Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Rosalie

PříspěvekNapsal: úte říj 27, 2009 4:30 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Rosalie byla taky zvláštní. Na Bellu děsně žárlila jen proto, že ji samu Edward kdysi odmítl - a teď se najednou zakoukal do obyčejné nemotorné smrtelnice? Kdyby to byla nějaká kráska, tak by to možná nesla líp. I když se pak ukázalo, že Bella není jen tak obyčejná holka...
V podstatě jsem ji neodsuzovala, tak trochu marnivá je každá z nás. A taky by mě štvalo, kdybych dostala kopny od borce a pak zjistila, že si nabalil nějakou "nulu". *confused*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte říj 27, 2009 6:00 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
No tak mně Rosalie nikdy nevadila. Spoustu lidí ji nemuselo kvůli tomu, že neměla ráda Bellu a dali jí "šanci" až po přečtení Eclipse.
Nevím, ale kdyby všichni Cullenovi měli Bellu od začátku rádi asi bych z toho nebyla moc nadšená. No a že by Rosalie Bellu vyloženě nesnášela, to se stejně nedá říct... je pravda, že se k ní chovala povýšeně a v New Moon to zpackala s tím telefonátem Edwardovi, ale nikdy jsem neměla nutkání ji za to nenávidět. No a co se týče její povýšenosti a možná marnivosti... odjakživa všichni obdivovali její krásu a po proměně v upírku se to ještě znásobilo, no a komu by tohle aspoň částečně nestouplo do hlavy

PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2010 8:18 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
to Misqui: zajímavý popis Rose. Když jsem četla ságu prvně tahle blondýna byla, přiznám se, pro mě prostě další z davu (omluva - zaujatí pro jiné charaktery :oops: ). Nicméně druhým kolem, jakmile už člověk ví, co ho čeká a zná skryté pohnutky, srovná si i pádné důvody jednání postav - takže go Rose go... ;)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 2
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: