Autor Zpráva

<  Postavy  ~  Bella

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:29 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
ellizza píše:
mě ho teda líto nebylo!!! Až když políbila Jacoba :banghead: a její chování beru patří to k ní stejně jako k Edwardovi přehnaná starostlivost a k Jacobovi samolibost :). Reagovala dobře - chlap si nikdy nesmí bejt moc jistej :) a stejně věděl že nakonec dostane co chce

Neříkám, že to k ní nepatří... ale stejně je to ujetý, alespoň pro mě... holt Bella neví co chce :bounce:

Podle mě Edward nemohl vědět, že nakonec dostane, co chce, jen si to mohl myslet :lol: ... navíc potom, co věděl, že Bella a Jacob se políbili... měli to oba tak 50 na 50 :argument:

Proto taky škoda, že to nevidíme z Edwardova pohledu... to by bylo zajímavý :bounce:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:43 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
dokud si byla jistá Alice mohl si být jistý Edward :) - i když tvrdil, že se Alici do vizí nedívá (ona by mu to řekla :) teda asi)

No dobře uznávám - Bella byla moc příkrá, což koneckonců uznala i ona sama, ale jak jsem napsala před tím - nejednala bych asi jinak - ona měla zakořeněné svoje přesvědčení a on zase svoje - střet zájmů.

A potom polibku - to byl okamžik kdy jsem Bellu opravdově nesnášela (i chápala) a Edwarda moooc litovala a nechápala - vím že ji miloval, ale na druhou stranu to od ní byla krapet zrada ne možná si zasloužila trošku trošičku nějaký to slovíčko - i když fakt je ten že ji nejvíc potrestal pochopením - to by mě asi taky dalo "facku".

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:50 am
ellizza píše:
dokud si byla jistá Alice mohl si být jistý Edward :) - i když tvrdil, že se Alici do vizí nedívá (ona by mu to řekla :) teda asi)

Alice by to věděla, až podle rozhodnutí Belly, nebo ne...? A jestli si nebyla jistá Bella, nemohla si být jistá ani Alice...? Jenom spekuluju :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 9:55 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Jasně že, jenže Alice jí to na konci říkala, když se jí na to Bella ptala, že má jen tu stejnou jistotu jako Bella, tzn. že Bella si byla vždycky jistá tím, že chce být s Edwardem - a stejně tak to věděl i Jacob, akorát to prostě zkusil, ale to nic nemění na tom, že to dělat neměla :curse:

já zase spekulovala jestli - kdyby - se něco změnilo u Belline jistoty - zda by to Alice Edwardovi řekla. Já si myslím, že ano

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 10:00 am
Asi je to tak... nezáleží na nejistotě, ale na rozhodnutí... :D

Prostě Edward si mohl bejt jistej do tý doby, dokud by se Bella nerozhodla jinak (teda ne pro něj)

Taky myslím, že by to Alice Edovi řekla... jsou přece rodina...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 11:11 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Myslím že se Bella pro Jacoba nikdy skutečně nerozhodla ani na okamžik. Jen nad tím 1x možná 2x přemýšlela jaké by to bylo, ale to bych do rozhodnutí nepočítala. V tu chvíli se nechala ovládnout strachem že někoho ztratí ( v tom připadě to bylo jako kdyby jí někdo umíral, měla ho přece ztratit na věky) a to by spousta z nás udělala cokoliv aby tomu zabránila. Ale podle mě i kdyby se rozhodla pro Jacoba nebylo by to na dlouho. (max. v případě že by se Edward ve Forks nikdy neobjevil)

Naposledy upravil Katie dne stř čer 17, 2009 11:30 am, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 11:18 am
To je přesně ono Katie - přesně tak - to byl naprosto 100% výklad mých myšlenek

Furt to ale nic nemění na tom že se zachovala vůči obou (vlastně všem 3) dostatečně chaoticky a ošklivě. Na druhou stranu je jí 18 možná má ještě asi právo na nějakou tu zmatenost ne? Já to měla ještě před svatbou a to je jen 3 roky zpátky, prostě...

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 12:20 pm
Však já taky neříkám, že se někdy pro Jacoba rozhodla... Ale rozhodně váhala, protože o něj nechtěla přijít... protože věděla, že když (nebo spíš až) mu dá najevo, že zůstane s Edwardem (a tím pádem, že se stane jednou upírkou), tak ji Jacob "zatratí" (nebo jak to mám říct...), věděla, že to by jí radši viděl mrtvou, jak řekl...

A i když já preferuju Edwarda před Jacobem, kdybych byla na Bellině místě, tak si vyberu Jacoba... už jenom proto, že hřeje a nestudí jako Edward... a já mám pořád studený nohy :lol: :lol: :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 4:14 pm
:rolling: jo tak to je DD

ale nevím já bych si Jacoba stejně nevybrala už jenom kvůli pocitům. S Edwardem to cítila hned, jen pomyšlení na to že by odešel ji nehorázně bolelo. Jacoba sice nechtěla ztratit, ale věděla, že bez něj přežije sice bude smutná, ale zvládne to. A myslím, že v tomto ji držel spíše pocit viny naž nějaká velká láska (tím ovšem nechci říct že by ho neměla ráda, ale jak sama řekla - nestačilo to)
Teď nevím jestli jsem to napsala dobře - no snad jo je těžký popsat pocit

PříspěvekNapsal: pon zář 14, 2009 12:08 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Přeju i Belle vše nej k včerejším narozkám, ať je její postava oblíbená i po další generace. ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: