Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Oblíbenost postav

Favorite character?

Alice
20%
[ 6 ] 20%

Bella
10%
[ 3 ] 10%

Curlisle
7%
[ 2 ] 7%

Edward
27%
[ 8 ] 27%

Emmett
7%
[ 2 ] 7%

Esme
3%
[ 1 ] 3%

Jasper
10%
[ 3 ] 10%

Rose
7%
[ 2 ] 7%

Jacob
10%
[ 3 ] 10%

Jiná postava - uvěď jaká
0%
[ 0 ] 0%

Celkem hlasů : 30
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 11:06 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Každý máme svou nej nej nej postavu. Někdo má jen jednu, jiný víc, a ten malý v zadu má rád všechny...
Ok, koho máte rádi? A proč? Čím si vás ta či ta postava získala?
A naopak kdo Vám z celé eérie pije nejvíce krev? koho byste nějraději vymazali a proč?

Dobrá začnu, budu se opakovat ( jak jinak)

Jasnou jedničkou, byl je a bude Edward: Pro jeho malé střípky nedostatků. Pro jeho jedinečnost. Pro spletitost, kterou z něj cítím. Pro jeho nesmrtelnost…
Steph ho napsala tak, že při čtení "jeho" pasáží jsem měla tendenci se ucuovat, kulit oči či zadržovat dech. S tím dechem jsem to praktikoval hlavně u prvního čtení New moon.
Myslím, že mě nikdy nebude nudit, ač Anya určitě namítne, že je s tou svou opratrností už předvídatelný, pokaždé si říkám proč asi... gah, už aby světlo světa spatřil MS!!!

Další postavy jsou:
Jasper - jižanský getleman s rysy nebezpečnosti, uááá
Alice: bet on Alice!!!
Jacob: opravdu jsem si ho zamilovala až v BD, ale když jsem se později vracela k NM a E - už jsem ho i tam viděla jinak, možná ho víc chápala...
Jane: hahá :rocket: she rulezzz - požaduji přepsání BD, chci více místa pro ni i její roztomilé dvojče! a celkově pro královskou rodinku...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 11:12 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: ned kvě 24, 2009 10:29 pmPříspěvky: 40Bydliště: La Push
Moje nejoblíbenější postava?
Asi to bude šok a mnohé lidi tím překvapím... ;)
ale je to....

JACOB!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 1:19 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Tak mou oblíbenou postavou je Emmett, mám ráda jeho humor.

Strašně mě mrzelo, že dostal v Rozbřesku tak málo prostoru. :cry:

Meyerová mu mohla vymyslet nějakou scénu, třeba tanec s Bellou na svatbě, nebo v závěru jejich trénink. V knize je jen zmíněno, že to proběhlo, ale nic víc.

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 4:03 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No když pominu to co je u mě zřejmé (TW) :lol: (Charlie a v závěsu Edward s Jacobem) fakt se mi zamlouvá Seth - jeho přímočarý postoj k Cullenovým - myslím že v tom je absolutně jedinečný (samozřejmě z La Push).

A v BD Leah - moc se mi líbilo jak se snažila Jacobovi vysvětlit svůj postoj k Rose - a já ji chápala - až moc.

Jenže u těchto knih mi opravdu nejde mít vyloženě rád jen jednu postavu - miluju je všechny od René až po Sama (i když ten mě fakt chvilema točil). Prostě nejde vzít si jen jednu postavu - krásně se navzájem doplňují

A co chudáček Mike Newton :poke: ???

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 5:31 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
Zvolit jednu postavu je dost tezky. kazdopadne, zdycky u me malilinko vedla Alice. alice je mila, ale umi byt i zla. dokaze se nastvat, dokaze bojovat, prosadit si svuj nazor. i kdyz ma starosti je vesele. nekdy je i mala vyderacka *evil* . ma dobre silene napady a proste je tak nejak... hmm, zvlastni? dokaze prekvapit, nadchnout, rozcilit. ale vzdycky je v ni velka davka optimismu. jr to proste alice... :wave:

dalsi oblibenci:
Emmett - uzasnej smysl pro humor, jeho narazky :rolling: . navic dokaze brat veci vazne a zaroven s humorem a odvahou *rofl*
Jasper - hmm, hodne zvlastni osoba. mam ho hodne rada. ta tajemnost, ktere ho celeho pokryva... nejakym zpusobem me fascinuje
Jane - ta mala "mrcha". uzasny upiri dvojce. kdo by ji nemel rad... *evil*
Seth - proste super kluk

z pribehu bych nikoho nevymazala, ale:
bella a edward - v nekterych chvilich mam sto chuti je zliskat
jacob - sakra co si ten kluk mysli? ze muze vsechno? ahh, nesnasim ho... a vlastne, ho mam i rada *confused*
laurent - tak toho chlapce by zaslouzilo poradnerozcupovat na kousicky... a az by se zas spojil, tak ho znovu cupovat...
sam - ten se mi nikdy nejak moc nezamlouval

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 6:28 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:04 pmPříspěvky: 17Bydliště: Volterra, Itálie
Je zvláštní, jak výběr herců, dokázal změnit můj pohled na oblíbenost postav. :x Možná si někteří vybaví, jak jsem v minulém foru tíhla k jedné tehdy pro mě úžasné rodince. Obzvláště jednu postavu jsem šíleně zbožňovala.
Po výběru herce pro onu postavu se stalo, to čeho jsem se nejvíce obávala. Že se mi nebude líbit a tím pádem to ovlivní můj pohled na danou postavu a vše kolem ní. Obávala jsem se oprávněně. Díky tomu se z oblíbené postavy stala postava, kterou nemůžu vystát. Všechno jako by se otočilo vzhůru nohama.
Mohu z čistým svědomím říci, že od té doby pro mě v příběhu neexistuje žádná nejoblíbenější postava. Mám pár postav, Které mě svým způsobem zaujaly (Carlisle, Alice). Ale od toho, co jsem pociťovala a prožívala před onou změnou je to slabounký odvar. Kvůli tomu jsem ztratila tu radost z příběhu, kterou mě naplňovala a tu posedlost, která mě na začátku postihla. Všechno je pryč a zůstala jen prázdnota. :cry:

PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2009 7:29 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
Moje nejoblíbenější postava je jednoznačně Rosalie :) po NM a Eclipse jsem ji měla ráda, po BD jsem ji milovala :D tím se dostávám k osobě, kterou vůbec nemusím a to je Jacob. I když po BD se to zlepšilo :)
Jinak mám ráda samozřejmě Edwarda, Alici, Emmetta, Charlieho... a někde vzaaadu je Bella :D

That I must love a loathed enemy.“

William Shakespeare, Romeo a Julie
Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 1:40 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Samozřejmě, že jsem si zamilovala Edwarda, Bella mi v knize místy lezla dost na nervy, ale její charakter ve filmu mi přijde dokonalý, není už pro mě ufňukanou holkou...ale postavou, pro kterou budu vždy ráda hlasovat v podobných anketách je Jasper (případně Emmett). Jasper je bojovník, má divokou minulost a každý jeho abstinenční den je neskutečně těžký a přesto odolává, pro lásku k Alici. Je tajemný, nebezpečný a něžný zároveň. Je prostě dokonalý. ;)

PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 7:47 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Mikita píše:
Bella mi v knize místy lezla dost na nervy, ale její charakter ve filmu mi přijde dokonalý, není už pro mě ufňukanou holkou...

vidím to docela podobně... Kris se role Belly zhostila s bravurností a elegancí! a pokud jde o knižní Bellu - ta mi ukrádala klidu hlavně v Eclipse. Vím, že to svým způsobem dávalo knize originální kouzlo, ale prostě jsem ty řádky těžce polikala. No ale přiznám se, že právě můj fav character mi jednou svou reakcí (taky v E) též nadzvedl mandle!

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned kvě 31, 2009 9:35 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
no ja by som nevymazala ziadnu postavu a milujem vsetky (okrem Jacoba) za naj som ale oznacila Edwarda uplne ma dostalo nedopisane MS kde je E pohlad na situaciu a poviem vam ze som sa super bavila :bump: takze preto Edward :+1: ale keby sa to tykalo filmu tak Charlie ala BIlly Bruke *yay*

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 2
Přejít na stránku 1, 2  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků
Přejít na: