Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  CHARLIE BEWLEY

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 1:41 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Přesně tak :D stačil by i plakát jako New Moon: Demetri ! :D:D:D Haha, já bych byla šťastná :o) Ale tak snad se toho jejich plakátu někdy dočkáme, kdo ví. Oni jen pořád slibujou a teď už se dlouho nic zásadního neděje.

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 1:47 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
To je fakt. Snad se brzy objeví další ukázka. Nemusí to být hned trailer ani teaser. Klidně i jen mini ukázečka. Ale nechce se mi čekat až do srpna. :D

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 1:49 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Jsem chtěla napsat dyť bude ten trailer. Víš co mě napadá, že oni prostě čekají až pomine šílenství kolem HP protože ví, že teˇd by to TOLIK lidí nezaujalo. Ale tohle je teda už mimo téma Charlie. ALe znova opakuji, že bychom možná mohly napsat tomu kdo ty stránky s Charliem dělá - něco jako hi, we really love what you´re trying to do....and WHEN THE FUCK EXACTLY is it finally going to come to life? hmmm? :o)

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 2:10 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
A já myslela že když navrhnu, že můžeme napsat na ten mail budu za blázna tak jsem to při psaní komentáře dneska 3x smazala :D

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 2:15 am
Haha - vedle mě, Katie, nikdo není za blázna. Vůbec nikdo. A já jsem taková upřímná až to bolí :D:D Takže sem píšu i dost hloupostí. Ale jako proč jim nenapsat.

Prosím vás jako, tak už ty stránky rozjeďte, no?.o)))) Potřebujete s tím pomoct nebo jak?:D:D

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 2:22 am
Poslední řádek mě odrovnal. *rofl* *rofl* :D Fakt vtipný.

Ale jestli tě napadá nějaká dobrá skladba toho mailu tak jsem pro napsání. A proč né? Čekat takhle dlouho je neunosné. Kdyby aspon odpoveděli kdy bude hotov tak tam nemusíme chodit každý den. Je to nedůstojné. :D

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 1:59 pm
Charlie vůbec není hodný na své fanoušky :D:D:D Vůbec mi nechce říct, kolik mu je :D

Ale psal na Twitter, že v pondělí jede do "Van" což si beru jako zkratku pro Vancouver? :o) Že by tak brzy?

Jo a Katie ještě tak dva dny a pár piv a sejdem se a napíšem ten e-mail!

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 2:11 pm
Taky mě to naštvalo. :D Ale druhá žádost zní dobře. :D

JJ, Van je Vancouver. A není to moc brzo. Samotné natáčení začíná 17. ale ty před přípravné práce začínají možná dřív.(nevím jestli to zminené datum je čistě začátek natáčení a nebo těhto prací) David si bude chtít sám vybrat a popřípadě upravit podobu postav do Eclipse.

Konečně. ;) Už jsem myslela že se k tomu nedopracujeme. :D

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 3:10 pm
Vidíš a takhle to vypadá když se jeden Cullen a jeden Volturi spojí v rámci vzájemného cíle :D A stačí k tomu jeden neposlušný herec :D:D Jsme důkazem, že spolupráce je možná :D:D

Máš pravdu, přípravy před nátáčením, ale zdá se mi, že Kristen je jako pořád pilně v kožených outfitech a Joan Jett a nevypadá to, že by končila.

Roba jsem na natáčení neviděla teda, ale když tam už míří i Charlie, tak to aspoň znamená, že s tou Jane vážně přijde, ačkoli jsme jeho přítomnost v té části knihy nedopátraly :o)) Ale vážně, kdo jiný by tam s ní šel :o)

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 3:20 pm
Ano, kolaborace mezi Volturi a Cullens je možná. :D

Kristen má přípravy na Eclipse přispůsobené natáčení Runayway, které předpokládám, že už by taky mělo snad už každým dnem končit. Je to asi přípravené tak, že ti herci co mají čas přijdou na řadu prostě první co se týče výběru oblečení a vizáže.

Tak si ted tak říkám, když summit mluvilo o tom že některým hercům musí vyjít vstříc co se týče jejich dalších projektů, doufám že mezi ně nepatří i Kristen a že natáčení The Runaways skončí před natáčením Eclipse.

No Rob ještě před pár dny myslím natáčel a kdyby natáčení RM skončilo asi by se o tom někde objevila zpráva. :)

Přesně tak, vždyt spolu chodí. A křena jim bude dělat Felix. :D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: