy, a ani tam mě nic takového nenapadlo, a právě jsem si toho údajného chození vůbec nevšimla, ale raději jsem se nevyjadřovala, ale teď jsem také ráda, že je jasno. ;)

hey, ja prave taky cetla ceskej preklad a tak jsem zila v omylu ze jsou spolu... jeste, ze mam jasno, protoze to je fakt divna dvojka :bounce:

PříspěvekNapsal: úte zář 15, 2009 10:59 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Nikdy jsem tuhle pro mě podivuhodnout pesdlost D nepochopila. *bumped*
Buď mi uniká opravdu něco specifického v knize, a nebo se jen zdejší dívčí populace zamilovala do hereckého propagonisty?!
Ok, neberu Vám ho ;-) Nicméně můj názor (áno, ukamenujte mě) je, že je postavou pro mě zatím nijak zvláštní - nijak zapamatovatelnou... Možná to bude tím, že jsem při čtení NM a dalších dílů věnovala prozornost pro mě přitažlivějším z řady Volturiových *cool*
(off: go Jane go)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: