Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Charlie

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 5:27 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Já miluju Charlieho - jako otec je naprosto nejlepší jak v knize tak i ve filmu!!! Opravdu - sice moc nemluví, ale když promluví tak to stojí za to :D

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 6:20 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
Nevím, v knize mě Charlie moc neoslovil, ale ve filmu... :D :D od jeho svatozáře po nabití pistole, když měl přijít Edward :D u něho jsem chytala záchvaty a když byla scéna, kdy Bella od něj odcházela... přísahám, že jsem slzela

That I must love a loathed enemy.“

William Shakespeare, Romeo a Julie
Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 6:33 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Citace:
od jeho svatozáře po nabití pistole, když měl přijít Edward

No jasně to bylo úplně úplně nejlepší :rolling:
Ale prostě v Eclipse jeho přednáška pro Bellu a v BD tam se teprve ukázal a v NM se držel opravdu statečně nevím co bych dělala jako rodič já - byl prostě úžasnej :bow: a hlavně v ničem se nenimrá - sen každé dcery

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 6:54 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
je, charlie se po filmu stal jednou z mych oblibenych postav, a prednaska v eclipse byla taky uzasna :lol:

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 8:29 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Mě se Charlie líbil dost i v knize :o) A po přečtení Midnight Sun, je hrozně takovej jako...dobrej otec, kterých se tolik nevídá :D Nebo aspoň já s tím nemám zkušenost.
Mě se hrozně líbilo jak Bellu pořád chodil do pokoje "nenápadně" kontrolovat, nebo to, že nemá předsudky, a jiné věci.

Ve filmu se mi líbilo jak zatáhl závěs před Tylerem, ty další vtipny mi přišly takové (no všechny) prvoplánové, ale i tak, protože jsem normální člověk, jsem se smála :D

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 8:35 pm
nol íbí se mi jak Edward řekl že Charlie si bude raději lhát do kapsy než by se zajímal o něco do hloubky (tak nějak to bylo :) )
A hlavně jak vyhrožoval BD Belle že všechno musí říct René sama a pak jak byl nabručenej že to neprošlo. Nebo ty řeči púod knír když k nim Edward pořád chodil no prostě :bravo:

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 8:43 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Mě se hrozně líbil ten jeho roztomilej šok, když se v Eclipse Edwarda ptal kam se dostal on na školu a Edward že na Harvard, Princeton..no prostě jmenoval Ivy league a já se hrozně smála bavilo by mě to vidět převedeno do filmu takové to...."oh" :D

A ty jeho poznámky byly dobrý .o)

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 6:04 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Filmový Charlie absolútne prevalcoval knižného. Pred filmom mi do úlohy Charlieho najviac pasoval John C. Reilly, ako Steph napísala na svojich stránkach. Taký ten milý, udomácnený typ chlapa, na ktorého ženské moc neletia, ale má zlaté srdce. Ale Billy Burke ho posunul na úplne novú úroveň. Spravil z neho charizmatického chlapa so štipľavými poznámkami a so zlatým srdcom.:) Keď stál sám vo dverách, po tom, čo ho Bella opustila.... he broke my heart.

PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 5:20 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
také mám Charlieho moc ráda...díky Billy Burkovi mě film velmi bavil a ve scénách s Bellou jsem mohla mluvit o skvělých hereckých výkonech....no a to gesto se svatozáří a nabití...bomba

co se týče knižního Charlieho je mou oblíbenou scénou, jak podezírá Bellu, že se chce vyplížit večer z domu... :)

„Charlie odešel před hodinou – když ti napřed v autě znovu zapojil kabely od baterky.“ (Edward)

Starostlivý a přesto nevtíravý...dokonalý táta....

PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 7:28 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:04 pmPříspěvky: 17Bydliště: Volterra, Itálie
Charlie mě ve filmu velmi mile překvapil. Billy Burke se své role zhostil úplně bezvadně. Navíc jeho postava nebyla před filmem nijak extra zmiňována. Nikde se o ní moc nemluvilo. O to překvapeněji a nevěřícněji jsem pak hleděla na film. Filmový Charlie jako by ta postava ožila a vyskočila z knížky rovnou na plátno. Lépe už to snad zahrát nemohl. Už teď, se těším na Charlieho v New Moon, i když tam těch komických scén moc není. Ale třeba Billy Burke všechny opět něčím překvapí. :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 2
Přejít na stránku 1, 2  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků
Přejít na: