Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Jacob

PříspěvekNapsal: pát kvě 29, 2009 12:20 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
podle mě postava Jacoba v knize za svý velký sebevědomý schovává svý opravdový zranitelný já :lol: ale i tak mě štve :lol: ne sranda, ale myslím, že lidi se spíš dokážou vcítit do Belly nebo do vztahu Bella vs. Edward, ale do Jacoba spíš ne...

Vždycky když se začtu, tak mě Jacob v příběhu štve :evil: ... ale nakonec ho začnu litovat :boo: kdo by neprudil, v situaci, když někoho milujete, ale pořád jste až druhej v pořadí? On si sice myslí, že je pro Bellu ideální, ale stejnak ve skrytu duše ví, že je prostě až ten DRUHEJ :banghead:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob kvě 30, 2009 1:52 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
jen k tomu čtení pořád dokola, já mám teď u postele Obchodníka se smrtí a před spaním si tu knihu čtu (hlavně proto, že jsem všechny díly TWL popůjčovala kamarádkám) a celou TWL ságu mám v mobilu a tu si čtu po cestě do školy, při čekání u doktora, když přítel usne a nevidí, že odkládám "maskovací" papírovou knihu, prostě furt a už mám klid a nikdo mě kůli tomu nepošťuchuje :D

jinak když jsem poprvé četla NM, tak jsem také Jacoba nesnášela, zdržoval mě, stále jsem doufala, že se někde Edward objeví, když jsem to ale četla potřetí, tak jsem si to i užívala a Jacoba si zamilovala..i když v E jsem ho trochu nesnášela za ty jeho pokusy o Bellu, ale když já ho pak i začala chápat...chudák Jacob..... :boo:
no ale teď je jistě spokojený, takže happy end na obou frontách ;)

PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 8:21 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:20 pmPříspěvky: 22
[quote="Mikita"]jinak když jsem poprvé četla NM, tak jsem také Jacoba nesnášela, zdržoval mě, stále jsem doufala, že se někde Edward objeví, když jsem to ale četla potřetí, tak jsem si to i užívala a Jacoba si zamilovala..quote]

ja tak isto, ked som new moon citala prvy krat, jacoba som nenavidela a vnimala som ho ako velmi otravneho a dotieraveho, neznasala som sceny s nim..
ked som vsak NM citala druhy krat, uz som vedela ze Edward sa objavi a tak som si vedela viac uvedomit ze Jacob je sice otravny, ale naozaj mily... nezamilovala som si ho, ale je pre mna prijatelnejsi :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 9:26 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Když já furt nevím - Jacoba nejde nenávidět! Vždyť on to vlastně celé nastartoval, on pomohl Belle, on byl hlavní hnací motor. On jí vnukl nápad skočit z útesu - nejde nenávidět Jacoba!!! V NM jsem spíš byla trošinku, trošilinku ale přece naštvaná na Edwarda - on ji opustil, on to způsobil, on jí udělal tu nejhorší bolest, kterou jsem nemohla snést skoro i já (sakra vždyť já u toho řvu pokaždé když to čtu) - takhle vlastně Jake Belle nikdy neublížil, i když jí chvilku odstrkoval. Proboha co by bez něj v NM dělala? Já pochybuju že by jí pomohl Mike - ten na to neměl vitamíny. Byla tam potřeba trocha toho sluníčka, ale zase né moc a to Jacob dost splňoval. Ne jsem výhradně proti nenávisti k Jacobovi - sice mě taky občas štval - to přiznám, ale on na to měl plné právo - teenager :roll: . Musím ale říct jako už po 101 že v E to měl se mnou mnohem složitější, tam mi dávalo zabrat abych mu trochu nenadala :lol: , ale jen trochu

PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 10:38 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:20 pmPříspěvky: 22
ellizza píše:
(sakra vždyť já u toho řvu pokaždé když to čtu)

Ja ked som to citala prvy krat som sa skoro zadrhla od placu a aj teraz placem vzdy ked si to precitam:)

a snad nebude zniet moc zle ked to poviem ale... ja som chcela aby sa bella trapila.. pretoze som sa strasne bala ze ked jej bde dobre, zabudne na Edwarda a bude stastna.. a ja som nechcela aby bola stastna ak by pri tom Edward nemal byt :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 10:24 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Tak a byla jsem u toho když se Bella rozhodovala, že by snad mohla žít normální život s Jacobem. Došla k závěru, že pokud by on byl šťastný mohla by ona být možná spokojená - to mě utvrzuje v tom že ať Jacob dělá co dělá nikdy by ji neudělal šťastnou (chudínek můj malej), ale pouze spokojenou - což prostě není totéž

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 10:36 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
JJ, je mi Jacoba hrozně líto. Jsem si docela dlouhou dobu v jeho části BD, co určitého momentu v BD, myslela že nakonec skončí se Leou. :)

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 10:42 pm
člověče to mě napadlo už v Eclipse v epilogu, jako že by to nemuselo být pro oba až tak špatný, i jeho části v BD se to u mě prohloubilo a pak mi bylo Leah ještě více líto. Když se to veme kolem a kolem tak všichni okolo její osoby byli šťastní včetně Sue - achich :cry: tento osud pro Leah se mi teda vůbec nelíbí

A zajímalo by mě jak to bude mezi Jakem a Renesmé ;)

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 11:08 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
No mají hodně podobný styl myšlení i smysl pro humor a když byli oba nešťastní myslela jsem že by se mohly navzájem utěšit. Ale nakonec skončila sama, což je mi líto. Nejdřív v hlavě slyšela Samovi šťastné, zamilované myšlenky a teď Jacobovi. Holt má smůlu na vůdce smečky. Až na ní jsou všichni z vlčí smečky zadaní? Myslím všechny ty do scény na louce, protože myslím že tam byli ve větším počtu a nevím kdo všechno se přidal.

K Jacobovi a Reneesme. Jejich vývoj vztahu by mě taky moc zajímal. Za jak dlouho to měla podle výpočtu vyrůst? (teď mě napadá, že tu vlastně není topic o ní) :)

PříspěvekNapsal: pon črc 13, 2009 7:19 pm
No jo ona část když Bella přišla na to co Jacob udělal se mi mooooc líííbila :lol: hodně jsem se smála i před tím, jak se vracela z lovu - bomba

ale celkově jsem si nikdy nemyslela, že přítel Jacob se otiskne do Renesmé, stejně tak jako nebylo možné otisknout se do Leah (protože to už by se dávno stalo). Ale je pravda že tím se urovnal spor. Ale co teda Leah? :cry:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: