Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  CHARLIE BEWLEY

PříspěvekNapsal: úte zář 22, 2009 5:21 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: stř čer 03, 2009 9:51 pmPříspěvky: 42Bydliště: Isle Esme
mali by sme si kúpiť letenky a hromadne za ním zaletieť, aby sme otázku s vekom konečne vyriešili :D

nie je nad zastrašujúce techniky :D

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 11:07 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Tak teď už víme kolik mu je,ale já tohle čtu pozdě,takže se přikláním k tomu,že to byl účel a zviditelnění své osoby.Myslím,že o věk nešlo,jakože by měl jinak,než postava,to totiž všichni :lol: .

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 5:16 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Vímě kolik mu je? To jsem nepostřehla? :o Kolik?

Jinak pro mě byl zajímavý jen tím tajemstvím kolem svého věku. Byl zajímavý tajnůstkář, jinak mám jiného oblíbence. :D

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 6:58 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
No 28let,přesně můj typ a myslím tvůj věk :P

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 7:21 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Odkud že je znám jeho věk? Na netu se sice objevil nějaký myspace na jeho jméno. Ale na něm je spousta nesrovnalostí. A to, že je na pravé straně „kellan lutz“ potvrzující, že je to na 100% pravý Charlie nic neznamená. V jenom rozhovoru Charlie řekl, že se narodil v Middle England. Jenže na tom účtu na Myspace „charlie“ tvrdí že se narodil ve vancouveru. Kam se, ale Charlie jen před pár lety přestěhoval. Nyní se kvůli práci přestěhoval do LA. I přesto, že je zjevně účet na myspace falešný. Tak je jiná nepotvrzená informace, že se Charlie narodil opravdu v roce 1981.

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 8:14 pm
Katie:Já jsem myslela,že jsem na počítači furt,ale ty snad ani nespíš :P .

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 8:51 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Já postřehla, že někde Péťa hlásila, že je Charliemu 28, ale myslela jsem, že je to jen zbožné přání. Také by mě zajímalo, odkud je ta zaručená info. :)

Jinak mně na věku nezáleží. Hlavně, že je inteligentní. ;)

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 8:55 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Mně je teda úplně jedno, kolik mu je :-) Viděla jsem s ním jeden rozhovor, kde byl výbornej, ale jinak mě zatím ten muž moc nezajímá...uvidím, jak se předvede v NM :clap:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 1:42 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Má zbožná přání by se Mikito netýkala Charlieho věku hahahaha:D:D:D:D:D

Ale fakt je mu osmadvacet:o) Ale vypadá, no ba ne, vypadá na svůj věk, to jen Jamie vypadá starší :D:D:DD:

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 2:01 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Nakonec sme si všechny tiply správně né? :D Na 28 vypadá.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: