Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  CHARLIE BEWLEY

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 2:29 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
To rozhodně :o))) Takže když jsme vyřešily ten věk, zajímá mě jeho zastřená minulost :D:D:D:D:D

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 8:37 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Drogy, alkohol atd. Těžko říct jestli se dozvíme více. :) Neumím si představit kdo by se ho na to v interview zeptal. Navíc působí, že o tom nerad mluví.

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 11:12 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak teď pro mě začíná být zajímavý. Věk ideální. Šarmantní a stále má tajemství, kdo o minulosti nerad mluví, často ji mívá bouřlivou. ;)

PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 3:35 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
To je pravda, bouřlivá minulost, můžu potvrdit, ale někdy se stane strašně hrozných věcí na které člověk nerad vzpomíná, stydí se,ptž. už je třeba jiný atd. Nebo si prošel dost smutným obdobím a plno dalších faktorů. Tak či tak je on v pozici, kdy to vykřičí celému světu, třeba i věci o kt. neví ani jeho rodiče atd. A proč? protože to chceme vědět my, fanoušci. Ano, my mu nemáme jak ublížit, ale média ano. Takže jestli to na ňho vyhrabou, nejspíš se nějakým způsobem vyjádří, ale proč to na sebe bonzovat sám, že? Vždyť v běžném životě se někomu s něčím svěříme a pak se to vše obrátí proti nám. Pro mě je citlivé téma 15-17 let, pak už byl klid. Sice dobrá škola života, ale nechci ani vzpomínat :mrgreen: No, ale s tím věkem mě naštval, nafoukanec důležitý :lol:

PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2009 2:46 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Takže sme se dočkali. :cheerleader: Stánka je zatím téměř prazdná a to je vzhledem k tomu jak dlouho jim její zprovoznění trvalo docela trapné, ale je funkční. :clap:
Kód:
http://www.cb.maxlollar.com/
nebo
www.charliebewley.com

PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2009 11:57 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Katie: Jupíí.. jdeme oslavovat :cheerleader:

PříspěvekNapsal: čtv pro 10, 2009 4:15 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Oživím zase Charliekovo forum, protože to co prováděl v New Moon za to stojí :D:D:D

Btw jo ta stránka je bomba, teď už tam není jen jedno velké coming soon, teď je tam spousta dílčích coming soon rozdělená na různé odkazy :D:D:D:D:D

Chtěla bych říct, že Charlie se mi se svou hláškou "save some for me" v NM dost líbil :D:D

PříspěvekNapsal: pát pro 11, 2009 1:28 am
Petra Njn, asi tak půl roku sme čekali na další "soon" :) .

Moje oblíbená fotka Charlieho z Itálie. ;)

Kód:
http://www.imagebam.com/image/1dc8e659413295

PříspěvekNapsal: pát pro 11, 2009 6:08 pm
wow to je krásná fotka a vidím to poprvé :o) Krása :o)

Ale tak s těmi stránkami...třeba po vydání eclipse přijde stránka "filmy" kde budou odkazy na originální twilight a myspace stránky :D:D:D

Btw. ani ten klikací facebook mi tam nefunguje,.

PříspěvekNapsal: pát pro 11, 2009 7:08 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Božíí fotečka:D Všem to tam sekne(samodřejmě že Charliemu nejvíc:D) :rolling:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 6 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: