Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Bella

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 7:53 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
OK. Takže hodně lidí tady píše, že jim Bella nějakým způsobem vadila, nebo že není prostě nějak v pohodě. Tím pádem mě vyprovokovali a já si teda myslím, že Bella je naprosto v pohodě, jen není stejná jako holky typu Jessica (a těch znám teda hromadu) - tichý tip holky, řekla bych že je poměrně uzavřená (možná je to tím, že není upovídaná), ale docela vnímavá k okolí. Fakt je ten, že je někdy až moc "dospělá" a z toho se zachová jako pravý teenager. Ale co každý máme svoje chvilky ;). Její absolutní nemotornost je na ní asi hlavní znak - když se před tebou někdo složí na rovině - je to Bella (nebo Petra.freedom :rolling: ) - dost legrace - vítám názory

PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 8:12 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:24 amPříspěvky: 33Bydliště: Brandýsek
Postavu Belly mám fakt ráda. Její nemotronost, to jak nechce být ani o den starší než Edward a neustále se myslí, že není možné aby chtěl právě jí. Tak jak nám ji Stephenie "vykreslila" je úžesné. Nejvíc se mi líbila v NM, když na konci neveřila, že nespí nebo že není mrtvá a Edward jí pořád miluje (jů to je romantika) :oops: ... A to jak jí stvárnila Kristen super na to nemůžu říct nic jiného prostě super, nedokážu si představit nikoho jiného...

Jo v Eclipsu byla trochu nesnesitelná to je pravda ale mnohem víc mě tam štval Edward s tím přehnaným (pro mě přehnaným) ochraňováním, někdy i to prostě přišlo moc, na druhou stranu jak jí ukazoval výhody nové postele, nebo jak jí v tom stanu požádal o ruku... a celou tu dobu čekal někdě Jacob a myslel si že na konec to bude on ským Bella zůstane. Pak její postavu mam ráda v BD už ke konci kde vyřizuje nový papíry pro Rennesme to už nebyla ta nemotorná Bella, ale ta Dáma Bella...

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 1:25 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:04 pmPříspěvky: 17Bydliště: Volterra, Itálie
Bella se mi hodně líbila ve Stmívání. Přišla mi prostě úžasná tou svou vyjímečností, kterou se odlišovala od svých vrstevníků. Ve spoustě věcech jí tak trochu rozumím a dokážu pochopit její názory. Ve většině z nich s ní naprosto souhlasím.
V Novém měsíci, jsem ji také měla ráda. Bylo mi ji pak hodně líto, když ji Edward opustil. Zareagovala na to opravdu obdivuhodným způsobem. Předstírala, že je vše v pořádku. Myslím, že je jedna z mála, kdo by se takto zachoval. I to jak pak bezmyšlenkovitě a nesobecky letěla z Alici do Itálie. Vše to ukazuje na její vyjímečnou povahu. Když bylo po všem, tak mě trochu naštvala, jak Edwardovi ihned padla kolem krku, jako by se nic nestalo. Ovšem opět to ukazuje na její dobrotu duše.
V Zatmění jsem ji nesnášela za to, co prováděla Jacobovi i Edwardovi. Ten sice předstíral, že je vše v pohodě, ale víme, že nebylo. To jak Jacoba nakonec políbila. Opravdu se mi v tu chvíli úplně zhnusila. V tomhle díle bych ji nejraději přetrhla.
V Rozbřesku mi trochu vadilo, jak přesto, že ji všichni přemlouvali, tak odmítla vzdát se Renésme. Vše nakonec dobře dopadlo. Hodně mě ale mrzelo, jak se všichni bezmocně dívali jak chřadne a ona odmítala jejich pomoc. Ve třetí části mě mírně irritovalo, že byla ve všem tak vyjímečně dokonalá. Ovládla svou žízeň, naučila se pít krev zvířat. Žádný problem, v přítomnosti lidí. Pak ta úžasná schopnost, kterou taky mistrně ovládla za pár chvil.
Ale na druhou stranu jsem jí to hodně přála. Brala jsem to jako satisfakci, za všechnu tu smůlu, nemotornost a trable v lidském životě. Byla to taková její odměna za výdrž.
Celkově sečteno a podtrženo, mám Bellinu postavu hodně ráda.

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 10:02 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No k Bellině postavě V BD bych řekla asi tolik: ona měla poměrně hodně času se na to připravit a sama měla strach z toho jaká bude to ji asi brzdilo v unáhlenostech, a hlavně mateřství člověka hodně změní, uklidní a víc se bojí o druhé (mnohem víc než normálně - věřte mi, je to úplně nový pohled na strach). A jak se říká - pro dítě dokážete nemožné - proto mě to, že se naučila svou schopnost ovládat tak rychle nijak nepřekvapuje - dělala to pro ni. Vždyť už v NM říkali že bude skvělá (Aro). Docela mě štvalo, že si pořád myslela jak je slabá - ale to rozhodně teda nebyla!!!! Podle mě je dost osobnostně silná

PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2009 7:47 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Bella a její charakter mi ani nevadí :bounce:
ale prostě opravdu mě štvala v Eclipse, jak se chovala k Edwardovi i k Jacobovi, chudáci kluci...
nikdy mi nebylo moc jasný, proč tak vyváděla kvůli tomu zasnoubení - kdž jí Edward požádal ofic. o ruku, když jí dal prsten... přišlo mi to hloupý a dětinský
... a pak jak políbila Jacoba, bože, :evil: tak to jsem měla dost

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2009 9:59 pm
Citace:
proč tak vyváděla kvůli tomu zasnoubení

tak v tomhle jsem jí teda rozhodně chápala - já bych se v 18-ti rozhodně do vdavek nehnala i kdybych ho milovala sebevíc. To je brzo

Mně osobně ty vdavky nic neříkají ani teď - moje svatbička byla maličká a skoro nikdo o ní nevěděl, jak říkám - nepotřebuju papír na to aby lidi věděli že toho chlapa miluju!

PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2009 10:28 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Na postavě Belly je super, že jí jde mít rád a zároveň nesnášet. :)

V Eclipse jsem jí taky nesnášela za to jak ubližuje Edwardovi a jak Jacobovi na ty jeho triky skáče (ale i přesto jí chápu, že se ho nedokázala jen tak vzdát). Jsem kvůli tomu musela tu knihu často odkládat a vydýchávat to. :D

V BD mě ta její dokonalost taky docela vadila. Udivilo mě, že se mi nakonec víc než poslední část, více líbila ta z Jacobovi perspektivy.
Do teď třeba moc nechápu jak ten její štít souvisí s jejími smysly. (myslím proč se dokázala tak moc ovládat)

Taky bych se nechtěla vdávat v 18. No já vlastně nikdy, ale stejně se mohla víc ovládat, už kvůli Edwardovi. :)

PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2009 11:15 pm
Já jí to chválím taky bych se neovládala. V Eclipse mě sice štvala ale vydejchávat jsem to nemusela - oproti tomu NM jsem občas vydejchávat musela - ne přímo Bellu ale celou knihu :) bolelo mě to zároveň s ní. I když Bellino chování v E odsuzuju, tak na druhou stranu měl Jacob pravdu - on byl důsledek Edwardovi volby a upřímně být v její kůži bych teda nechtěla ani za nic - mít ráda dva lidi a mezi nima se muset rozhodnout takovým satylem že o toho druhého navždy příjdu - já bych to nedokázala. Nevím proč by měla Edwarda nebo Jaka pořád šetřit - oni ju taky zrovna dvakrát nešetřili - lítala mezi něma jak tenisák!!! I když krucinál to Jacoba fakt líbat nemusela :banghead: :banghead: :curse: :curse:

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 8:45 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Katie píše:
Taky bych se nechtěla vdávat v 18. No já vlastně nikdy, ale stejně se mohla víc ovládat, už kvůli Edwardovi. :)

jo, přesně tak... já neříkám, že vdávat se v 18 je nějaký terno (já bych to taky nechtěla), ale miluje ho přeci, tak se mohla trošku ovládat a říct nebo dát mu to najevo trošku ohleduplnějším způsobem a ne takhle vyvádět :argument: navíc, když věděla, jak moc to pro něj znamená...

v těhle situacích mi bylo Edwarda nejvíc líto :boo: :lol: ale Jacoba nakonec taky...

jen taková poznámka, líbí se mi, jak se tady říká - žádná svatba, nikdy - v tomhle věku jsem to říkala taky, a teď... :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:13 am
mě ho teda líto nebylo!!! Až když políbila Jacoba :banghead: a její chování beru patří to k ní stejně jako k Edwardovi přehnaná starostlivost a k Jacobovi samolibost :). Reagovala dobře - chlap si nikdy nesmí bejt moc jistej :) a stejně věděl že nakonec dostane co chce

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 3
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: