Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Jacob

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 4:05 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Koukám hodně se tady o Jakovi mluví a ve směs dost špatně. Proboha proč????? Je to jenom zamilovanej kluk

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 6:14 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:04 pmPříspěvky: 17Bydliště: Volterra, Itálie
Je pravda, že asi do konce třetího dílu, jsem ho dost nesnášela. Když jsem si přečetla Nový měsíc podruhé a potom Rozbřesk, tak už proti němu vůbec nic nemám. Je to moc milý kluk. Občas nastanou i okamžiky, kdy je mi líto, že se Alice na konci Nového měsíce vrátila, když to mezi Bellou a Jacobem vypadalo tak hezky.

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 6:29 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Citace:
Občas nastanou i okamžiky, kdy je mi líto, že se Alice na konci Nového měsíce vrátila, když to mezi Bellou a Jacobem vypadalo tak hezky.

Já si ale myslím, že mezi nima by to nikdy nemohlo být tak aby byli oba úplně naprosto šťastní. Ano ona ho milovala, ale ne dost na to aby s ním byla opravdu šťastná, pořád by jí něco chybělo, on by byl sice šťastný (dokud by se neotiskl), ale.... A kdyby se Edward vrátil později tím víc by mu ublížila. Ale mám ho ráda protože je skvělý kluk i když poměrně sebevědomý, namyšlený ("myslím že líbám skvěle" :lol: ) a tak trochu drzý. Ale nedokážu si představit co by bez něj Bella dělala

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 6:32 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:04 pmPříspěvky: 17Bydliště: Volterra, Itálie
Já osobně si nedovedu představit příběh bez něho. Kdo by dával Belle sílu. Hrozně se mi líbí, když mu říká, že je její sluníčko. Když tak nad tím přemýšlím, on je opravdu ten hřejivý element. Tím nemám na mysli jen to, že jako vlkodlak má vyšší teplotu. Působí tak na mě celkovým dojmem. :+1:

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 7:27 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
jake je optimistickej, veselej, lehkovaznej a sebevedomej. hrozne se mi to na nem libi. urcite je velkym prinosem do pribehu. v NM belle hodne pomohl a v BD byl taky uzasnej ("hadky" s rose... rofl). ale, na konci NM a E me tak nastval, ze ho nesnasim.... ale zaroven homam rada, je to super kluk :bounce:

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 7:40 pm
Citace:
na konci NM a E me tak nastval, ze ho nesnasim...

No ale na druhou stranu, když uvážím proč to udělal tak se na něj nemůžu ani zlobit. Někde jsem četla (a už nevím kde) článek jaké to je být Jacobem Blackem a tam mi to docela docvaklo. Když se podívám do hlavy Jakovi, tak je to poměrně pochopitelný. Zamiloval se a zkoušel to

I když teda s tím vydíráním v Eclipse mě taky vytočil - jenže Bella víc!!! Ať byla obět citovýho vydírání nebo ne - tím co tam udělala ublížila hned třem osobám (vč. sebe)

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 7:52 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
[/quote]I když teda s tím vydíráním v Eclipse mě taky vytočil - jenže Bella víc!!! Ať byla obět citovýho vydírání nebo ne - tím co tam udělala ublížila hned třem osobám (vč. sebe)[/quote]

JJ, souhlas... Jacob je taková rozpruplná postava :lol: a to vydírání mě štvalo fest... Ale jinak, ani se nedivím, že je, jaký je... bejt až ten druhej je prostě na pendrek :roll: Navíc, Bella si to zavinila tak trochu sama, že...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 8:09 pm
Citace:
bejt až ten druhej je prostě na pendrek

No jo ale on od začátku věděl že bude ten druhej! Říkala mu to nesčetněkrát a sám se o tom přesvědčil v NM když odcházela s Alici. A ona si to mohla opravdu sama, ale tu určitou věc dělat nemusela!!! Tím mě teda nakrkla :banghead: bylo mi edwarda moooc líto

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 9:39 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
ellizza píše:
I když teda s tím vydíráním v Eclipse mě taky vytočil - jenže Bella víc!!! Ať byla obět citovýho vydírání nebo ne - tím co tam udělala ublížila hned třem osobám (vč. sebe)

jj, presne... bellu bych na konci E nejradsi zliskala. jakob toho prost umel vyuzit...

PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2009 5:32 pm
teď právě E asi po 15-tý dočítám tak jsem zase vytočená - ten kluk je fakt nezmar. A toho Šalamouna si taky mohl odpustit :curse:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 3
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: